Gencebay Seda Sayan Show'da

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Gencebay Seda Sayan Show'da

Post by bir_zaman_aglayip » 28 Jan 2005, 19:28

Sevgili Dostlar.
Orhan abimiz 02.02.05 (ÇARŞAMBA) günü Seda Sayana konuk oluyor.
PROGRAMIN saatini tam bilmiyorum ama öğleden önce olduğu kesin.
Herkese duyurulur....
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

genex
Site Admin

Post by genex » 28 Jan 2005, 21:36

program sabah 9:45 te basliyor ve kanald.com.tr den canlı izleme imkanı var.

b-aykent

Post by b-aykent » 29 Jan 2005, 20:52

allah kahretsin ya olamaz!seda sayan şov size anne diyebilir miyim adlı adi tv programının tartışıldığı adi bir şov..zaten öyle olmasa bile seda sayanın sunumu bile programı tek başına adileştirmeye yetiyor.abimiz niye böyle oldu son yıllarda ya?nerde en adi program var ona katılıyor ya...inanmıyorum.bugünleri de mi görecektik?bu ne ya?popstar programına çık,gelin kaynana yarışmasının baş konu edildiği programa çık!yeter artık ya yeter :evil:

genex
Site Admin

Post by genex » 29 Jan 2005, 23:46

Sevgili Başar, çok haklısın Gencebay olur olmaz programa çıkmamalı, ona gerekli değerin verileceği bir program olmalı. Ama dediğin gibi son senelerde popülist bir yaklaşım var. Bilinen bir gerçekte bu tip programların çok rating alması. Millet sabah akşam gelin kaynana izliyor.
Dolayısıyla kim akıl veriyorsa veriyor Abimizi bu programlara çıkarıyor.
Keşke şöyle müzikle ilgili bir programa çıksa. Ne bileyim sayısal gece bile en şık program olurdu.

Ancak bu tip bir programda olsa Abimizi televizyonda görecek olmak biraz teselli veriyor.

b-aykent

Post by b-aykent » 30 Jan 2005, 13:21

hüseyin benim ağrıma giden ciğeri 5 para etmez insanların esas mevzu edildiği bir programda gencebay gibi bir değere konu mankeni muamelesi yapılması.popstarda da böyle olmuştu.oysa seviyeli müzik programlarına katılsa,bağlamasını çalsa.ama nerde?varsa yoksa seda sayan,hülya avşar...biraz da kızmaya başladım artık abimize.... :evil:

mkemal
Deneyimli Üye

Post by mkemal » 30 Jan 2005, 13:54

Sizleri Anlıyorum.Fakat eminimki Gencebay katıldığında, o konular açılmayacaktır.Sabredin bekleyip görelim.Telaşlanmayın :wink:

Biz sen olduk sende biz,Bunu böyle Say
Sen,gönül dostu pirimiz,Orhan Gencebay

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 30 Jan 2005, 17:28

Başar'a katılıyorum.Orhan Gencebay bu tip programların adamı mı?
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

genex
Site Admin

Post by genex » 30 Jan 2005, 18:07

Tabii ki değil!
ama malesef O'nun ağırlığını karşılayacak programda yok. Belki bilinmeyen köşelerde vardır bu tip programlar. Ancak onlarında izleyeni yoktur. Ekşın olmayınca bizim millet ilgi göstermiyor :)

En güzel'i Gencebay'ın kendi programını kendi yapması, nasıl olsa kendisi bir yapımcı bunu yapıp pazarlayabileceğine eminim.

En kötü ihtimalle eskiden yaptığı gibi TV konserleri çekse bari.

İyice bozuluyorum zaten; ne hayranlarıyla bir iletişim kuruyor ne de fırsat sunuyor. neden kapalı bir kutu gibi anlayamıyorum.

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 01 Feb 2005, 11:26

Evet sevgili dostlar bende size katılıyorum....
Nedense Gencebay hep çelişkiler insanı olarak gözükmeye başladı son zamanlarda.... Hem yaptığı müziğin arabesk olmadığını söylüyor hemde "krala selam damara devam", "damar bizim işimiz", "arabeskin babaları" vs cümlelerin sıkça geçtiği KRAL FM'e her sene konuk oluyor....Bunun yanında dandik diye nitelendirdiğimiz programlarada çıkıyor. Bana göre bunun asıl nedeni Gencebay'ın hatır gönül işi ile programlara katılması. Sizlerinde bildiği gibi Gencebayın Seda Sayan'la özel bi samimiyeti var tıpkı Sibel Can'la olduğu gibi. Eminim Seda Sayanın ısrarına dayananadığı için bunu kabul etti.

Ayrıca Seda Sayan Gencebayın programa katılcağını söylerken şunu altını çizerek belirtti. "Orhan Gencebay hiç bir programa çıkmıyor ama Çarşamba günü bizim programda dedi"

Ben şahsen programın olduğu saat canlı bağlantı alırlarsa katılmaya çalışacağım... Eğer bu imkanı yakalayabilirsem Gencebay'a olan sitemlerimizi ve ondan beklentilerimizi güzel bi dille anlatmaya çalışacağım...

