SELÇUK TEKAY ORKESTRASI NIN AYIBI

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 13 Mar 2007, 13:52

arkadaslar kim olursa olsun selcuk tekay olsun ister baskasi olsun gencebay in müziğini DÖRT DÖRTLÜK OLMASİ İCİN GENCEBAY BAsında olmasi lazim ki istenilen beste calınsın..ama tabi dediginiz gibi calamadilar sarki bitdi ben hemen orhjan abinin cd sini taktim dinledim cook fark var cok.

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 13 Mar 2007, 13:55

forumdaki arkadaslar rahatlamis sanırım senfonik koncerto felan söz edince gencebay cok iyi popostar a gitdigimde ki ifade de aynı ıdı ugrasiyoz ilgileniyoz demisti ya sabir arkadaslar buda olcak allah ın izniyle....

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 13 Mar 2007, 16:50

genbay wrote:arkadaslar kim olursa olsun selcuk tekay olsun ister baskasi olsun gencebay in müziğini DÖRT DÖRTLÜK OLMASİ İCİN GENCEBAY BAsında olmasi lazim ki istenilen beste calınsın..ama tabi dediginiz gibi calamadilar sarki bitdi ben hemen orhjan abinin cd sini taktim dinledim cook fark var cok.

inişleri çıkışları,nüansları hiç verememesinin yanında bestedeki bölümler de karıştıldı,aranağmede çalınması gereken ksım sonda çalındı.eserin bütün anlamı gitti.biraz daha ciddi olmaları,iyi çalışmaları lazımdı.

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 13 Mar 2007, 22:45

topraktan bir can bende aynı seyleri söğlemek istedim kısadan

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 21 Apr 2007, 11:15

Söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız. Bence de artık GENCEBAY'ın kendinden beklenen sıradışı müzik olaylarını yapma vakti çoktan geldi de geçiyor. Onun için böyle popstar gibi sıradan olaylar gerçek gönül dostlarını rahatsız ediyor. Ayrıca B.Ersoy'un her hareketine kızıyor ve sinirleniyorum. Bu insana birisi dur demeli ama o kişi babamız değil (karakteri,iyi huyu icabı).
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 21 Apr 2007, 16:24

Haklısın hemde çok....Artık müdahale için fazla pek birşey beklemiyorum :( :( :(

Locked