Filmler

Filmleri, Tv.Show' u, Reklam Filmi.

Moderator: Yöneticiler

idam_mahkumu
Site Admin

Filmler

Post by idam_mahkumu » 24 Jan 2005, 22:24

bi çok filmini izlediğim için bari burayada ben yazayım. Gerçi yılgör, soner abiyede göndermiştim belki devamınıda onlar getirir.Ayrıca murat abide bilir neyse.

kadirle ben doğarken ölmüşün filmini izlerken hüngür hüngür ağlıyoruz zaten. sev dedi gözlerimi izleyince bizim elemanları hatırlıyoruz.zulme 7-8 ayda bi bakabiliyoruz.adama koyuyor çünkü o film. işte böyle...
:o

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 25 Jan 2005, 12:51

70-78 arası filmleri özellikle...Bizi bizden alan Gencebay profilinin çizildiği yıllar...İnsan insan olduğunu hatırlıyor izleyince...birçok filmi öyle zaten.
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

b-aykent

Post by b-aykent » 25 Jan 2005, 17:16

her zaman demişimdir tekrar diyorum her filmi tabiki benim gibi bir gencebaycı için muhteşem ama bir araya gelemeyiz bir başka.o bir efsane benim için.ikinci olarak ta bıktım hergün ölmekten onları da şöför ve ben doğarken ölmüşüm ve yarabbim izler....

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

filmler

Post by bir_zaman_aglayip » 26 Jan 2005, 16:44

Benim sevdiğim filmleri sırası ile;

1-Ben doğarken ölmüşüm
2-Derdim dünyadan büyük
3-Bir araya gelemeyiz
4-Bıktım hergün ölmekten
5-Dertler benim olsun
6-Şoför
7-Vazgeç gönlüm
8-Leyla ile Mecnun
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

VEFASIZALEM
Kıdemli Üye

Post by VEFASIZALEM » 26 Jan 2005, 19:22

ORHAN ABİMİZİN sadece bir kaç filimini izledim. filminm sonunda küçüksün yavrum şarkısını söylüyor. vurda öyle git bu parçada çok sürper. evet çok eski filmlerinin sadece bir kaç tanesini izledim. ama hangileri bilmiyorum
ÜSTÜMDE YOK BAŞIMDA YOK
İŞİMDE YOK AŞIMDA YOK
YASLANACAK TAŞIMDA YOK
YATACAK ÇUL BIRAKMADIN.

KRALDA ABİDE SENSİN ..GENCEBAY..
MÜSLÜMCÜ
MÜSLÜMCÜ...

sev_dedi_gözlerim

Post by sev_dedi_gözlerim » 10 Dec 2005, 20:55

yaa.. bnde bi kaç filimini izlemekle kaldımm nerden bulucazz bütün filimlerini izlemek istiyorumm yarddiiiiimcı olunn :roll:

----------------------------------------------
Düşman değil hep dostunum seni sevmekten yorgunum. Bırak beni sevap işle öleceğim bu gidişle...

HASAN
Kıdemli Üye

re

Post by HASAN » 29 May 2006, 17:31

Gözlerimin en çok hüzünlendiği filmi KIZIMI ARIYORUM filmidir.Orhan Baba kızına en sonunda kavuşuyor fakat onu başka bi aile yetiştirmiş ve kızları gibi sevdikleri o yavruyu bırakmak istemiyorlardı.Orhan Baba en sonunda kızına sarılp ağlamıştı.Ama Babası olduğunu söylemedi.Çünkü Kızının yaşam şekli bi anda alt üst olacaktı.Sonunda da Küçüksün Yavrum Şarkısı çalıyordu.

Berhudar Olun
Onu Anlamak Sanattır

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

fılmler

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 17 Jun 2006, 10:25

kralın butun fılmlerı super konular desen fılmerının o da mukemmel kralda mukemmel oynamış fılmlerde bir batsın bu dunya fılmı super bır fılm hele aşkı benmi yarttım fılmı desen kırıp gecırdı bızı ya ne fıl ama mest ettı bızı sarkılar özenle secılmiş fılmde yerlı yerıne oturtulmuş bir cennet gözlüm filmi ise cok duygusal ve huzunlu sucsuz yere 30 yıl habis yatan bir ınsanın hayatı ve aılesıne donmek ıcın ve aılesını tekrar bır araya toplamak mucadele veren bır ınsanın hayatı bir araya gelemeyiz fılmıde mukemmller arasında gencebayın sarkıları super o fılmde de ve fılmde super yanı kısacası gencebayın fılmelrının guzellıklerını saymakla bıtmez hepsı super bır fılm küçüksün yavrum fılmının sonuda bizi cok huuzunlendırdı. kendınıze ıyı bakın BERHUDAR OLUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF TOPRAK UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR HER SEY VATAN İÇİN VE VATAN SAGOLSUN
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

nazmicanberk
Yeni Üye

Post by nazmicanberk » 17 Jun 2006, 19:06

BENİM EN SEVDİĞİM FİLMİ LEYLA İLE MECNUN HELE ŞU OKLARI VÜCUDUNA HER İSABET ETTİĞİNDE LEYLA LEYLA DİYORYA ORDA KOPUYORUM ZATEN.BERHUDAR OLUN
EĞER ACILARIN ZEVKİ OLSAYDI OLAMAZDI KİMSE BENDEN BAHTİYAR...

