Popstar Alaturka 2

Yaptığı, katıldığı TV programları.

Moderator: Yöneticiler

burhansenkal
Kıdemli Üye

İÇİME DERT OLDU

Post by burhansenkal » 24 Apr 2007, 02:11

Bu popstar alaturka da, GENCEBAY ne zaman canlı bir performans sunacak. ????
Neden canlı söylemez.
Yıllardır şiddetle karşı çıktığımız dedikodular gerçekmi acep ???
Neden ? Neden ? Neden ?
Last edited by burhansenkal on 28 Apr 2007, 00:38, edited 1 time in total.

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 24 Apr 2007, 17:52

Abi bu konuları atlattığımızı sanıyorum.Uzatmanın bi manası yok.Söylemiyor değil söyleyemiyor sağlık problemleri var.O da isterdi eminim
Onu Anlamak Sanattır

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 25 Apr 2007, 13:27

sarkılarının ne kadar zor oldugundan ve yasından dolayı kaynaklanabilir 30 yasındakı bi sesle 60 küsür yasindaki bi ses ayni bir değildir üstelik hic konser vermeyen bır sanatcı ulu orta canlı sarkı söğler mi nadirdir popstar yarisma programidir gencebay konseri değildir kendini tam olarak ifade edemezken zamanı kısıtlı konusma yaparken o ortamda canlı sarkı bencede hic söğlemesin.üstelik baba nin artik saglıgını korumasi gerektigini unutmayalım...bu zaman kadar canlı söğlemeyen nadir canlı sarkı söğleyen orhan baba popstarda da söğlemesin söğlersede orhan bab ne yapacagını iyi bilir....sevgi saygılarımla....

Gencebay_Fan
Kıdemli Üye

Post by Gencebay_Fan » 25 Apr 2007, 21:22

Peki kolay olan sarkilarinidan neden söylemiyor? mesela "Sevenler Mesut olmaz", " Ben Eski Halimle Daha Mesuttum ve "Ikimizden Bir Kaldmadi" gibi sarkilari Söyleyebilir.Bunlar rahatlikla söylenebilecek eserler.O kadar eserden hicbirini canli söyleyemeyecegine ben inanmiyorum.istese cokta güzel söyler ama neden istemiyor? neden?
Halimi dostlara bir sor istersen
Bence sorma gel gör istersen
Ben sana yangin ben sana vurgun
Ask ne mübarek sev gör istersen

http://www.gencebayfan.de.vu

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 25 Apr 2007, 22:57

PEKİ ÖNEMLİ Bİ SEBEBİ OLAMAZ MI HAYRANLARINA SÖĞLEMEK İSTEMEDİGİ BİZİM BİLMEDİKLERİMZ MESELA sok edecek aciklamalar.olmaz mı hic allah tan hayırlısı ins bab mızdan güzel seylere bekliyoruz.

Gencebay_Fan
Kıdemli Üye

Post by Gencebay_Fan » 26 Apr 2007, 08:12

Bence bunun tek sebebi Gencebayin sahnelerde asiri heyecanli olmasi.
Bildigime göre kücük yaslarda'da kimse gencebaya sarki söyletemiyormus.Baglama caliyormus ama okumuyormus.Cok cekiniyormus.Bunu bir yerde okumustum ama tam olarak hatirlamiyorum.
Zaten konserinde bile belli oluyordu heyecani.Farkeden olmustur elbette, hani bi an dil yarasini söyleyecek saniyoruz sonra meyhaneciye basliyor.
buda heyecendan ileri geliyor.zaten konserde kac defa eline aldi sazini.
üc mü? simdiye kadar'da bir sarkisini olsun basindan sonuna kadar söylemedi hic bir yerde Gencebay.Bundan sonrada böyle birsey yapacagina inanmiyorum.kimsede bos ümitlerle beklemesin.bence yapmaz...benim icin zaten önemli degil o baska konu.önemli olan artik su anki bulundugu ortamdan kopup yeniden kendisini müzige vermek.bu onun isi...
Halimi dostlara bir sor istersen
Bence sorma gel gör istersen
Ben sana yangin ben sana vurgun
Ask ne mübarek sev gör istersen

http://www.gencebayfan.de.vu

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 28 Apr 2007, 00:54

Bilemiyorum. Günde 8-10 saat stüdyo çalışmasından bahs eden bi babamız var.Ben 1 saat demiyorum. bir şarkı diyorum.
Canlı sazını çok iyi icra etmişti başka bir tv programında.heyecan öne sürülürse saz çalma işi suya düşerdi. Ama mükemmel çaldı.
Sağlık sorunu var kabul.peki halen "konser" fikrine sıcak bakıyormu ? Oraya gelen saatlerce yorum yaparak programa katkıda bulunan, hatta bazan konuşmalarında bayan babamız, 1 adetcik şarkı veya bir kaç telden saza dem vurmak için sağlığını bahane edemez.Hepimiz insanız. Hiç mi hasta olmadık veya sağlık sorunumuz yok . Yapmayın allahaşkına ne alaka.
Heyecan olayı başka.yılların sanatçısı heyecanını yener.Ona katılmıyorum.
GENCEBAY ı çok iyi tanıyan "eski tüfekler" var Samsun da. Utangaçlık yok derler. "söylemeyi hele hele saz çalmayı çook sever derler.
Bu konuyu da (canlı söyleme mevzuu) ne konuşursak konuşalım bilenler bilecek. Ya diğerleri .
SES olayına gelince ben zaten eskilerdeki sesinden bahs etmiyorum ki.
Olduğu gibi diyorum. diğer sanatçıların ses değişimi gibi normal bir şey bu.

Post Reply