Sevgiler....

genex
Site Admin

Post by genex » 01 Feb 2005, 11:39

Ben bunu birazda eşi Sevim Emre'ye bağlıyorum. O'nun da ısrarı olmuştur tahminimce.

b-aykent

Post by b-aykent » 01 Feb 2005, 13:09

benim için de konuş bir zaman kardeş...gencebayı görmek istediğimiz en son yer gelin kaynana programı çünkü.o gün gelin kaynana tartışması yaparlarsa yıkılıcam.ama o gün bu programdan bahsetmezlerse bir nebze daha iyi.biz yıllardır nette herkese gencebayı tanıtmaya çalışıyoruz.o ise tanınmasının engellenmesi için herşeyi yapıyor.orhan gencebayın binde bir değerine sahip olmayan dünün çocuğu tarkan soruyorum size böyle bir programa çıkar mı?o bile buna burun kıvırır.ama türk müziğinde çığır açmış gencebay çıkıyor.soruyorum size türkiye televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en seviyesiz programında gencebayın işi ne?böyle programa çıkarsan seni tanımayan da sana arabeskçi der tabi.onların ne suçu var?çık seviyeli müzik programlarına(böyle programlar var)bağlamanı konuştur,müziğini anlat.bak ozaman arabeskçi diyorlar mı sana?şimdiye kadar o seviyesiz programa hangi adam gibi sanatçı katıldı gencebay dışında.ama bizimki katılıyor işte.arabeskin kralı diye lanse edildiği popstara çıkıyor.damar radyo,delikanlı radyo,orhan baba,müslüm baba vs..gibi saçma sapan tabirler kullanan kral fme konuk oluyor. sonra bana niye arabeskçi diyorsunuz diye sitem ediyor.

musduzen
Yeni Üye

Post by musduzen » 01 Feb 2005, 18:27

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim yoğun işlerimden dolayı forumlara fazla katılamıyorum . Yukarıda yazılanları okudum bence bunda Gencebayın bi sucu yok ülkede sizin dediğiniz gibi kaliteli bi program yok bide hüseyin kardeşimizin dediği gibi akıl hocaları yüzünden bunlar oluyor bence. Tabiki ortak beklentimiz Gencabayı bu programlarda görmemek ama işin içinde olmadığımız için nası geliştiğini bilemiyoruz.

musduzen
Yeni Üye

Post by musduzen » 02 Feb 2005, 11:56

Erhan bravo yani benide yalancı cıkardın beni. Orhan babanın cıkmadığına sevindim tabii ama sabah o saatte bir sürü adama sayende yalancı cıktım.

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 02 Feb 2005, 15:55

Arkadaşlar kusura bakmayın ne olur....
Bende bütün saat bekledim ama çıkmadı...Seda Sayan geçen hafta çıkacağını söylemişti. Bende anlayamadım. Bi bakıma iyi oldu ama....
Bi hatamız olduysa tekrar özür dilerim....

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 05 Feb 2005, 17:34

Orhan Gencebay 14 subat Sevgililer Günü'nde cikacakmis o programa,Seda Sayan söyledi.
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

VEFASIZALEM
Kıdemli Üye

Post by VEFASIZALEM » 09 Feb 2005, 17:20

şimdi ilk başta alemin KRALI KRAL FM'DEN başlayalım. ya arkadaşlar sonuçta kral fm yeri geldiğinde SANAT müziğide çalıyor. yeri geldiğinde TÜRKÜDE yeri geldiğinde SEZEN AKSU NİLÜFERDE çalıyor. onlardamı ARABESKÇİ oldular şimdi. yapmayın ya. herşekilde her gönle hitap ediyor adı üstünde İLAÇ GİBİ RADYO. bu işin içinede radyoyu soktunuz ya helal size. seda sayana gelince eğr özel bir samimiyeti varsa nasıl onu red edebilirki. kaynanalara gelince dediğim gibi bu alem VEFASIZALEM.....
ÜSTÜMDE YOK BAŞIMDA YOK
İŞİMDE YOK AŞIMDA YOK
YASLANACAK TAŞIMDA YOK
YATACAK ÇUL BIRAKMADIN.

KRALDA ABİDE SENSİN ..GENCEBAY..
MÜSLÜMCÜ
MÜSLÜMCÜ...

musduzen
Yeni Üye

Post by musduzen » 14 Feb 2005, 11:23

ORHAN BABA YİNE YOK CIKMAZ ABİ.
http://www.kralorhangencebay.com

"ONU ANLAMAK BİR SANATTIR"

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 14 Feb 2005, 16:49

buna çok sevindim.abimize de bu yakışırdı.bu haber derin bir oh çektirdi bana....

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 15 Feb 2005, 14:10

Haklısın Topraktan bir can
Katılmadığı daha iyi oldu ama Gencebay özlettiriyor kendini.
Uzun zaman oldu ekranlarda görmeyeli....

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 15 Feb 2005, 17:14

Geçen hafta bir pazar magazin programında gördüm,lokal gibi bir ortamda Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan ile bir masada oturuyordu.Yorumsuz..........
Image
Atatürk, 1933

Locked