ORHAN GENCEBAY'A TRİBÜTE ALBÜM.

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
beyazsayfa
Deneyimli Üye

Post by beyazsayfa » 24 Nov 2006, 18:29

Bekle dedim gölgeye.Sıkıldı bıraktı gitti beni gölgem!!!
Bu nasıl bir bekleyiş böyle.Yıllar sürdü

USTA
Yeni Üye

Post by USTA » 02 Dec 2006, 12:16

ARKADAŞLAR MERHABA.BEN ARANIZA YENİ KATILDIM.ŞİMDİ ORHAN GENCEBAY'IN ŞARKILARINI SESLENDİRMELERİ İYİ DE ORHAN GENCEBAY ÜSTADIMIZ GİBİ OLAMAZLAR Kİ!!!!!!!!!!!HERKESİN YERİ AYRI!!!!!!!!! :wink: :wink:
BİR ENSTRÜMAN ÇALABİLMEK GÜZEL ŞEY!!!!!!!!!

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 17 Dec 2006, 14:28

Aman hele kalsın bu iş.Yalan Yalan.Şu Orhan Gencebay ın kendi albümü çıksında gerisi boş...

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 23 Dec 2006, 12:24

Arkadaşlar dün beyaz showa ebru gündes konuk olmustu.Orhan Baba nın yakında(çokda yakın değil işte) tribüte albümünün yakında çıkacağını söyledi ebru gündes.Artık ne kadar doğru söylüyor ne kadar söylemiyor bilemem.Orhan Baba da canlı telefonla canlı yayına bağlandı.Pek önemli bişey söylemedi.Yani bildiğimiz şeyler:albümün 25 inde çıkacağı falan.Beyazın tirübüte albümü sormasını bekledim ama Beyaz Babaya hangi şarkısını daha çok beğendiğini sordu.Neyse hele şu albüm çıksın...Ama yakında bu tirübüte albüm de çıkarsa hiç şaşırmam.Aslında benim için çok da önemli değil bu albüm.Orhan Baba nın şarkılarını başkaları söyleyince hoşuma gitmiyor.Ama Orhan Baba nın sanat hayatında böyle bi projenin de yer alacak olması hem önemli hem de gerekli...İns kaliteli bi şey yaparlar....Hadi bakalım hayırlısı...

sahan61
Kıdemli Üye

Post by sahan61 » 23 Dec 2006, 18:23

Ebru Gündeş bu albümün içinde yer alıcakmış ve okuduğu parçada Zaman Akıp Gider olucakmış.Bunları Beyaz Show da söyledi.
Şu Koskaca Alemden Yalnızlık Aldığımı, Nihayet Öldüğümü Nerden Bileceksin?

Post Reply