YAZIKLAR OLSUN

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
aksamgunesi
Yeni Üye

YAZIKLAR OLSUN

Post by aksamgunesi » 01 Jan 2008, 20:14

Orhan Baba’nın en zor anları
Star TV’deki Popstar Alaturka’da önceki akşam final yapıldı. Yarışmanın birincisi Harun Manavak ödül olarak İstanbul’da lüks bir daire kazandı. Ödül töreni sırasında dairenin anahtarını Bülent Ersoy göğüslerinin arasına koydu ardından da Orhan Gencebay’a seslenerek “Gel Orhan al anahtarı buradan'' dedi. Orhan Baba, anahtarı Bülent Hanım’ın göğüslerinin arasından alırken sıkıntılı anlar yaşadı..

bu işin sonu neye varıcak bilemiyorum..İnternette fotoğrafıda var bu haberin ..yazıklar olsun..

İNTERNETTE YAPILAR YORUMLARDAN BİRİDE BU 'Popstar Alaturka’yı devamlı seyrediyorum. . . Bence bu ikili arasında gizli aşk yaşanıyor. . . ''
ALLAH BİZLERE SABIR VERSİN SİNİRDEN DÜŞÜNEMEZ OLDUM..
YAZIKLAR OLSUN..

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Re: YAZIKLAR OLSUN

Post by Buz Dağı » 01 Jan 2008, 21:47

Dostum, ben bunun cevabını Murat abinin açtığı, "ARKADAŞLAR KETENPEREYE GETİRİLİYORUZ" başlıklı konuda yazdım. İncelersen düşüncelerimizi görürsün. Artık yazmak içimden gelmiyor, bıktırdılar artık...
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 01 Jan 2008, 22:21

üç beş kuruş için değer mi be?yazıklar olsun.yaw o kadar çok paraya muhtaçsan kampanya yapıp aramızda para toplayalım.ama yeter ki bir daha böyle rezillikler görmeyelim gencebay.iyice batırdın kendini.

murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 03 Jan 2008, 19:53

Borsada kaybettiklerini pop starda telafi ediyorsun ,peki ya bizim gözümüzdeki,gönlümüzdeki gencebayı
nasıl yeniden inşa edeceksin..Dönmelerin biryerlerini avuçlayarak mı...Yazık gerçekten yazık..
Onun o jüride olmasını isteyip bizlere veryansın edenler şimdi hangi yorumda bulunacak merak ediyorum..

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 30 Jan 2008, 15:41

gencebayın yanımdaki saygınlığı ciddi derecede yara aldı...

gencebay sanat hayatının sonuna doğru manevi intihar ederek kendi karizmasını yerle bir etmiştir..

en baştan karşı çıkmamızın nedeni buydu..medyada birileri ipleri elinde tutar..nereye çevirirse kuklalar da onu yapar..

Gencebay para karşılığı kukla olmayı kabullenip..yapımcıların çizdiği rotada hareket ederek yıllardır millete verdiği özgürlük mesajını yerle bir etmiştir..

özdemir erdoğan geçen gün ; "böyle bir ortamda bulunmak Gencebayın ismine,cismine şanına yakışmıyor..." demişti..

kendisine yakıştırıyor demek ki... bir taneyle yetinmeyip defalarca prgrama devam kararı aldı..! ketenpereye getirilmiş de falan filan..yeme bizi usta..sen yılların kurdusun...seni ketenpereye getirmek kolay mı ? saf yürekleriyle seni sevenlerin yüzünü öne eğiyorsan başlıkta dendiği üzere YAZIKLAR OLSUN !

Allah Hidayet Etsin...

isocity
Site Admin

Post by isocity » 30 Jan 2008, 23:43

hamdık piştik, dolduk boşalıyoz.. :shock: baba sağolsun..

turkudolu

Post by turkudolu » 25 Feb 2008, 12:06

Dunku Bulent Ersoy'un sozlerinden dolayi, hele hele ulkemiz dar bir kiskactan gecerken, hala o programi seyreden insanlar varsa YAZIKLAR OLSUN! Turk milleti bu erkekten donme ahlaksiz densize haddini tez bildirmeli. Televizyonlara baski yapip onun pilini medyadan bitirmeli. Albumlerini almamali ve dinlememeli. ORHAN BABA bir Turk sevdalisidir. Yureginde Turkluk atesini daima tasir. Bunu bircok kez dilede getirmistir. Ayrica Bilgili bir insandir. Derhal Bulent Ersoy'un densiz aciklamalarindan sonra programi terk etmeli ve hicbir sarti kabul etmemelidir. Eger bunu yapamiyorsa ORHAN BABA'ya YAZIKLAR OLSUN! :((((((
"Madem ki; düşünceyi zindana koymayan, hakikat sevgisini zincire vurmayan bir millet, o cesur ve adil Türkler var, üzerinde hakikatin, adaletin ve hürriyetin hüküm sürdüğü bir güneş ülke neden vücut bulmasın..."

