YENİ PROJELER

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Post Reply
ertekin26
Yeni Üye

YENİ PROJELER

Post by ertekin26 » 25 Jul 2006, 14:43

DÜN AKŞAM PEMBE GÖZLÜK ADLI MAGAZİN PROGRAMINDA ORHAN BABA YENİ PROJELERİNDEN BAHSETTİ DİZİ FLİM İÇİN SENARYO ÇALIŞMASI ALATURKA STAR ADLI YARIŞMADA JÜRİ ÜYELİĞİ VE YENİ BİR KLASİKLER ALBÜMÜ YALNIZ BU SEFER BAŞKA SANATÇILAR OKUYACAKMIŞ ESERLERİ TARKAN VE KENAN DOĞULUYA TEKLİF GÖTÜRMÜŞ BÖYLELİKLE BU ZAMANA KADAR SÖYLENTİDEN İBARET OLDUĞU FARZ EDİLEN PROJELER BİRİNCİ DERECE KAYNAKTAN BİZZAT ORHAN BABANIN AĞZINDAN ORTAYA ÇIKMIŞ OLDU DİZİ FİLM PROJESİ VE KLASİK ALBÜM PROJESİNE DİYECEĞİM YOK AMA POPÜLER KÜLTÜRÜN YENİ ÜRÜNÜ STAR YARIŞMASINA JÜRİ ÜYELİĞİ YAPMASINI ASLA ONAYLAMIYORUM İNŞALLAH HAYRANLARININ GÖRÜŞLERİNE UYAR VE BU PROJENİN DIŞINDA KALIR
SEVMEK YAŞAMANIN TEMELİ DEĞİL Mİ? YAZIK KENDİNİ BİLE SEVMEYİ UNUTTUN

halit06

Post by halit06 » 25 Jul 2006, 17:28

evet haklısın bende onaylamıyorum ama maalesefki bu dizide oynayacakmıs dun birde baska bir televole proğramızda sahnede tarkan ve bir sanatcı daha dedi ama adını hatırlayamıyorum beraber sahne teklıfı gotureceğini soyledi neler oluyor orhan babaya anlamıyorum :(

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 25 Jul 2006, 18:40

daha neler duyacağız ..anlaşılan gencebay iş yoğunluğu ve sağlık problemlerini yendi..baksanıza yarışmalar diziler klasikler düet konserler..
eee artık bi kaç tanede senfoni ve konçerto yazar icra eder ardından kitabı çıkar film müzikleri albümü birde okul patlatır ..yaşadık arkadaşlar..
acaba hangisinden başlar bi deyeni albüm var unuttum..acaba hangisi öncelikli?
merakla dikkatle izliyorum..
allah sen şaşırtma yarabbi..
SENFONİK ŞİİR VE BAĞLAMA KONÇERTOSU İLE YANIP TUTUŞUYORUM..
SEVGİLİ KRAL HAYALMİ GERÇEKMİ BU SÖZLER..
UYANDIR BİZİ..

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 25 Jul 2006, 19:03

Başka kişilere teklif götürecek olmasını açıkçası tasvip etmiyorum.Sanki senelerce Sanatla uğraşan onlar gibi Orhan Gencebay'ın onlara teklif götürmesi açımdan yanlıştır.
Onu Anlamak Sanattır

halit06

Post by halit06 » 25 Jul 2006, 19:19

HASAN wrote:Başka kişilere teklif götürecek olmasını açıkçası tasvip etmiyorum.Sanki senelerce Sanatla uğraşan onlar gibi Orhan Gencebay'ın onlara teklif götürmesi açımdan yanlıştır.

aynen katılıyorum size dun televoleyı seyrederken orhan baba cıktı tam seviniyoırdum birde baktımki ilgi alanım dısına cıktı sasırttı beni tarkana birde bilem kime teklif yapacakmıs yaw tarkan kım kardeşim senın tırnagın olamza bu adamlar bırak onlar sana teklif yapsınlar ağırlıgını muhafaza et birazcık neyse sinir oldum resmen dunki proğrama

mecnun murat
Kıdemli Üye

Post by mecnun murat » 27 Jul 2006, 19:47

abimiz bişey yapıyorsa bize onu onaylamak ve keyfini çıkarmak kalır
fazla söze hacet yok
eyvallahhh
İSTE ŞU DÜNYAYI 'ZAMANI DURDURAYIM'

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 28 Jul 2006, 17:51

off allahım dilimizde tüy bitti oldu bittici ve ne olursa razıyımcılık olayına..
murat kardeş..
saygılar..
SENFONİK ŞİİR VE BAĞLAMA KONÇERTOSU İLE YANIP TUTUŞUYORUM..
SEVGİLİ KRAL HAYALMİ GERÇEKMİ BU SÖZLER..
UYANDIR BİZİ..

mecnun murat
Kıdemli Üye

Post by mecnun murat » 28 Jul 2006, 22:02

senfonik kardeim.ben bu günlere daha dogrusu babaya olan bu hayranlıgı onun yaptıkları ile yetinerek kazandım.babamız yaptı biz aldık dinledik.fazlasını istemek nankörlüğe girer.çünkü kim böyle eserler verebilir.listeyi actıgımda secemiyorum hangisini dinleyim diye.bir insanın yaptıgı seyleri diğer kişi seçme zorlugu cekiyorsa bu adam iyi bişey yapmıs demektir.yani babanın bu güne kadar yaptıgı hersey çok güzel.
bundan sonrada yapması gerekenleri yapacaktır ve onlarda güzel olacaktır.
benim görüşüm
eyvallah....
İSTE ŞU DÜNYAYI 'ZAMANI DURDURAYIM'

Post Reply