BÜTÜN KAZANDIĞI GENCEBAY OKULUNA

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Post Reply
HASAN
Kıdemli Üye

BÜTÜN KAZANDIĞI GENCEBAY OKULUNA

Post by HASAN » 21 Jul 2006, 14:36

Bütün kazandığı Gencebay okuluna

Orhan Gencebay, klasik şarkılarından oluşan albümünden elde edilecek gelir ile Gencebay Müzik Okulu'nu açacak.

Kaynak : Takvim Papatya 21/07/2006
Onu Anlamak Sanattır

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 21 Jul 2006, 15:27

acaba yeni 3. klasikler albümü çıkıcak? allah yarabbi hangisini ne zaman yapacak anlamadım ya basın çok atıp tutuyo yada kralın çok boş vakti var..
diziydi düetti konserdi yani albüm kitap okul senfoni konçerto vs..bunları ne zaman ve hangi sırayla yerine getirecek artı vakit yeterlimi allah uzun ömür versin..
ya inanamıyorum..hep yazıda kalıyo basında sözde kalıyo projeler bunların içinde bir gerçek varsa o da eylül de yeni albümüdür ..gerisi ne kadar doğru tam bilinmiyo..
saygılar mesut
SENFONİK ŞİİR VE BAĞLAMA KONÇERTOSU İLE YANIP TUTUŞUYORUM..
SEVGİLİ KRAL HAYALMİ GERÇEKMİ BU SÖZLER..
UYANDIR BİZİ..

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 22 Jul 2006, 12:27

muhatabına samimiyetini sorgulatma imkanı verirsen senin hakkında çıkacak yorumun garantiside senden çıkmış demektir...itiraz hakkın olmaz demişler....aylar önce birine sarf ettiğim bu sözler geldi aklıma haberi okuyunca...

haticeye değil neticeye bak demişler bazan....ben yüreğimle inanıyorum ki orhan abi bütün projelerini hayata geçirmek isterdi..ancak çok geç kalındı...bundan sonra ne kadar ve nasıl olacak.. belli değil...icraata dökülmedikçe maalesef AZ SONRA edebiyatından başka bir görüntüye bürünmüyor bu haberler....

sağlık olsun ve olacaksa hayırlısı olsun....

önce şu albümü çıkarsa.... :D

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 22 Jul 2006, 20:37

zaten belli oldu albüm mutlaka çıkacak.Burda önemli olan albüm gelirinin hayırlara vesile olmasıdır.İnşallah bekliyoruz
Onu Anlamak Sanattır

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 23 Jul 2006, 13:19

inşaallah

Gönül_Dostu
Kıdemli Üye

Post by Gönül_Dostu » 24 Jul 2006, 10:21

güzel bir haber sözde kalmaz dilerim.teşekkürler

ertekin26
Yeni Üye

KLASİK ALBÜM

Post by ertekin26 » 25 Jul 2006, 14:47

KLASİK ALBÜM HER AMANKİ YAPTIĞI ALBÜMLERDEN FARKLI OLACAK BU SEFER BAŞKA SANATÇILAR ORHAN BABANIN ŞARKILARINI YORUMLAYACAK. KENAN DOĞULU TARKAN GİBİ İSİMLERE TEKLİF GÖTÜRECEĞİNİ SÖYLEDİ . ORHAN BABA DÜN AKŞAM PEMBE GÖZLÜK ADLI MAGAZİN PROGRAMINDA YENİ PROJERLİNDEN BAHSETTİ ORADAN DUYDUM
SEVMEK YAŞAMANIN TEMELİ DEĞİL Mİ? YAZIK KENDİNİ BİLE SEVMEYİ UNUTTUN

Post Reply