Gencebay'dan Son Haberler Haziran Temmuz 2006

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
genex
Site Admin

Post by genex » 06 Jul 2006, 14:18

Dostlar epeydir İsmaille yorum yapıyorduk bu albüm çıkarmı çıkmaz mı diye. Tahminimiz Temmuz da çıkacağı yönündeydi ancak son dönemde yaşanan gelişmelerden sonra bu albümün yazın çıkmayacağına kanaat getirmiştik. Dün bunun teyidi aldık, bu bizi hem üzdü hemde mantıklı geldi.

Uzun lafın kısası albüm eylül ayında yani dizinin yayına girdiği dönemde çıkacak. Malum yaz ayı müzik piyasası açısından durgun geçen bir ay, birde şarkıların yaz parçaları olmama durumu var.

Bu arada merak edenler vardı dizinin kanalını, adını, bunlar henüz kesinleşmemiş.

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 06 Jul 2006, 17:04

ben demiştim daha önce madem dizide yapıcam bari dizi vaktine kalsın diyebilir diye.... :D

paranoyak olmadığımda ispatlanmış oldu :lol:

ömer diyecektir yine haberi duyunca..Abi istihbaratçı gibi adamsın senden korkmaya başladım...her dediğin çıkıyor diye... :D :) :oops: :oops:

eee askerde bu mesleği öğrendik... diye cevap vericem bende yine her zamanki gibi... :D :D :oops:

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 06 Jul 2006, 18:37

neyse canım,orhan abi en iyisini düşünmüştür elbet..sağlık olsun...

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

CVP

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 06 Jul 2006, 19:23

SELAM GONUL DOSTLARI BEN BU HABERI BIR AY ONCE BIR KAYNAKTAN OGRENMISTIM VE O GUN O INSANA GULMUSTUM MAKARA YAPIYOR DIYE AMA DOGRU CIKTI HATTA BU GUNE KADAR O INSAN NE SOYLEDIYSE HEP CIKIYOR BEN BU HABERI BILIYORDUM DA BU KADARI DA OLMAZ YA
BANA ALBUMUN EYLULDE CIKACAGINIDA SOYLEMISTI BEN BU HABERI BURAYA YAZACAKTIM SIRF GONUL DOSTLARI BU HABERE GULER DIYE YAZMADIM CUNKI O GUNLERDE HUSEYIN KARDES ALBUMLE ILGILI HABERLERI YAYINLAMIS VE DIIZI ILE ILGILI YAZI YAZMISTI BEN BUNA O YUZDEN INANMADIM ALBUMUN EYLULDE CIKACAGI HABERINI VEREN ARKADASA BEN O INSANADA ALBUM TEMMUZ AYI ICIN CIKACAGINI BILE SOYLEDIM AMA OLMADI HAKLI CIKTI NEYSE INSALLAH EYLUDE ARTIK ARALIK OCAK OLMAZ
NASIL OLSA ALISTIK BU ALBUM TE KISIN CIKACAKTI AMA YAZ OLDU YOK KIS GELIYOR AMA BIZ YINE ALISTIK NASIL OLSA BEKLEMEYE BEKLEYEN DERVİŞ MURADINA ERMİŞ DERLER YA BEKLIYORUZ BAKALIM BIR ÖMURDE BEKLERIZ BERHUDAR OLUN YUREKTEN OLSUN SEVGIDEN DOLSUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR.
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

ertekin26
Yeni Üye

Yaz dönemi

Post by ertekin26 » 07 Jul 2006, 13:28

Gönül dostu adlı albüm agustos ayında çıkmıştı neden eylüle bir sarkma oldu ben pek anlam vermedim geçi her albümün ayrı bir çıkşı dönemleri vardır sanat müziği albümleri örneğin sonbahara doğru çıkar şu anda albüm tamamlanmış bir durumdaydsa bekletilmesinin anlamı ne korsanlara fırsat düşmez mi bakalım artık inşallah ağustos sonuna doğru çıkar.
SEVMEK YAŞAMANIN TEMELİ DEĞİL Mİ? YAZIK KENDİNİ BİLE SEVMEYİ UNUTTUN

idam_mahkumu
Site Admin

Post by idam_mahkumu » 07 Jul 2006, 14:54

:) Hadi hayırlısı.. Yeni kaseti beklerken canımızdan olacağız...

Murat abi haklıymış. Bana demiş di ki; Yeni kaset çıkarsa dizi ile beraber çıkar, yeni çıkan haberler murat abinin bu tezini doğruladı :( ...

Şimdi hem diziyi hem kaseti bekleyeceğiz :( Beklemek çok zor :(

hüseyin abi yeni site projelerin için elimden geleni yaparım, zamanım oldukça, zamanımın çok saçma sapan olduğu şu günlerde, orhanabi.net ile bile vakit ayıramadığımdan şikayetçiyim.

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 01 Aug 2006, 14:05

bir asker arkadaşım var...tüm gönül dostlarına selamı var... :D

gencebay ustanın şarkılarını çok güzel okurdu...iki ay beraber bulaşık yıkadık...her bulaşıkda herkes susar....o söylerdi.. :D hatta gazinoda dinlenen askerler bile kapıya yaklaşır dinlerdi.. :D

şu an yurtdışında ve master yapıyor...geçen gün tlf ile görüştük...abimizin kaseti çıkacakmış haberim var...buraya gelir gelmez alacam..ama bir arada olmamız lazım bulaşık yıkamamız lazım demesin mi :D tadı çıksın diye...

yurdumu özledim...yurdumda gencebay şarkıları söylemeyi özledim dedi.. :cry:

orhan abi gurbetde bile özleniyorsun...vesselam....

Locked