Popstar Alaturka 2

Yaptığı, katıldığı TV programları.

Moderator: Yöneticiler

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 19 Feb 2007, 16:29

cok iyi fiir seviyeli bir bicimde pop stara gidip dikkat cekmeliyiz gencebay ı üzmeden tabikide onu orda onurlandırmak cok güzel olur bunu gerceklestirisek cok güzel olur

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 19 Feb 2007, 16:45

şimdi str yapımı aradım herhangi bir sınırlandırma yokmuş istediğimiz kadar davetiye alabiliyoruz bir kişinin adına açıyorlar davetiyeyi bunu organize edelim ist.içi ist dışı gelmek isteyenler varsa ben davetiye işini organize edebilirim hatta orhan abiyle toplu bir fotoda alabiliriz güzel olur

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 19 Feb 2007, 16:49

nikrizruyası wrote:şimdi str yapımı aradım herhangi bir sınırlandırma yokmuş istediğimiz kadar davetiye alabiliyoruz bir kişinin adına açıyorlar davetiyeyi bunu organize edelim ist.içi ist dışı gelmek isteyenler varsa ben davetiye işini organize edebilirim hatta orhan abiyle toplu bir fotoda alabiliriz güzel olur

tekrar aradım kulise geçebilirmiyiz diye yapımcılardan birriyle görüşmek gerekiyormuş çünkü böyle bir randevu almassanız kesinlikle içeri almıyorlar cuma günü tekrar arayacam beyefendiler cuma günü geliyorlarmış

sahan61
Kıdemli Üye

Post by sahan61 » 19 Feb 2007, 16:51

Orhan Abi ile fotoğraf çektirmek çok zor olur.Çünki korumalar izin vermiyor.Fotoğraf çektirmenin tek yolu kulise gitmek oda bir tanıdığın olmadan olmaz.Yalnız Orhan Abi fotoğraf çektirmeye karşı değil, fotoğraf çektirebilirmiyiz deyince hemen tabi çektirelim diyor.
Şu Koskaca Alemden Yalnızlık Aldığımı, Nihayet Öldüğümü Nerden Bileceksin?

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 19 Feb 2007, 16:56

dediğim gibi önceden organizasyonu yapılırsa haber verlirse mümkün sadece str den onay almak gerekiyor onu da alırız herhalde ben cuma günü tekrar arayıp yoklayacağım bakalım nasıl yaklaşacaklar

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 19 Feb 2007, 17:19

Hayrola yahu, Gencebay dün masaya yumrugunu vurmus diyorsunuz, merak ettim? Ne oldu dün?

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 19 Feb 2007, 17:29

yarışmacıların biri söylediği şarkıda makamı tam basamayınca bülent ersoy olmadı dedi armağan çağlayanda ne önemi var makamın ben sesini beğendim makama gerek yok fşlan gibi şeyler zırvaladı orhan baba da müzik ilmine saygı olmayan yerde ben durmam i çeker giderim dedi biraz sesini yükseltti hoşumuza gitti onu konusuyoruz sabahtan beri acaba bizim etkimiz mi oldu diye

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 19 Feb 2007, 17:35

Bilgi için tesekkürler.

Orhan Gencebay bu saatten sonra bir yere çekip gitmez. Bunlar sadece bardagin yavas yavas dolmaya basladiginin birer göstergesi.. Ama mevzumuz Orhan Gencebay ise o bardak asla tasmaz.. Tasmasi ayri bir sansasyon olur zaten.. Düsünsenize Orhan Gencebay o programdan ayriliyor.. Magazin dünyasina bir sürü malzeme.. Orhan Gencebay neden ayrildigina dair sansasyonel röportajlar verecek.. Ohooo..

Gitmez bir yere.. Sadece bizlerin hatrina biraz tepki gösteriyordur, o kadar.. Varsin kalsin orada.. Simdiden sonra ayrilsa ne yazarki zaten..

