Enstürmental Albüm

Gencebaydan beklentilerimizi, isteklerimizi bu bölümde paylaşıyoruz.

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
kıral
Kıdemli Üye

Enstürmental Albüm

Post by kıral » 02 Aug 2006, 23:06

Bütün enstrmanları kendi çaldığpı bir enstrümental albüm yapmasını çok isterdim.Yada Cemal Safiyle bir şiir albümü.ORhan baba çalacak Cemal Safi şiirini okuyacak.yapacak çok şey var ama...

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 13 Aug 2006, 13:56

Şiirleri Cemal Safi okuyacaksa albümü dinlemeden önce iki kere düşünün derim, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz :mrgreen:
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 15 Aug 2006, 10:51

evt soner haklı ..cemal safini ses rengi tonu öyle hayallerdeki gibi ne bileyim bi ibrahim sadri deki gibi bi ton değil ..ama şiirleri mükemmel.. :wink:
SENFONİK ŞİİR VE BAĞLAMA KONÇERTOSU İLE YANIP TUTUŞUYORUM..
SEVGİLİ KRAL HAYALMİ GERÇEKMİ BU SÖZLER..
UYANDIR BİZİ..

turanamac
Kıdemli Üye

Post by turanamac » 15 Aug 2006, 18:44

İÇİMİZDEN KİM ORHAN GENCEBAYIN ŞARKILARINI BİR BAŞKASINDAN DİNLERKEN AYNI RUHU VE ZEVKİ TADABİLİYORUZ..BESTECİSİ ORHAN GENCEBAY OLDUĞU İÇİN BEN ONDA BULDUĞUM İÇTENLİK VE TADI BAŞKALARININ YORUMLARINDA ALAMIYORUM..AYNI ŞEKİLDE CEMAL SAFİNİN ŞİİRLERİNİ DE ONDAN DAHA İÇTEN VE DUYGULU OKUYACAK KİMSE OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM..UNUTMAYALIM Kİ BU ŞİİRLER ONUN GÖNLÜNDEN KOPARAK GELİYOR ..DOĞAL OLARAK YORUMLANMASI DA AYINI GÖNÜLDEN OLURSA DAHA ŞIK OLUR ZANNIMCA...

SAYGILAR....

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 17 Dec 2006, 14:36

Çok güzel fikirler.Ayrıca senfonik bişeyler yapsa hiç fena olmaz hani...Ne dersiniz..

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 17 Dec 2006, 17:13

iyin fikir kardes..ancak.biz artik olmayacak duaya amin diyemiyoruz maalesef..cünkü uzun süredir beklenilen şeyler bunlar..artik..umudumuz kalmadi..

rutin albüm cikarmasinda bile kıyametler kopuyor..

maalesef...

güzel şeyler bekliyoruz..

ama sadece bekliyoruz..

....

bizimorko

Post by bizimorko » 18 Dec 2006, 11:43

Büyük Üstat Orhan GENCEBAY bence de çok güzel bir enst. albüm yapsa ve burada senfonik birşeyler sergilese dünyada çok büyük bir ilgi göreceğinden eminim.... Çünkü eserleri zaten bir senfoni bunu uluslararası arenada da sergilerse üstadın nasıl bir üstad olduğunu dünya bir kere daha görmüş olacaktır. KENDİSİNDEN BEKLİYORUZ...

Post Reply