Altan Gencebayla ilgili haber

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
genex
Site Admin

Altan Gencebayla ilgili haber

Post by genex » 26 Sep 2006, 17:12

Arkadaşlar dün Altan Gencebay'la ilgili bir haber izleyen oldumu? bazı duyumlar geldi bugün.

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 26 Sep 2006, 18:51

huseyın kardes o duyumu bende aldım. dun aksam TGRT magazın hattında altan gencebayın bazı kesimler tarafından tartaklandıgını falan soylemıs.. tgrt magazın ama nıcın tartaklanmıs veya nıye kavga cıkmıs onu tam olarak ogrenemedık. arkadaslardan aldıgım duyuma gore butun gece bekledım ama tekrar haberı vermedıler. magezın hattı devam edıyordu ama kacırdık haberı. neyse ayrıntılı bılgısı olan gonul dostu bılgı versınnn. BERHUDAR OLUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIREŞREFF BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR...
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 26 Sep 2006, 21:37

arkadaşlar bende izledim o magazin porgramını bir yandan gülüyorum bir yandan ağlıyorum..herşeyden önce son günlerdekigencebay hakkında çıkan bir sürü sanatı dışndaki olaylar projler falnalar filanlar..peşepeşe geliyo ama sanat adına daha bir ses çıkmadı sevgili kraldan..neyse
olaya glince bikere altan değil konu diğer rockçu evlatlık olan oğluyla ilgili tartaklandığını söyledi spiker ama gencebay microfona midesinden rahatsızlandı onun için geldik dedi..yani altan gencebay değil..
ama gerçekten tartaklandımı yoksa midesi yüzündenmi anlayamadım..işin özü yani bu gibi haberlerle kralı izliyoruz tv de jüri üyeliği dizi çıkmazı borsa faciası albüm çalınması falan filan...(kafayı yicem ya)
noldu noluyo krala hani nerde işimesleği sanatı? :cry:
mesut
SENFONİK ŞİİR VE BAĞLAMA KONÇERTOSU İLE YANIP TUTUŞUYORUM..
SEVGİLİ KRAL HAYALMİ GERÇEKMİ BU SÖZLER..
UYANDIR BİZİ..

Locked