albüm çıkamayacak mı yoksa?

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
Gönül_Dostu
Kıdemli Üye

Post by Gönül_Dostu » 13 Jun 2006, 18:20

Orhan gencebay son röportajında
hırsızlık olayından sonra
yeni kasetin en geç 1 ay sonra çıkacağını müjdesini vermiş

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 13 Jun 2006, 20:33

eyvallah akın abi...

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 14 Jun 2006, 20:47

merhaba hoşgeldiniz....

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

ALBUM

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 18 Jun 2006, 23:03

İnsallah allahın izniyle ve gencebayın kralımızın calışmaları ile album bır ay içinde cıkacak bunu dort gözle beklıyoruz artık dayanacak güc kalmadı album bızım buyuk sevıncımız olacak BERHUDAR OLUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF TOPRAK UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

Gececi®
Deneyimli Üye

Post by Gececi® » 21 Jun 2006, 14:23

Sanırım korsanlar babanın albümünü daha sürmedi piyasaya. Hoş sürselerde farketmez çünkü Orhan babayı sevenler değil albümü almak onları taşlarlar! Şahsen ben yaparım. Babaya can feda!!! :cry:

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 21 Jun 2006, 17:19

Çalınan bilgisayarın HDD'sindeki albüm kanal kayıtlarının bulunduğu dosyalar şifrelenmiş olduğu için hırsızların kayıtlara ulaşması mümkün değilmiş, Orhan Gencebay'ın söylediğine göre... Ulaşsalar bile kanal kayıtları mixlenmemiş olduğu için bir anlam ifade etmiyormuş.
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

cevap

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 21 Jun 2006, 18:49

EVET SEVGILI DOSTLAR YASAK RESIM KARDESIMIZIN DEDIGI GIBI KRAL ACIKLADI bulsalar bıle bırsey anlamazlar ve çözemezler dedı benden baskası için bır işe yaramaz dedı hepsı şifreli ve düzenleme aşaması yapılmamış albumlerdı dedı ve son asaması kalmıstı dedi birde o calınana kayıtlarda butun albumlerının oldugunu söyledi şimdiye kadar olan neyse kı bıraz şifrelı olması ve kraldan baska kımsenın cözememessi bizi biraz rahatlattı cunkı korsanın elıne gecmesı kralı ve bizi üzer BERHUDAR OL imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF TOPRAK UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 21 Jun 2006, 19:24

evet öyle bir açıklama yapmıştı....

bundan sonra kazasız belasız çıkar inş...

dün işten geç geldim eve...baktım uyku geliyor...kafayı vurdum yastığa,tam o sırada ispanyol ezgileri ile örülü hareketli bir parça...sanki stüdyodayım..birebir dinliyorum.... :D orhan abinin davudi sesi.. offf..aklımda falanda değil yani..nerden çıktı dedim şimdi...bu... :roll:

ninni gibi geldi..... 8)

bu güne kadar hiç dinlemediğim bir şarkıydı...ama yeni albümdenmi yoksa...sadece sevgi meleğimin kulağıma fısıldadığı bir şeymiydi bilmiyorum...ama sunu iyi biliyorum...ses uzaklardan geliyordu..... :twisted:

önceden rüaymızda dinlerdik,şarkıları çıkmadan önce..şimdi uyanıkken.. :lol: herhalde albümü beklemekten ayakta uyur hale geldik ondandır.. :D

geç olsun güç olmasın...sağlık olsun...

isocity
Site Admin

Post by isocity » 21 Jun 2006, 19:41

herkesin bu albümü ne kadar büyük bir özlemle beklediğinin ispatı buraya yazılan onlarca cevap.. baba bu hafta açıklamaları yapalı 2 haftayı geçti.. birazda icraat artık.. lütfen net konussun artık hangi tarihte cıkaracagını yada neden beklettiğini açıklasın...

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 21 Jun 2006, 19:54

modernite ismail modernite.....

moda artık böyle bekletmek.....

sendemi be orhan abi diycem...telefonu açıp....diyemiyorum...

ama burda okuyanlar ulaştırır belki..

sevdiğimizi eleştiririz biz.....yoksa sevgi neye yarar...