Hasan Osman

Post by Hasan Osman » 29 Apr 2008, 14:49

Arkadaslar, ben Popstari izlemeyen birisiyim. Ama burda duydugum seyler beni cok üzdü. Yillardir Gencebay hayraniyim ve onun insanligina, dürüstlügüne ve kisiligine hayranim. Kendi dogrularindan ödün vermeyen biri olarak tanidim onu hep. O yüzden burda okudugum bazi seyler beni derinden yaraldi. En basta Bülent Ersoy´un gögsünden aldigi Anahtar olayi yada yilbasinda o dansöz meselesi.

Inanin bana oturup agladim bunlari okuduktan sonra. Orhan Baba gercekten bu kadar degisti mi? Inanamiyorum - biz gönül dostlarinin bu platformdaki sitemlerini duymuyuormu? Neden böyle yapiyor? Aklim almiyor...

Gencebay hayranligim derinden sarsildi....
:( :( :(
Eger aska bir ceza verebilseydim,
benim gibi onunda sevmesini isterdim

gencebaykolik
Yeni Üye

Post by gencebaykolik » 14 Jun 2008, 13:42

turkudolu wrote:Dunku Bulent Ersoy'un sozlerinden dolayi, hele hele ulkemiz dar bir kiskactan gecerken, hala o programi seyreden insanlar varsa YAZIKLAR OLSUN! Turk milleti bu erkekten donme ahlaksiz densize haddini tez bildirmeli. Televizyonlara baski yapip onun pilini medyadan bitirmeli. Albumlerini almamali ve dinlememeli. ORHAN BABA bir Turk sevdalisidir. Yureginde Turkluk atesini daima tasir. Bunu bircok kez dilede getirmistir. Ayrica Bilgili bir insandir. Derhal Bulent Ersoy'un densiz aciklamalarindan sonra programi terk etmeli ve hicbir sarti kabul etmemelidir. Eger bunu yapamiyorsa ORHAN BABA'ya YAZIKLAR OLSUN! :((((((

aynen katılıyorum.ben de buna birkaç şey eklemek istiyorum.diva diye bağrımıza bastığımız bu yaratık bence haddini aştı.orhan gencebay gibi bir insana adeta hakaret etti.gencebay'ın bütün karizmasını yerlebir etti.bence orhan gencebay değil bu yaratık yarışmadan çekilmeli.eğer bu diva bozuntusu yarışmadan atılırsa mesele ortadan kalkar.
http://www.orhanamak.forumlari.net/orha ... rumu-f459/
orhan gencebay hayranlarının yeni buluşma noktası.

blue_sail

Post by blue_sail » 11 Jul 2008, 12:26

Pirim,üstadım sana popstar yakışmıyordu şimdiyse o programdan ayrılman farz oldu. Ben umardım ki Gencebay beyefendi orada Bülent hanıma: 'beni medyatik olma uğruna yaptığınız saçmalıklara alet edemezsiniz' diyerek cevap versin ve bizim alnımız ak kalsın. şimdi her gören arkadaşım; ' ne oldu diyor sizin Gencebay'a hani o efsaneydi hani o taviz vermezdi benzeri ithamlarda bulunuyor. Yapma Orhan Abi gel şu hatandan geri dön. Sen yine bizim herşeyimizsin ama ne olur biz de senin herşeyin olalım.Mutlu azınlığın istediği gibi değil bizim istediğimiz gibi bugüne kadar nasıldı isen gene öyle kal
Bir tek sen varsın bozulmayan eli öpülesi.......
Ne olur yerin bizim gönlümüz olsun......
Sevgiyle kalın....

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 04 Sep 2008, 21:15

popstarın yenisi geliyor..yakında başlar...paranın yüzü sıcaktır.. :twisted:

Locked