ORHAN BABA DİZİDE OYNAMAYA !!EVET!!! DEDİ

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Post Reply
HASAN
Kıdemli Üye

ORHAN BABA DİZİDE OYNAMAYA !!EVET!!! DEDİ

Post by HASAN » 30 Jun 2006, 20:32

Dizi tekliflerine hep "Hayır" diyen Orhan Gencebay'ı, Osman Yağmurdereli ikna etti. Gencebay, 'Yaralı' adlı dizide oynayacak....

Müzik hayatının yanı sıra bugüne kadar 38 filmde rol alan ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ı yıllardır kimse sahneye çıkmaya ve televizyon dizilerinde oynamaya ikna edemiyordu. Televizyon dizilerinin yeterli kalitede çekilmediğinden endişe duyduğu ve çok zaman alacağını düşündüğü için yıllardır ekranlardan uzak duran Gencebay'ı sonunda arkadaşı ünlü yapımcı Osman Yağmurdereli ikna etmeyi başardı. Senaryo grubunun çalışmalara başladığı dizinin adı şimdilik 'Yaralı' olarak açıklandı.

ÇOCUKLARINI TOPLAYACAK
Dizide uzun yıllar hapishanede yaşadıktan sonra dışarıdaki hayata alışmaya çalışan birini canlandıracak olan Orhan Baba, eşini kaybettikten sonra dağılan çocuklarını bir araya toplamaya çalışacak. Dizide rol alacak diğer oyuncuların isimleri ise henüz belli değil. Diziye tamam diyen Orhan Baba, şimdi de hayatında ilk kez canlı konser vermesi için ikna edilmeye çalışılıyor. İsmi sır gibi saklanan merkezi Almanya'da bulunan bir organizasyon şirketi, İstanbul'daki sevenleriyle buluşturmak için ünlü sanatçıya büyük bir teklifte bulundu. Gencebay'ı düşündüren bu teklife göre; konser provaları bir ay önce başlayacak, dev bir sahne ve geniş bir orkestra kurulacak. Ayrıca konser sırasında Gencebay'a şarkılara uygun olarak büyük bir dans kadrosu; bale, modern dans ve folklorik dans gösterileri yaparak eşlik edecek.
BÜLENT İPEK MAGAZİN

30/06/2006 Sabah Günaydın
Onu Anlamak Sanattır

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

cvp

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 30 Jun 2006, 23:49

İNSALLAH DORT GOZLE BEKLIYORUZ KRALI NE MUTLU BİZE OLURSA BU PROJE GENCEBAYI YILLAR SONRA T.V DE GORMEK NE MUTLULUK VERIR BİZE İNSALLAH HAYIRLISI OLSUN BERHUDAR OLUN YÜREKTEN OLSUN VE SEVGİYLE DOLSUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF TOPRAK UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 01 Jul 2006, 11:24

HİÇ TE SEVİNDİRİCİ BİR HABER DEĞİL BU..
:(
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 01 Jul 2006, 12:45

Ne dizisi yaa, bağlama konçertosu nerede kaldı, projeler nerede kaldı? :evil:
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

idam_mahkumu
Site Admin

Post by idam_mahkumu » 01 Jul 2006, 13:04

off ya. biz dizi istemedik ki

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 01 Jul 2006, 13:40

arkadaşlar haksızlık etmeyin.Herşeyin belli bi statüsü var Orhan Baba'nın hayatında.Yavaş yavaş bütün isteklerimizin olacağına inanıyorum
Onu Anlamak Sanattır

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 01 Jul 2006, 15:11

.Yavaş yavaş bütün isteklerimizin olacağına inanıyorum[/quote]

Haklısın, 100 yaşına vardığında bütün projeleri bitirir... :cry:

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 02 Jul 2006, 17:38

bir_zaman_aglayip wrote:.Yavaş yavaş bütün isteklerimizin olacağına inanıyorum

Haklısın, 100 yaşına vardığında bütün projeleri bitirir... :cry:[/quote]

Ümitsiz Olan Gönül Dostlarına çok kızıyorum.Ne demek 100 yaşına gelince bütün projeleri bitirir.Orhan Abi yapacağını yapmış olan birisi.Ben ondan sadece sağlıklı bi yaşam sürmesini bekliyorum.Bu yazılarınızı okursa eğer çok üzülür.Olumsuz konuşan tüm arkadaşlara kırgınım.
Onu Anlamak Sanattır

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 02 Jul 2006, 18:35

Haklısın Orhan abi yapacağını yapmış birisi... O yüzden her yerde Arabeski babası olarak anılıyor dimi? Yapacağını yapmış, hatta çok şey yapmış ama yaptıkları yapmadıklarının yanında çok az kalıyor...
Karamsar olmadım hiç... Ama gereksiz projelerle, T.V programlarıyla ve içi boş röportajlarla gündeme gelince üzülüyorum...
Gencebay çok farklı şeylerle gündeme oturmalı ve her programının bitiminde yüzlerce insan Gencebay!ı yeniden keşfetmeli...

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 02 Jul 2006, 19:30

Hasan wrote:Orhan Abi yapacağını yapmış olan birisi.

Hasan kardeş, sana Orhan Gencebay'ın bir sözünü aktarmak istiyorum:

"Kafamdakilerin daha 10'da 3'ünü yaptım, gerisini henüz yapamadım."
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 02 Jul 2006, 22:12

bende sana en büyük snatçıların bile kafasındaki 10 şeyin birini bile zor yapabildiklerini hatırlatırım kardeşim
Onu Anlamak Sanattır

Post Reply