VE müjde BABA mız Bayramda Yine show tv de

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
sds20_1907
Deneyimli Üye

VE müjde BABA mız Bayramda Yine show tv de

Post by sds20_1907 » 25 Dec 2006, 21:20

Sevgili gönul dostları Orhan BAba mız bu bayram ve yılbaşı geçen yıl odluğu gibi yine Show tv de konser vericek hayırlı olsun
Hatasız Kul Olmaz Hatamla Sev BEni Dermansız Dert Olmaz Dermana SAr beni
hatasız Kul Olmaz..ORhan Gencebay

sakaryali
Yeni Üye

Post by sakaryali » 25 Dec 2006, 22:03

canlı birşeyler okuyacağına dair bir haber var mı?

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 25 Dec 2006, 22:29

haber için sağolasın kardeş fakat haberin kaynağını öğrenebilirmiyim?
Onu Anlamak Sanattır

genex
Site Admin

Post by genex » 25 Dec 2006, 23:24

Gördüğüm kadarıyla eski bayram programını yayınlayacaklar. Canlı yada yeni bir program olduğunu düşünmüyorum. Çıkarsa star'inda içinde yer aldığı kanald ailesinde çıkar.

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 26 Dec 2006, 11:53

Yok ya bildiğim kadarıyla canlı çalmamıs.Çalmamıs diyorum çünkü canlı kimse söylemeyecek.Reklamlarda falan beliydi.Önceden çekilmiş.Bayramda sadece cd den yayınlayacaklar.İbrahim tatlısesiebru gündes,sibelcan,Hüsnü şenlendirici falanda çıkacak show tv de...Bence Baba yeni albümden bişeyler okumus ve bir kaç tanede klasiklerden...Hatta şeyi okumus reklamlarda gördüm Kır Gönlünün zincirlerini okumus cd den ama canlı değil...

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 26 Dec 2006, 12:07

evet arkadaslar eskı program zanedersem

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 26 Dec 2006, 12:13

Arkadaslar şöyle bir uzaktan bakınca şeyi farkettim.Gencebay biraz yanlıs(daha doğrusu daha ii yapabileceği bi iş yerine daha sırdan iş yapması) işler yapmaya başladı.Albümü geç çıkardı,içine popüler nitelik tasıyan o kadar ii olmayan şarkılar yaptı,Popstara jüri oldu,Albümde bağlaması yerine fazla tat vermeyen klarneti çok kullandı.Bayramda veya yılbası programında canlı bişeyler de çalmadı galiba...İşte böyle...Allah tan bunları yapan insanın adı Orhan Gencebay baskası biri olsa şimdiye çoktan isyan bayrağını çekmiştim...Yine söylüyorum Orhan babadan gelecek herşeye razıyım...Ben sadece olumlu eleştiri yapmak için söylüyorum bunları....

efedrin
Yeni Üye

Post by efedrin » 26 Dec 2006, 12:24

albümü geç çıkarmasının sağlık vb. sorunlarla ilgili olduğunu düşünüyorum,
popüler olan ama pekte iyi olmayan şarkılar yaptı görüşünüze katılmıyorum, sadece bakış açısı olarak değerlendiriyorum,
popstara katılması için osmantan çok ısrar etmiş,
orhan baba hayır diyemeyen biri, bence bu olayın benim gözümde bir önemi yok, bence orhan baba değil bülent ersoy olmamalıydı, bayramda çıkıp çıkmaması onun bileceği iş, ki 10 yıl önce senede bir defa görebiliyorduk zaten,
lafın kısası geçmişte öyle şeyler yaptı ki şimdiden sonra ne yaparsa yapsın kalbimizdeki yeri değişmeyecek,
ama o sazı eline alıp çalmaya başlayınca gözlerim yaşarıyor, keşke bağlamaya ağırlık verse, hatta sırf bağlama ile dolu bir albüm yapsa..
off offf ne güzel olur, ölürüm vallahi :cry:

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 26 Dec 2006, 12:30

Ben fikirlerim öyle senin düşüncene de saygı duyuyorum.Ama Orhan Baba yanlıs olan bi işe sadece bir kişi istiyor diye ısrar ediyor diye girmemeliydi diyorum ve yeniliyorum.Biz göbül Dostları da o kadar söyledik katılmaması yönünde ve ne zamandır bir enstrumantal bir albüm yapmasını veya senfonik bi şeyler yapmasını.Yani biz gönül dostlarını hiçe sayacak sadece Osman Tan ın lafıyla iş yapacak.Ben üzülürüm açıkcası bu durumda.Keske dediğin gibi bir albüm yapsada dinlesek...

sahan61
Kıdemli Üye

Post by sahan61 » 29 Dec 2006, 21:20

Arkadaşlar bende reklamlarda izledim.Canlı değil Orhan Baba nın yeni albümünden bir şarkısını ve Dil Yarasını okuduğunu duydum.
Şu Koskaca Alemden Yalnızlık Aldığımı, Nihayet Öldüğümü Nerden Bileceksin?

Locked