TAM KABUS BİTTİ DERKEN.....

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
murat yaşar
Kıdemli Üye

TAM KABUS BİTTİ DERKEN.....

Post by murat yaşar » 12 Nov 2007, 16:38

ARKADAŞLAR

DÜN YİNE MALESEF RUTİN ELEŞTİRİLER YAPILIRKEN b.ersoy DENEN ŞAHSİYETSİZ GENCEBAYI KORKUNÇ DERECEDE RENCİDE ETTİ...GENCEBAY RAHATSIZLANIP KÜÇÜK BİR TANSİYON PROBLEMİ İLE PROGRAMA DÖNMEYİNCE ,TAMAM DEDİM İPLER KOPTU...ÖYLEKİ ÖNCE REKLAM ARASINA GİRDİLER DAHA SONRA DİĞER YARIŞMACI ÇIKIP İLK PARÇASINI SÖYLEDİ GENCEBAY HALA YOK...
TAMAM DEDİM BU İŞ BURAYA KADAR...KENDİSİNİN DEYİMİYLE GEREĞİNİ YAPACAKTI...AMA YARIŞMACI DİĞER PARÇASINI BİTİRİPTE PUANLAMA BAŞLADIĞINDA GENCEBAYDA YERİNE OTURMUŞTU..
MALESEF YA O.TAN ERKIN IN İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK,YA ÇOK BAĞLAYICI BİR ANLAŞMANIN ALTINA İMZA ATMIŞ
YADA BU DURUMU KANIKSAMIŞ...NORMAL ŞARTLAR ALTINDA GENCEBAYIN O GECEKİ HALİ PARAYLA ÖLÇÜLEBİLECEK MEVZU DEĞİL..YA b .ersoya HADDİNİ BİLDİRMELİ YADA ÇEKİP GİTMESİ(DÖNMEMEK ÜZERE)
GEREKİRDİ...
KOSKOCA GENCEBAY BÖYLE RENCİDE EDİLMEMELİ İDİ..HEM BU KAÇINCI...
NERDE KALDI İTİBARIN NERDE KALDI PRESTİJİN...BOZAMASSIN BENİ DÜNYA DİYEN BİRİNİN O HALİ İÇLER ACISI BİR DURUM...
FAZLADA YORUMA GEREK YOK ASLINDA ..DEFALARCA KONUŞTUĞUMUZ,RAHATSIZLIK DUYDUĞUMUZ MEVZUYU
TEMCİT PİLAVI GİBİ DEFALARCA GÜNDEME GETİRMENİN BİR MANASIDA YOK...
SADECE GENCEBAYIN VARLIĞI İLE PROGRAMI GECE SAAT 02..LERE KADAR İZLEMEKTEN BIKMIŞ ARKADAŞLARIMIZA DURUMU HABERDAR ETMEK İSTEDİM...ARTIK BENDE PAZAR AKŞAMLARIMI DAHA FARKLI
DEĞERLENDİRİP SABAHLARA KADAR UYKUSUZ KALMAYACAĞIM....

SAYGI VE SEVGİLERİMLE....

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Re: TAM KABUS BİTTİ DERKEN.....

Post by Buz Dağı » 12 Nov 2007, 17:36

Elden ne gelir?.. Biz "Gönül Dostları"nı önemseyen yok ki. Kaç kere feryat ettik, sesimizi duyurmaya çalıştık. Bizi duyan yok. O program maddi kazanç dışında ne verdi? Koca bir HİÇ. Peki neler gotürdü? Saymakla bitmez...

Seninde dediğin gibi Murat abi, prestijini büyük ölçüde kaybetti, karizma desen, bu karaktersiz şahsiyetler yüzünden günden güne düşüyor. Öncelikle şu b.ersoy denen cinsi belli olmayan "YARATIĞA" birinin haddini bildirmesi gerek. Tüm yeraltı ve mafya dünyasını göreve çağırıyorum: Biri şu "bülent bey" in topuklarına, hatta mümkünse kafasına sıksın...