Benim ümidim, oradan ayrilir ayrilmaz artik NIHAYETINDE su projelere ciddi biçimdi yönelmesi.......

yalnız
Yeni Üye

çağlayan getirme bizi oraya

Post by yalnız » 19 Feb 2007, 20:08

Ne olursa olsun ne yaparsa yapsın bu yoldan dönüş yok madem biz gönül dostlarının çoluk çoçuğa kıl insanlara babayı küçük düşürmeye çalışanlara onun her zaman arkasında olduğumuzu hisettirmek lazım dünya alem biliyor Gencebayın kişiliğini müzik dehasını biz halen üç beş kişiye bunu öğretemezsek yazık.İllaki İnsanların Ölünce değeri bilinecek diye bir kanun yok Bu nedenle elinde imkanı olan gitsin bu proğrama hatta toplu halde gidilirse sesimiz gönül dostluğumuz ibreti alem icin tekrar görülür.

çağlayan getirtme bizi oraya acı acı koyarlar adamın ........

çok kızıyorum bu adama (tabi adam demek sözün gelişi)

kusura bakmayın gönül dostları.SAYGILAR.

mavi.seytan
Deneyimli Üye

Post by mavi.seytan » 19 Feb 2007, 20:41

yürüyün be kim tutar sizi..evet arkadaşlar organizeyi ayarlarsanız bende ankaradan katılmayı düşünüyorum...evet gerçekten GENCEBAY hayranlığının ne boyutlarda olduğunu göstermemiz lazım artık...

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 19 Feb 2007, 21:48

Yahu su halimize bak. Sanki bir takimin taraftariyiz da destege gitmeye hazirlik yapiyoruz. Bunlar gereksiz seyler derim ben arkadaslar. Oraya gidip de "Orhan Baba" diye bagirmak bana ucuz bir hareket olarak geliyor. Ne farkimiz kalacak baskalarindan? Armagan veya diva hanimefendi Gencebay´a alisagelmis biçimde ya dogrudan ya da dolayli laf sokacak, biz de yuhalayacagiz mi? Ya da Orhan Baba´nin bir yerinde cevap verdigi durumunda "Orhan Baba" diye bagiracagiz.. Ne kazandik biz o isten? Ne kazandi Gencebay? Gören görüyor zaten manzarayi... Gencebay´da akli basinda bir insan, biliyor kimin dost, kimin ise "dost" oldugunu.. Devede kulak seyler bunlar..

Bunlardan ziyade mektubumuzu yollayalim, Gencebay ile olan iletisimimizi saglamlastiralim. Bunlara verelim degerli bos vaktimizi... Sonuç bekliyorsak böylesi ugraslardan bekleyelim bir sonuç..

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 19 Feb 2007, 22:04

SerdarYilmaz wrote:Yahu su halimize bak. Sanki bir takimin taraftariyiz da destege gitmeye hazirlik yapiyoruz. Bunlar gereksiz seyler derim ben arkadaslar. Oraya gidip de "Orhan Baba" diye bagirmak bana ucuz bir hareket olarak geliyor. Ne farkimiz kalacak baskalarindan? Armagan veya diva hanimefendi Gencebay´a alisagelmis biçimde ya dogrudan ya da dolayli laf sokacak, biz de yuhalayacagiz mi? Ya da Orhan Baba´nin bir yerinde cevap verdigi durumunda "Orhan Baba" diye bagiracagiz.. Ne kazandik biz o isten? Ne kazandi Gencebay? Gören görüyor zaten manzarayi... Gencebay´da akli basinda bir insan, biliyor kimin dost, kimin ise "dost" oldugunu.. Devede kulak seyler bunlar..

Bunlardan ziyade mektubumuzu yollayalim, Gencebay ile olan iletisimimizi saglamlastiralim. Bunlara verelim degerli bos vaktimizi... Sonuç bekliyorsak böylesi ugraslardan bekleyelim bir sonuç..

