Manevi Oğlu

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Post Reply
sabır taşı
Kıdemli Üye

Manevi Oğlu

Post by sabır taşı » 30 Sep 2005, 17:12

Dostlar...Çok Önceleri Bir Gazetede Üstadımız,Sevim Emre ve Küçük Bir Çoçuğun Resmini Gömüştüm.80 li Yıllara ait Bir Resimdi...

Yanlış Hatırlamıyorsam Orada O Küçük Çoçukdan Manevi Oğlu Diye Bahsedilmişti...Ara Sıra Günümüzdede Gazetelerde Son Halini Görmüşüzdür..Bir Seferinde Kral Tv nin ödül Gecesinde Babasinin Yerine Ödül Almıştı Vekaleten...Seyredenler Anlatmıştı...Orada Oğlu Diye Takdim Edilmiş...

Bu Konuda Tam Ve Gerçek Bilgiye Sahip Olamadim Bu Güne Kadar..Siz Gönül Dostlarinin Bu Konuda Sahip Olduğu Bilgiler Nelerdir ?

Gencebay_NL
Kıdemli Üye

Post by Gencebay_NL » 30 Sep 2005, 17:30

Evet merak ettim simdi :) bir bilgisi olan baylasir muhakkak bizimle
Karanliga Kufur Edecegine Bir Mumda Sen Yak !

http://gencebaynl.spaces.live.com/

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 30 Sep 2005, 21:05

Sadece manevi oglu degil. Resmen Gencebay soyadina haizdir Gökhan Gencebay. Gerçekte ise Sevim Emre'nin bir akrabasinin oglu. Gencebay tarafindan evlat edinilmi$. Bazi ailevi olaylar söz konusu. Fazla da açmak istemiyorum saygisizlik olmasin. Gökhan Gencebay ayrica Küçüksün Yavrum filminde oynadi...
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 01 Oct 2005, 15:02

bilgi için tesekkür....

duydugum haberlerden en cok inandirici geleni bu idi..senin belirtmenle dahada belirginleşti...

Post Reply