Babamız orada sağlığını kaybedecek Allah korusun. Hala niye orada durur ki? O maddi kazanç, sağlığından, sanatından, projelerinden daha mı önemli? VAKİT KAYBI, BAŞKA ŞEY DEĞİL... :cry: :evil: :cry: :evil:
Last edited by Buz Dağı on 12 Nov 2007, 21:07, edited 1 time in total.
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

isocity
Site Admin

Post by isocity » 12 Nov 2007, 20:00

programı izlemedigim için ne oldugunu bilmiyorum ama işin içinde b. erkoç varsa seviyesizlik vardır şüphesiz.. hatasız kul olmaz biz gencebayı hatasıyla da sevdik.. ama artık iş öyle bir noktaya geldiki olanlara hata demek saflık olur.. gencebayın yaptığı olsa olsa manevi intihardır...

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 12 Nov 2007, 21:09

isocity wrote:programı izlemedigim için ne oldugunu bilmiyorum ama işin içinde b. erkoç varsa seviyesizlik vardır şüphesiz.. hatasız kul olmaz biz gencebayı hatasıyla da sevdik.. ama artık iş öyle bir noktaya geldiki olanlara hata demek saflık olur.. gencebayın yaptığı olsa olsa manevi intihardır...

Abi yine 12'den vurdun. Bravo, hadisenin aslı budur... :cry:
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 16 Nov 2007, 17:46

o geceyi o anı hala yaşıyorum..gencabayın reklam arasından sonra koltuktaki yerinde olmadığını görünce çok ümitlendim ve dedimki gencebay artık geri dönmez ne para ne sözleşme ne ricaaaa nede sevim emree döndürür onu..
ama olan oldu gecikmeylede olsa sevgili, gencebay sanki idam mahkumu gibi oturtuldu koltuğa..yazık çok yazık...!!!!

ah kral ah senki yıllar önce katıldığın savaş ayın programında bülent ersoyun tlf bağlantısı sonucu onun adice söz saldırılarına uğramışlığını çabuk unuttun veya içine sindirdinki..şuan onunla yanyana oturabiliyorsun..

neymişşş kral kalp kırmaz hoşgörülü hümanist....vurun krala......!!!:(

program anında sabrının taştığını gerçektne rol değil sinirlendiğini hissettim..ama ne frenki otokontrolki masaya yumuruğu vurup canlı yayında zengin kalkışı yapamadın..bunu yapsaydın eminim seni türkiye bugünkünden çok alkışlardı..

hem orayı yerin olarak kabul etmiyorsun hemde ordan ayrılamıyorsun..

sonrada biz veya basın gencebay senfonik şiir ve bağlama konçertosu gibi sanatsal projeleri sorunca aynı yanıt..zaman bulamıyorum veya sağlık problamlerinden geçiktiriyorum gibi bence mantıklı olmayan bahaneler sunuyorsun..!!!

peki ben soruyorum...saatlerini günlerini harcadığın popstar sana para haricinde ne kazandırıyor?? sağlığım diyorsun görüyoruz tansiyon iniyor çıkıyor ama hala devam bunun nedeni ne??

sana sevim emre hnm veya kimse o popstar teklifini getirenlere neden sağlık ve zaman problemini sunmayıp geri çevirmiyorsun bu gibi geçici nicelikli program ve projeleri...

yani sanat yapmak isteyince sağlık ve zamanın yok..

fakat dizi popstar reklam açılışlara katılım magazinel olaylar vs..bunlara hem zaman hem sağlık müsait..!!!:((

neyse arkadaşlar hepinizden özür diliyorum ama içimi ucundanda olsun dökmek isterken biraz ağır kaçmış olabilirim sizce ama söylediğim yazdığım herşeyin arkasındayım..

ben pazara kadar değil mezara kadar gencebaycıyım..

bunun için doğru bildiğimi yazıcam ve kralı layık olduğu yerde görene kadar eleştiricem..

saygılar
mesut
SENFONİK ŞİİR VE BAĞLAMA KONÇERTOSU İLE YANIP TUTUŞUYORUM..
SEVGİLİ KRAL HAYALMİ GERÇEKMİ BU SÖZLER..
UYANDIR BİZİ..

Locked