Film Paylaşımı

Filmlerden alıntılar, klip, tv programlarından özel görüntüler

Moderator: Yöneticiler

hilga
Deneyimli Üye

Post by hilga » 01 Sep 2006, 10:16

HASAN wrote:benim görüşüm bu ortalığa atacak halimiz yok filmleri bu bizim sorunumuz pek çok insan gencebay filmlerni tv'lerde izleyemediğini hatta çoğu filmini izleyemeyen bile var.sürekli bizlerden ricada bulunan arkadaşlarımız bu konuya bi çözüm bulmamız gerektiğini belirtiyor.Benim fikrim sorulacak olursa eğer ben filmleri SAHİCİ gönül dostları ile paylaşmaktan yanayım.Art niyetli kişilerin ellerine geçmemesi gerekmektedir.Yoksa çapulcu sitelerinde filmler elden ele dolaşır.

mrb arkadaşlar.yorumlarınızı okuyorum ama sahici gönül dostları ve art niyetli olanları nasıl eleyip bu paylaşımları yapacaksınız.Gecebay filmlerini alıpta kötü niyetle kullanacak insanların olabileceğini ben pek sanmıyorum ki böyle bir niyet içerisinde olanlarda bu nu yaparak ne elde edecekler.Gerçek gönül dostu olanları hangi kıstaslarla belirlemeyi düşünüyorsunuz çok merak ediyorum.Birebir sizin yakından tanıdığınız insanlar mı Gönül Dostu kriterlerine uygun olacak?

Sonuç olarak çok iyi organize edilirse bu paylaşımların Gecebay siteleri aracılığıyla paylaşılmasından yanayım.Ne gerekiyorsa yapmaya da hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum.İyi çalışmalar...

yilgor
Kıdemli Üye

Post by yilgor » 01 Sep 2006, 12:18

Şimdi konunun özü şu. Art niyetten maksat nedir ? Diyelimki piyasada satarlar.. Arkadaşlar bu işi yapan insanlar kalkıpta burdan indirecek hali yokya... Onların zate çevresi fazlaca var.. artı burada yayınlanacak olanların kalitesi haliyle düşürülecek o yüzden kalitesi düşük olucak..

Yani sözün kısası kimse kalkıpta buradan filim alıp satamaz.. birde artık açıkta cd satmak neredeyse çok zor en azından bizim burası için (kys).
Ben paylaşma taraftarıyım.. Kendim için istiyorsam ne olayım :) sizler için. bende 17-18 tane var... Dostlarımız sağolsun..

sözün özü: Yayınlanmasında bir engel oldugunu sanmıyorum !

hilga
Deneyimli Üye

Post by hilga » 01 Sep 2006, 13:29

yilgor wrote:Şimdi konunun özü şu. Art niyetten maksat nedir ? Diyelimki piyasada satarlar.. Arkadaşlar bu işi yapan insanlar kalkıpta burdan indirecek hali yokya... Onların zate çevresi fazlaca var.. artı burada yayınlanacak olanların kalitesi haliyle düşürülecek o yüzden kalitesi düşük olucak..

Yani sözün kısası kimse kalkıpta buradan filim alıp satamaz.. birde artık açıkta cd satmak neredeyse çok zor en azından bizim burası için (kys).
Ben paylaşma taraftarıyım.. Kendim için istiyorsam ne olayım :) sizler için. bende 17-18 tane var... Dostlarımız sağolsun..

sözün özü: Yayınlanmasında bir engel oldugunu sanmıyorum !

tşk ilginiz için.burada satılsın diye bir düşüncemiz yok zaten,kaldı ki satılsa bile bu satışlardan elde edilecek gelir kime gidecek?Eğer site olarak bu paylaşımlar yapılamayacaksa kişisel olarak paylaşmak isteyenlerle irtibata geçilebilir.Site yöneticilerinin vereceği karara göre hareket edeceğiz artık.

ss-sirius
Deneyimli Üye

Post by ss-sirius » 01 Sep 2006, 18:24

Filmleri internetten yayınlıyalım indirilemez bir şekilde dicem ama buda korsana felan girermi bilmem..telif hakkı felan anlamam ben..gerçekten filmleri isteyenler gönül dostlarını arayıp istesinler....ulu orta dagıtmayalım bu işler karışık..yanlış anlaşılırız sonra...

Saygılar Özgür Arslan
Müziksiz hayat bir hatadır!! (Niche)
Hatasız kul olmaz!! (Orhan GENCEBAY)

Gececi®
Deneyimli Üye

Post by Gececi® » 01 Sep 2006, 20:42

İşin doğrusu ben harıl harıl arıyorum. İstanbul unkapanına bile dostlarımı arkadaşlarımı gönderdim ama yok. Bulabildiğim filmlerin isimleri aşağıda. Ayrıca elinde bendeki filmlerinden hariç olanlar varsa kargo ile gönderebilirlermi. Burdan tanıdığım arkadaşlar isterlerse ben elimdeki filmleri gönderirim.

Bıktım hergün ölmekten
Dil yarası
Kaptan
Sev dedi gözlerim

hilga
Deneyimli Üye

Post by hilga » 02 Sep 2006, 12:12

Gececi® wrote:İşin doğrusu ben harıl harıl arıyorum. İstanbul unkapanına bile dostlarımı arkadaşlarımı gönderdim ama yok. Bulabildiğim filmlerin isimleri aşağıda. Ayrıca elinde bendeki filmlerinden hariç olanlar varsa kargo ile gönderebilirlermi. Burdan tanıdığım arkadaşlar isterlerse ben elimdeki filmleri gönderirim.