Neden destek vermeyelim ki? Ne alakası var takım taraftarlığı gibi örnek vermişsin.Orhan Gencebay'ı tüm cümle alem Efendiliği ile gıpta ediyor.Ne yani orda Bülent Ersoy Armağan Çağlayan gibi kendini bilmez laflarmı etsin.Onlara kendi üslupları gibi yanıtmı versin.Yok arkadaşım yok bu olmaz olamaz.Onların seviyesine hiç bir zaman inemez.Ne demek Oraya gidipde orhan baba diye bağırmamız ucuz olacak.Saçma sapan bi yaklaşım tarzı seninki.Onu tanıyan bilen herkez ona Orhan Baba demektedir.Serdar kardeş sana sonuna kadar katılmıyorum
Onu Anlamak Sanattır

sahan61
Kıdemli Üye

Post by sahan61 » 19 Feb 2007, 23:23

Arkadaşlar dün Orhan Abi ile kuliste görüştüm bir iki fotoğrafta çektirdim.Çok cana yakın, çok sıcak bir insan.Güvenlik önlemleri hat safada Orhan Abinin çevresinde ki biri ile referansa girmeden oraya girmek imkansız gibi.Çünki ben kulise gidene kadar 4-5 güvenlikçiye kiminle konuştuğumu açıklamak zorunda kaldım.Kulisin orda Orhan Abiyi beklerkende bir kaç kişi neyi bekliyorsunuz felan dedi.Onlarada kiminle referansta olduğumu söledim ancak öle rahat bıraktılar.Birde program öncesi çok karışık oluyor kulis acele ile davranıyor herkes.Ayrıca Orhan Abi yalnızda değil orda güvenlikçiler dahi Orhan Abinin arkasında bundan şüpheniz olmasın...
Şu Koskaca Alemden Yalnızlık Aldığımı, Nihayet Öldüğümü Nerden Bileceksin?

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 20 Feb 2007, 08:17

ben de serdar gibi düşünüyorum.ne yani biz şimdi oraya gidip pankart açıp orhan baba diye mi bağıracağız?arkadaşlar lütfen şaka yaptığınızı söyleyin.yani oradaki alaturka star yarışmasındaki herhangi bir yarışmacının taraftarları gibi.orhan gencebay'ı da bu konuma sokacağız.oldu olacak samsun'dan da bir bölük gelsin de "samsun seninle gurur duyuyor" diye pankart açsın.bu bana mahalle maçında dayak yiyen çocuğun üst mahalledeki abilerini çağırması olayını hatırlattı.arkadaşlar ucuz hareketler bunlar.bırakın bunları başka sanatçıların hayranları yapsın ama biz gencebaycılar dinlediğimiz ve örnek aldığımız sanatçı gibi her zaman her yerde kaliteyi temsil etmeliyiz.üstelik böyle yapmamız gencebay'ı daha da rahatsız edecektir.o nerede, nasıl davranacağını,ne yapacağını çok iyi bilir.gönül dostlarının sevgisine tabiki ihyiyacı var ama bu şekilde bir tribün desteğine ihtiyacı yok.serdar'ın dediği gibi,ucuz hareketler bunlar...

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 20 Feb 2007, 12:22

bos beklemekle hiç bişi olmuyo arkadaslar kendımızı göstermeliyiz bu kadar bizler burda dil döküm düşüncelerimiz belirtiyoruz gerken ne ise neyde karara verdysek yapalım bişiler.......

