ORHAN BABA ' YI DÜNYAYA AÇTI - İLHAN Erşahin

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Post Reply
serkan76....
Yeni Üye

ORHAN BABA ' YI DÜNYAYA AÇTI - İLHAN Erşahin

Post by serkan76.... » 17 Sep 2005, 17:16

İlhan Erşahin Serbest çalışmaların babası ORHAN GENCEBAY' ın 14 şarkısına yeni remix yaptı.
Yaz aylarının gözde mekanlarından New Yorker' ın içindeki ' nublu: east ' in sahibi İLHAN ERŞAHİN , amerika'da kuracağı plak şirketiyle tüm dünyaya
albüm satmayı hedefliyor.
İlk Olarak serbest çalışmaların ünlü sesi ORHAN GENCEBAY' ın 14 şarkısına remix yapan Erşahin ,
'' DİNLEYENLER ÇOK BEĞENİYOR.NEWYORK ,PARİS VE LONDRA' daki GENÇLERE YAPTIM '' dedi.
Orhan Gencebay Şarkıları ne aşamada ?
Orhan Baba' nın 14 şarkısına çok şık remixler yaptık.Şimdi ondan onay bekliyoruz.İnşaallah olacak.Dinleyen herkes acayip beğeniyor.Newyork,Paris, Londra' daki gençler için yaptık.Çok değişik oldu. Deneysel ama aynı zamanda bir gece kulubünde çalınacak tarzda.
* Kimi ağlar ezelden gönülde bin keder var
Sanmaki her ağlayandan daha gülen bahtiyar ''

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 18 Sep 2005, 07:39

helal olsun bu ilhan erşahine..bizler ve orhan gencebay dahil olmak üzere adam herkesten daha çok çalışıyor orhan gencebay için..o da en büyük gönül dostlarımızdan biri oldu artık...çok teşekkür borçluyuz.

serkan76....
Yeni Üye

Post by serkan76.... » 18 Sep 2005, 17:02

Kendisin uzak yada yakın olarak ilk defa duydum fakat ;
GENCEBAY müziğini gelecek nesillere taşıyacak kulağa ve sanata uygun bir formatta çalışır umarım !
Bekleyip göreceğiz.!
Görüşmeler sürüyormuş , hazır bir albüm ve izin alınırsa önümüzde ki aylarda belki dinleyebiliriz !
Hayırlı olsun !
* Kimi ağlar ezelden gönülde bin keder var
Sanmaki her ağlayandan daha gülen bahtiyar ''

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 21 Sep 2005, 00:33

Orhan GENCEBAY bu tip konularda çok aşırı titiz ve seçici davranır. Ben bu seçici ve titizlik süresinin uzamasından korkarım...Biraz ümitsizim. İnşallah olur.

Post Reply