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

EVET

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 17 Jun 2006, 23:49

EVET NAZMI KARDES BILMEM MI INSANIN TUYLERI URPERIYOR VE GOZLERI DOLUYOR BIDE BABABNIN LEYLA DEMESI YOK MU ORDA GÖZLERİ TUTAMIYORUM HANI BIDE BEN DOGARKEN ÖLMÜŞÜM FILMINDE FINAL VAR BABA YARALI VE YATAKDA ÖLUMU BEKLIYOR OGLU GELIYOR SONRA SEVDIGI KADIN GIRIYOR BABA COCUKLA KONUYOR SARILIYOR VE KADIN İÇERİ GIRIYOR VE BABA SURATINI DONUYOR VE YILLAR ONCE SEVDIGI KIZ KARSISINDA VE BUYTTUGU COCUKDA ASLINDA OGLUYMUS VE BABA SON SOZUNU SOYLUYOR VE OLUYOR İŞTE ZATEN ORDA GOZLERINI TUTAMIYORSUN AGLAMAMAK İÇİN HELE MUZIKLE BERABER TAM UYUM İÇİNDE YAPMIŞLAR HELE KOPEK VE MAYMUNUN BILE AGLAMASI BIZI BILE BAGLATMAYA YETIYOR NE FILMLERMIŞ YA HER GUN IZLESEM BILE YINE AGLATIYOR BENİ NEYSE BERHUDAR OLUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF TOPRAK UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

kıral
Kıdemli Üye

Post by kıral » 01 Jul 2006, 22:07

utan filmide çok güzeldi
çok duygusal bi film

serhat_izmit
Kıdemli Üye

Post by serhat_izmit » 29 Sep 2006, 03:24

En sevdiğim filmleri:
Ben Doğarken Ölmüşüm
Şoför
Kan Çiçeği, Utan (Bu iki filmi özellikle kendi sesi olduğu için seviyorum)
Aşkı Ben mi Yarattım
Derdim Dünyadan Büyük
Hatasız Kul Olmaz
Bir Yudum Mutluluk
Leyla ile Mecnun

İzleyemediğim iki filmi var: Zulüm, Sev Dedi Gözlerim. Ayrıca Bayan Perşembe dışındaki TV filmlerini de seyredemedim. Sabırla bekliyorum...

Orhan Gencebay'ın (sevmediğim diyemiyeceğim) anlam veremediğim bir filmi var: Feryada Gücüm Yok. Seyrettiğim en ilginç filmidir; senaryo çok kötü, çekimler berbat. Gerçi anlatmak istediği bir mesaj var ama bence boş bir film. Tabi bunda Orhan Gencebay'ın bir suçu yok o yapması gerekeni yapmış, güzel de bir oyunculuk sergilemiş. Ama "bu projeyi nasıl kabul etmiş?" diye hep düşünürüm. Bu filmini seyredenler varsa yorumlarını bekliyorum...
"Yaptıklarım Türk müziğinin devamıdır."
"Müziğime arabesk denmesi çok saçma..."
Orhan GENCEBAY

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 29 Sep 2006, 07:31

allah allah,nesi varmış ki "feryada gücüm yok"un?gayet de güzel bir filmdi bence...ben de kaptan ve kahır filminlerini sevmem mesela.

mecnun murat
Kıdemli Üye

Post by mecnun murat » 29 Sep 2006, 09:15

benim en sevdiğim filmi LEYLA İLE MECNUN filmidir.bu filmi bulmak için tam 3 yıl uğrastım.ama bu 3 yılın sonunda HASAN kardeşim sağolsun yardım etti.Sayesinde izleyebildim...

TEŞEKKÜRLER HASAN....

BİR EFSANE OLDUK DERTLE ÇİLEDE
HEP SORDULAR MECNUN LEYLA'N NEREDE
DEDİMKİ LEYLA BENİM GÜNDDÜZÜMDE HEM GECEMDE
KADERİMDE KEDERİMDE SON NEFESİMDE....
İSTE ŞU DÜNYAYI 'ZAMANI DURDURAYIM'

Gececi®
Deneyimli Üye

Post by Gececi® » 29 Sep 2006, 14:23

Hasan kardeş bizde "Leyla ile Mecnun" Filmini rica etsek?
ByGeCeCi

serhat_izmit
Kıdemli Üye

Post by serhat_izmit » 02 Oct 2006, 20:26

Gececi® wrote:Hasan kardeş bizde "Leyla ile Mecnun" Filmini rica etsek?

http://www.sinematurk.com/fragman.php?4926

Arkadaşım izlemek istersen bu linkte filmin fragmanı var.
"Yaptıklarım Türk müziğinin devamıdır."
"Müziğime arabesk denmesi çok saçma..."
Orhan GENCEBAY

VirtuE
Kıdemli Üye

Post by VirtuE » 02 Oct 2006, 22:50

saol serhat kardeş
Orhan Gencebay

Yiyiniz, içiniz fakat israf etmeyiniz. (A’raf Suresi:31)
Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla, ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlana)

KEREM
Yeni Üye

Post by KEREM » 05 Nov 2006, 18:40

ARKADAŞLAR ORHAN BABANIN TAHİR DİYE BİR FİLMİ VARMI BEN HİÇ İZLEMEDİM

VirtuE
Kıdemli Üye

Post by VirtuE » 05 Nov 2006, 21:20

bende izlemedim ama varmış
Orhan Gencebay

Yiyiniz, içiniz fakat israf etmeyiniz. (A’raf Suresi:31)
Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla, ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlana)

metroefem

Re: Filmler

Post by metroefem » 18 Sep 2007, 18:04

tskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Post Reply