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 20 Feb 2007, 12:55

arkadaşlar birbirinize girmişssiniz bize yakışmıyor

ilk önce eğer gidersek kesinlikle diğer sanatçıların hayran kitlesi gibi davranmayacağız bu sanatçıların kim olduğunu herkes biliyor eğer böyle davranırsak yani pervasızca ve şuursuzca medya ya malzeme veririz bu da gencebay ın karizmasını düşürür orada onun gibi efendi bir şekilde gidip gereğini yapmalaıyız gereği ne olur gencebayforum.com diye bir pankart açılır konuşmalarında alkışlanır ona karşı sert tavırlar gösterilirse diğer juri üyelerinden alkışlarla sözü kesilir ama onun haricinde yuhalama ve buna benzer na hoş hareketler yapmak bize yakışmaz buna orhan abi çok üzülür ben böyle düşünüyorum futbol taraftarı gibi olmak deyimi kullanmış arkadaşımız doğru söylemiş futbol taraftarlarının hallerini görüyorsunuz oraya gidelim ve yakışanı yapalım zaten önemli olan ona yakın olmak arkadşlar birde toplu bir fotoğraf alırsak ayaküstü görüşme imkanı yakalrsak ne kadar güzel olur

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 20 Feb 2007, 13:20

arkadaşlar ayrıca bişey söylemek istiyorum bu sitede öyle bir hava varki insanlar fikirlerini beyan ediyor ve bunun karşılığında herkes cevabını veriyor bu cevaplar öyle karkterli ki ne söylersek söyleyelim kimse kimsenin kalbini kırmıyor ve kimse kimseyede iyi görüneyim diye fikirlerine doğrudur demiyor herkes yürekli bir şekilde karşılığını veriyor sonuç olarak buraya gencebay ın karakteri öyle yansımışki onun hoşgörüsü onun kalp kırmayışı onun koca yüreği aynen burda biz gencebay olmuşuz burada bunu herkese gösteriyoruz inşallah bu davranışlarımız herkese örnek olur burada olduğum çok mutluyum hepiniz berhudar olun

halilerin

Post by halilerin » 20 Feb 2007, 14:48

BENCE ORDA BULUNAN HERKES SEVGİLİ ORHAN BABAMIZA KARŞI ÇOK
SAYGISIZCA HAREKET EDİYOR. ORHAN BABANIN SÖZÜNÜ KESİYOR.
O HERZAMAN ŞANINA YAKIŞIR ŞEKİLDE DAVRANIYOR. BEN BAZEN
ONLARIN KÜSTAHÇA HAREKETLERİ KARŞISINDA PROGRAMI SEYRETMEK
İSTEMİYORUM. DAYANAMIYORUM. ÖZELLİKLE ARMAĞAN ÇAĞLAYAN DENİLEN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN KİŞİNİN HAREKETLERİ BENİ DELİRTİYOR. KENDİNİ NE ZANNEDİYOR BİLMİYORUM.
İNŞAALLAH ORHAN BABAMIZ BİR DAHA BÖYLE SEVİYESİZ KİŞİLİKSİZ İNSANLARIN ARASINDA BULUNMAZ. YİNEDE O DAHA İYİ BİLİR. DİYORUM. SELAMLAR.......

murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 20 Feb 2007, 16:34

Serdar arkadaşımız haklı...Bencede orda o iş olmaz..Fakat eğer gencebaydan (pazar akşamı hariç) başka bir gün bir randevu alınırsa bence o görüşmede hem konuşup dertleşme hemde eldeki dökümanları gösterme fırsatı bulunur..Ama o randevu işide hayli güç olsa gerek..Şimdilik bize cuma akşamını sabırsızlıkla beklemek düşüyor galiba.
saygılarımla

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 20 Feb 2007, 18:13

arkadaşlar ömer arkadaş tel de gencebay la görüştü ve isteklerimiz bildirdi başka bir girişime gerek yok diye düşünüyorum zaten cuma akşamı beyaz show a çıkacak orada inş.isteklerimizin biraz olsun karşılığını göreceğiz sanıyorum bağlamasını eline alacak öyle hissediyorum televizyonlarınızın ses ayarlrını iyi ayarlayın o akşam eve misfir davet etmeyin ve hatta çoluğu çucuğu eşinizi babasının evine gönderin rahatça seyre dalın hadi baba coştur bizi duy feryadımızı

Post Reply