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 21 Jun 2006, 21:00

herşeyden önce sabır derim ya sabır taşı kardeşim sabır taşınmı çatladı yoksa? :) Kolay şey değil emeğinin bi anda çalınıp gitmesi.Orhan Abimiz o duyguyu bizlere tekrar ulaştırmak için çaba gösteriyor kolay değil eski duyguları bidaha yaşamak.Sabır derim sabır
Onu Anlamak Sanattır

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 21 Jun 2006, 22:14

sabır...
sabır olmazsa hayat hep kahır...
hep kahır....
.....

eyvallah...hasan...bakma sen sitem etmeme...biz sabır için şiir yazmayı hak edecek kadar sabırlıyız elhamdulillah.... :wink:
yinede nasihatın için sağol....çünkü nasihatçisi olmayan insan bahtsız insandır...bunun içinde bir şükür... :wink:

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 22 Jun 2006, 01:13

BEKLE BABAM BEKLE...
GÖNÜLDOSTLARININ KADERİ BU...

HADİ HERŞEYDEN GEÇTİK TE...
KÖROLASI HIRSIZ BULA BULA GENCEBAYIMI BULDU... :cry:

Bİ HEVESİMİZ VARDI, O DA GİTTİ....
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 22 Jun 2006, 08:01

inşallah yeni albümde hayalinde bahsettiğin gibi bir şarkı olur sabır taşı :) bu arada bekleyecek bişey kalmadı gönül dostları.orhan abinin dediklerine göre iki hafta sonra albümün çıkması lazım.çünkü gencebay albüm normalde 15 gün sonra çıkacaktı ama şimdi bir aydan önce çıkmaz demişti kayıtlar çalındıktan sonra verdiği bir röportajda.bu da demek oluyor ki 2 hafta sonra albüm elimizde olacak.

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 22 Jun 2006, 17:16

topraktan bir can wrote:inşallah yeni albümde hayalinde bahsettiğin gibi bir şarkı olur sabır taşı :) bu arada bekleyecek bişey kalmadı gönül dostları.orhan abinin dediklerine göre iki hafta sonra albümün çıkması lazım.çünkü gencebay albüm normalde 15 gün sonra çıkacaktı ama şimdi bir aydan önce çıkmaz demişti kayıtlar çalındıktan sonra verdiği bir röportajda.bu da demek oluyor ki 2 hafta sonra albüm elimizde olacak.

sağol başar kardeş..... :D ancak hayal değildi ya.... :D kendiliğinden geldi yapıştı kulağıma....

evet....tahminlerinde haklı olabilirsin...

sağlık olsun yav.....dimi dr..bey :wink:

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 22 Jun 2006, 17:27

haklısın murat abi :wink: bu arada forumturkanın gencebay fanclub bölümünde HAN lakaplı bir gönül dostumuzun belirttiğine göre albüm tamamlanmış ve şu an kapak,fabrikasyon vs.. aşamasındaymış.ama o bu bilgiyi nerden aldı bilmiyorum,ben onun yalancısıyım :)
Last edited by topraktan bir can on 22 Jun 2006, 17:35, edited 1 time in total.

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 22 Jun 2006, 17:34

evet bizim daha önce gencebaya yakın bir isimden aldığımız habere görede haziran sonu olabilir gibisinden bir cevap verilmişti..hatta hüseyine söylenmiişti dimi hüseyin...?yanlış hatırlamıyorsam...

genex
Site Admin

Post by genex » 22 Jun 2006, 23:47

Evet abi Hakan Sarıca dedi bende onun yalancısıyım :))

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 22 Jun 2006, 23:55

öyle böyle.
haziran 22 oldu.
Sabır taşını geçtik.
Hayırlısı...........
Bekliyoruz.

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 23 Jun 2006, 15:05

genex wrote:Evet abi Hakan Sarıca dedi bende onun yalancısıyım :))

evet...sohbet sitesinde ismail ile bağlama atışması yapıyorduk :D

ismail gaza gelmiş döktürüyordu bağlamada 8)

hatırladım.... :wink:

Locked