"GENCEBAY" EFSANESİ ÇATIRDIYOR

Yaptığı, katıldığı TV programları.

Moderator: Yöneticiler

Locked
beyazsayfa
Deneyimli Üye

"GENCEBAY" EFSANESİ ÇATIRDIYOR

Post by beyazsayfa » 05 Feb 2007, 15:30

Öncelikle çook özür dileyerek başlıyorum.Bu konuda "Gececi" nickli dost konu açmış olsada ben konuya Gencebay tarafından yaklaşmak istedim.Bu son yaşanan olay kolay geçiştirilecek,yenilip yutulacak,hazmedilecek bir noktada değil.Aklını kaçırmış bu zavallı sanatçı bozması nasıl olurda Türkiye'nin biricik Orhan GENCEBAY'ına hakaret edebilir.Ben bu son olay karşısına kendimi tutamayıp ağladım.Şok geçirdim bu edepsizlik karşısında.Sinirlendim Orhan GENCEBAY'ın düşürüldüğü duruma.Kendini savunamayışına.
Ey Orhan GENCEBAY; sen bu kadar aciz olamazsın.Bizim Orhan GENCEBAY'ımız bu değil.Derhal o programdan ayrılmalısın.O şahıs kim oluyorda sana bu rezilce davranışı sergiliyor.Benim işim Bülent ERSOY denilen bilmem neyle değil.Ben Orhan GENCEBAY'a bakarım.Eğer o programdan ayrılmayıp güzel geçineyim demeye devam ederse uğruna gözyaşı döken ben Gencebay'ın bundan sonrasına nokta koyacağım.Bu kadar açık ve net.Bu ne rezilliktir yahu.Türkiye'nin en dev isimleri ellerini öperken düşülen bu durum kaldırılabilir mi?Ben kaldıramıyorum.Çok ağır geliyor.
Not:Hepinizden tekrar özür diliyorum.Ama biri bu işe bir dur demeli artık.Biri Orhan GENCEBAY'ı uyarmalı...

Gececi®
Deneyimli Üye

Re: "GENCEBAY" EFSANESİ ÇATIRDIYOR

Post by Gececi® » 05 Feb 2007, 16:11

beyazsayfa wrote:.Kendini savunamayışına.
Ey Orhan GENCEBAY; sen bu kadar aciz olamazsın.

Söylediklerinde ve tepkinde sana sonuna kadar hak veriyorum gönül dostu.. Ama şunu bilmelisinki Orhan Gencebay'ın ona cevap vermemesi acizliğinden değildi sadece seviyesine inmek istememesinden kaynaklanıyordu.. Orhan Gencebay elbette B.E denen şahsın ne olduğunu biliyor ama kendini kullandırarak ona reklam malzemesi vermiyor.. Bunu yaptıkçada saygısızlığın ve terbiyesizliğin dozu kaçıyor.. Buna kendi tarafından yada biz sevenleri tarafından toplu bir eylem yapılarak o şahsa haddini bildirmemiz gerekir.. Ama şunu bilsinki B.E çok kişiyi karşısına aldı..
ByGeCeCi

Locked