baba konser için şöyle söyledi

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
alican

baba konser için şöyle söyledi

Post by alican » 19 Feb 2005, 00:28

cuma günü saat 22:30 da tv8 de yayınlanan müzik dergisi adlı programda muhabirin konserle ilgili sorusuna baba "bu işi çok geciktridim bizim cephemizde sürekli gündemde olan bi konu bu. Yurtiçinde ve yurtdışında imkanların el verdiğince bir konser düzenleyip bir dahada çalışmamayı düşünüyorum"dedi.
bir zamanlar bende aşkın zehrine kapılmıştım
bir vefasızın beni sevdiğini sanmıştım

musduzen
Yeni Üye

Post by musduzen » 19 Feb 2005, 09:02

Orhan inşallah bi konser programı yapıp hayranlarını bu eksiklikten kurtarır.
http://www.kralorhangencebay.com

"ONU ANLAMAK BİR SANATTIR"

isocity
Site Admin

konser

Post by isocity » 19 Feb 2005, 10:04

baba bunu yillardir soyluyor. aslinda ben ondan konserler dizisi degil tek ve buyuk bir konser vermesini ve bu konser isini birakmasini bekliyorum. cunku o uretken birisi. evde saziyla basbasa kalsa daha iyi olmazmi. onu ozluyoruz diyebilirsiniz ama yeni albumlerle vr tv programlariyla bu ozlemimizi gecirebiliriz......

VEFASIZALEM
Kıdemli Üye

Post by VEFASIZALEM » 20 Feb 2005, 13:36

ben gazetede bişeyler okudum geçen gün. ALMANYADA bulunan türk firması GAZİ GIDA orhan abiye 1 milyon euroluk bir konser teklif etmiş. abimizde sesine güvenmediği için reddetmiş. ben o ses tarafına pek inanmadım. sizce ne olabilir
ÜSTÜMDE YOK BAŞIMDA YOK
İŞİMDE YOK AŞIMDA YOK
YASLANACAK TAŞIMDA YOK
YATACAK ÇUL BIRAKMADIN.

KRALDA ABİDE SENSİN ..GENCEBAY..
MÜSLÜMCÜ
MÜSLÜMCÜ...

mkemal
Deneyimli Üye

Post by mkemal » 20 Feb 2005, 13:46

Ben bu haberle ve"SES"konusuyla ilgili bi mesaj çektim.
MESJIM ŞÖYLEYDİ
"www.radyomerhaba.at sitenizde 19.02.2005-02:14 tarihli "Orhan
Gencebay,
1 konser karşılığı 1.8 trilyonu reddetti" başlıklı verdiğiniz haberin
sonunda "Gencebay'ın sesine güvenmediği için sahneye çıkmadığı
konuşuluyor". şeklinde sunduğunuz yorum içeren açıklama için sizleri
protesto ediyorum.Kimler konuşuyormuş merak ediyorum.öyle afaki
şeyler ortaya atmak işin basit ve kolaycılığı olsa gerek. Halbuki 18.02.2005 tarihinde saat 22.30 da TV8 de yayınlanan "Müzik Dergisi"Programında Sayın Gencebay bir dizi konser verceğini açıklamıştı.Halbuki sizler bunu kaale almadan Gerçek dışı ve sayın gencebayın fikri alınmadan kendi kendinize yaptığınız bu yorum iz sevenlerini kırmaktadır. Onun gibi emsali olmayan bir sanatçıya yaptığınız bu haksızlıktan dolayı sizleri kınıyorum"

GELEN CEVAP

"Merhabalar

Bizim haberin kaynagi http://www.nethaber.com yani biz avrupadayiz magazin
dünyasini bizde sizin gibi medyadan aliyoruz

saygilarimizla"

Durumun vehameti açısıdan bu mesajımı sizlerle paylaşmak istedim.Anlaşılan adamlar araştırma yapmadan ne duydularsa veya yakaladılarsa onu aktarıyorlar" Yazık Yazık Çok Yazık

Biz sen olduk sende biz,Bunu böyle Say
Sen,gönül dostu pirimiz,Orhan Gencebay

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 21 Feb 2005, 14:37

Bence de Orhan Gencebay halk konseri vermemeli....
Neden derseniz Gencebay hayranlarının bir çoğu Gencebayı bizim gibi tanımıyor ve dinlemiyor. Biz Gencebay felfesinden bahsederken bir çoğu Gencebay'ı sıradan basit bir arabesk şarkıcısı olarak görüyor.
Eminim Gencebay bi konser verse kendini bilmez bi takım gerici cahiller kendini jiletlemeye çalışacak.
Gencebay'ın bu tür çirkin olaylar yaşamaması için ben halk konserine hayır diyorum. Yalnız isocity nin de dediği gibi eğer illada konser olacaksa çok büyük bi organizyanda yer almalı....
Ssaygılar....
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 21 Feb 2005, 16:33

Erhan "maalesef" haklisin.Boyle bir konser bizi ve Gencebay'i sevindirmekten cok uzecek gibi gorunuyor.

Biz Gencebay felfesinden bahsederken bir çoğu Gencebay'ı sıradan basit bir arabesk şarkıcısı olarak görüyor.
Eminim Gencebay bi konser verse kendini bilmez bi takım gerici cahiller kendini jiletlemeye çalışacak.

İşte bu ülkenin tahammül edilemez gerçeklerinden birkaçı...
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

burhansenkal
Kıdemli Üye

Olmaz olsun

Post by burhansenkal » 22 Feb 2005, 01:11

demişki; Yurtiçinde ve yurtdışında imkanların el verdiğince bir konser düzenleyip bir dahada çalışmamayı düşünüyorum".
Yok konser bunu doğuracaksa istemiyorum.....

arifcivelek

Post by arifcivelek » 04 Mar 2005, 10:41

merhab gönül dostları,bende burhan kardeşime katılıyorum.eğer gerçekten konserden sonra çalışmayı bırakacaksa bence de konser vermesin.tabi ben de isterim onu konserde dinlemek isterim ama onun müzik yaşamına son vermesini de istemem.hem ben şahsen orhan abimizin kendini yormasını da istemem.erhan kardeşimizin de dediği gibi konsere gelcek olan herkes bizim gibi olmayacak.taşkınlıklar :lol: :shock: olacak.bunları orhan abimiz istemez.bu arada araştırmadan duyduklarını yazan o kişilere de teessüflerimi bildiriyorum. :D
saygılarımla;berhüdar olun. :o

Locked