Bıktım hergün ölmekten
Dil yarası
Kaptan
Sev dedi gözlerim

yani tanıdığınız insanlarla paylaşım yapacaksınız.gönül dostluğu kavramı sizin için bu demek ki.....[img][/img]

yilgor
Kıdemli Üye

Post by yilgor » 02 Sep 2006, 13:07

Aslında özgür haklı... Ulu orta olacak bişey değil.. Yayınlamamak daha mantıklısı...

Gececi®
Deneyimli Üye

Post by Gececi® » 04 Sep 2006, 20:29

hilga wrote:
Gececi® wrote:İşin doğrusu ben harıl harıl arıyorum. İstanbul unkapanına bile dostlarımı arkadaşlarımı gönderdim ama yok. Bulabildiğim filmlerin isimleri aşağıda. Ayrıca elinde bendeki filmlerinden hariç olanlar varsa kargo ile gönderebilirlermi. Burdan tanıdığım arkadaşlar isterlerse ben elimdeki filmleri gönderirim.

Bıktım hergün ölmekten
Dil yarası
Kaptan
Sev dedi gözlerim

yani tanıdığınız insanlarla paylaşım yapacaksınız.gönül dostluğu kavramı sizin için bu demek ki.....[img][/img]

Elbette gönül ister paylaşılsın ama çevre bozuk. Menfaati için gelip bende Orhan Gencebay dinleyicisiyim banada lazım diyemezmi?

hilga
Deneyimli Üye

Post by hilga » 05 Sep 2006, 00:14

Gececi® wrote:
hilga wrote:

Bıktım hergün ölmekten
Dil yarası
Kaptan
Sev dedi gözlerim

Elbette gönül ister paylaşılsın ama çevre bozuk. Menfaati için gelip bende Orhan Gencebay dinleyicisiyim banada lazım diyemezmi?

Önceki mesajlarımda da belirttim arkadaşım.Biz legal yollardan bu filmlerin paylaşılmasından yanayız.Ama sizlerin Orhan Gencebay dostları için yaptığınız ayırım üzücü.paylaşımlara katılmak için site yönetiminden birilerini mi tanımak gerekiyor.O halde bu sitelerdeki bütün paylaşımlar iptal edilsin.Neden klip Şarkı paylaşımı yapıyorsunuz,Piyasada olmayan eserleri yayınlıyorsunuz?BABA hakkında her ayrıntıyı veriyorsunuz.Şimdi ben kötü niyetli biri olsam(ALLAH KORUSUN)Herşeyi yapabilirim.Kötü niyetse kastedilen asıl kötülük bu dur işte.

Ayrıca kimin gerçekten iyi bir gönül dostu olduğu da hiç belli olmaz..kendi adıma bu AYRICALIĞI hiçkimsenin yargılamasına da izin vermem.Yayınlamıyoruz deyin bitirin o halde.Ama İnsanların gönül dostluğunu ön yargıyla kıyaslamayın.

asteca
Yeni Üye

Post by asteca » 01 Dec 2006, 17:41

ARKADAŞLAR KANAL 1 DE HER PAZAR SAAT 14.00 VEYA 15.00 GİBİ GENCEBAY FİLMLERİ YAYINLANMAKTADIR DUYURULUR

mavi.seytan
Deneyimli Üye

Post by mavi.seytan » 01 Dec 2006, 20:42

arkadaşlar paylaşım konusunda bence iki tarafta haklıdır ama bunların hepsini arşivime eklemek isterim...mesala bu filimleri geniş hafızalı e-mail adreslerimizle bir birimize (sadece üyeler arası)gönderemezmiyiz...tabi kötü niyetli üyelerde olabilir...onları nasıldever dışı bırakabiliriz......yokmu bilgisayar uzmanı aranızda arkadaşlar....

tunahan18

Post by tunahan18 » 19 Jan 2007, 22:49

asteca wrote:ARKADAŞLAR KANAL 1 DE HER PAZAR SAAT 14.00 VEYA 15.00 GİBİ GENCEBAY FİLMLERİ YAYINLANMAKTADIR DUYURULUR

olay bitmiştir bizde kanal 1 çekmiyo ama ne olacak:)

Erkanbaba

Post by Erkanbaba » 21 Jan 2007, 19:27

tunahan18 wrote:
asteca wrote:ARKADAŞLAR KANAL 1 DE HER PAZAR SAAT 14.00 VEYA 15.00 GİBİ GENCEBAY FİLMLERİ YAYINLANMAKTADIR DUYURULUR

olay bitmiştir bizde kanal 1 çekmiyo ama ne olacak:)

valla bizdede cekmiyor :lol: hakkaten ne olacak bu is :(
Seveni SEVEN anlar...

sds20_1907
Deneyimli Üye

Post by sds20_1907 » 21 Jan 2007, 22:16

paylaşalım bence bende hiç birt filmi yok ve aradım bulamadım sadece 3 film izleyebildim
Hatasız Kul Olmaz Hatamla Sev BEni Dermansız Dert Olmaz Dermana SAr beni
hatasız Kul Olmaz..ORhan Gencebay

yasamak_bu_degil
Deneyimli Üye

Post by yasamak_bu_degil » 22 Jan 2007, 00:47

iide son karar ne yaw Paylaşılsada bende piyasada olmayan Ben Doğarken Ölmüşüm e kavuşabilsem :D :D :D
GeRçEkLeRdEn BiRaZ kAçIp RüYaYa DaLdIk RüYaDa Da BiR sEvGiLi SaRaMaDıK kİ.........

idam_mahkumu
Site Admin

Post by idam_mahkumu » 22 Jan 2007, 01:08

Fimler Orhanabi.net/Forum Adresinde Zaten büyük bir hızla paylaşılmaktadır..

Locked