Mesajlar Siliniyor

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
sahan61
Kıdemli Üye

Mesajlar Siliniyor

Post by sahan61 » 18 Dec 2006, 20:07

Arkadaşlar geçen gün Orhan Gencebayın Popstarda yaptığı bir açıklamayı yazdım 1 gün sonra siteye bakınca o mesajım silinmişti.Fakat başka bir arkadaşımız hemen hemen benim yazdığımın aynısını yazmış ve o hala duruyo.Ve dün Orhan Gencebayın albümü çıkaracağını yazdım oda silinmiş yine bir arkadaşımız benim yazdığım bilgilerin aynısını yazmış ve oda duruyor.

Bu mesajlarımın silinme sebebi nedir acaba ?

Bu forumu en büyük Orhan Gencebay forumu olarak kabul ettim.Ama bu bana yapılan bir saygısızlık değilmidir.

En azından benim mesajlarımın neden ve kim tarafından silindiğini bana söyleyin ve benim silinen mesajlarımın aynısını yazmış arkadaşın mesajları benim mesajlarım silindiği halde neden duruyor bununlada ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim...

(Mesajların Başlığı:Albüm Geliyor-Albümü Çıkartmak İstemiyorum)
Şu Koskaca Alemden Yalnızlık Aldığımı, Nihayet Öldüğümü Nerden Bileceksin?

genex
Site Admin

Post by genex » 18 Dec 2006, 20:17

Sahan kardeşim senin yazdığın mesaj mı bilmiyorum ama mesajı sanırım ben sildim. Aynı konu başka başlıkta tartışılıyor çünkü, cevap yazarken yanlışlıkla yeni başlık açtığını düşündüm. Bugün tekrar aynı başlık açılınca ısrarla açıyor peki bu başlıktan devam edelim diye silmedim. Ama farklı kişilerin açtığını farketmedim :lol: :lol:

kusura bakma herhangi bir ard niyet yok. ancak yinede başlık açmadan forumu iyice araştırmak gerek, konuları dağıtmamak adına.

sahan61
Kıdemli Üye

Post by sahan61 » 18 Dec 2006, 20:23

Bilgi verdiğin için sağol genex.Bir daha konu açtığım zaman araştırıcam forumu.(zaten araştırıyordum ama neyse :D :D )
Şu Koskaca Alemden Yalnızlık Aldığımı, Nihayet Öldüğümü Nerden Bileceksin?

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 19 Dec 2006, 08:41

Ben baslık açmıstım Sondakkika ve Albüm Duyuruları Bölümünde ve uzun zaman önce yazmıstım.Ve demistimki albüm yakında gelebilir Orhan Gencebay kendisi popstar da söyledi biz gönül dostlarını korsan illetine rağmen artık bekletmiyeceğini ve albümü çok yakında çıkarabileceğini...Dün de yine bi başlık atmıstım benimkinide silmişler.Demek ki böylesi uygun görülmüş...Çokta önemli değil zaten kimin yazdığı...Albüm geliyor dünya yıkılsa umrumda değil...

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 19 Dec 2006, 08:47

Bi şey sormak istiyorum sitede kıdemli,deneyimli ya acemi üye sıfatında olmak neye göre belirleniyor msj sayısına göre mi yoksa bu site yöneticilerinin insiyatifinde mi...Yanlıs anlasılmak istemiyorum sadece merak ettim...

genex
Site Admin

Post by genex » 19 Dec 2006, 09:14

Mesaj sayısına göre otomatik belirleniyor.

Locked