ebru gündeş fan ı orda biz nerdeyiz

Yaptığı, katıldığı TV programları.

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
nikrizruyası
Deneyimli Üye

ebru gündeş fan ı orda biz nerdeyiz

Post by nikrizruyası » 02 Apr 2007, 10:08

Arkadaşlar dün akşam ebru Gündeş in fanclub üyeleri ellrinde pankrtla canlı yayına çıktılar çok güzel bir girişimdi tebrik ediyorum o arkadaşları ben kendi adıma söyleyeyim çok iç çektim bizlerinde orda olabileceğimizi düşündüm bilmiyorum sizler bu konuda ne düşünürsünüz?

birde aynı yere yazıyorum dağınık olacak belki Orhan Abi Taksim deki Akm ile ilgili bişeyler söyledi orası yıkılacakmış yenisi yapılacakmış güzel tamam fakat bir cümlesinde biz sanatçıların böyle mekanlara ihtiyacımız var sanatımızı icra etmek için dedi o an şöyle bir gülümsedim Orhan Abi ne zaman sahne yaptın ki niye ihtiyacın olacak böyle ortamlara ama belki yeni binanın açılış konserini sen veririsin inaşaat herhalde 3-4 sene sürer
belkide yeni projeside budur

genex
Site Admin

Post by genex » 02 Apr 2007, 16:53

inanki o fan club uyelerini gorunce bende aynı duyguları yaşadım. Ancak bizim onlar gibi olmamız şu aşamada mümkün değil. Çünkü Gencebay Ebru Gündeş gibi hayranlarına açık değil. Kaç kişi ömründe Orhan Gencebay'ı canlı canlı gördü?

Ama ben bugün istesem Ebru Gündeşi gidip görebilirim, fotograf çektirebilirim. Belki orada da belirttiği gibi evde börekler pişirip diğer hayranlarıyla çaya bile davet edebilirim.

Biz yıllardır bir Gencebay gönül dostları birliği kuramadık, kendimiz çalığ kendimiz söyledik.

işte beni en çok kahreden budur.

AKM biz sanatçılar için önemli derken kendisini kasteddiğini sanmıyorum. o konuda pek çok yorumlar var bu ara, politik bir takım durumlar söz konusu ancak oranın yıkılması yenilenmesi amaçlanıyorsa onaylanılabilir. Eğer yerine dubai tower yapılacaksa çok yazık olur.

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 02 Apr 2007, 18:24

genex wrote: Eğer yerine dubai tower yapılacaksa çok yazık olur.

böyle bişeyi düşünmek bile istemem,ama eğer niyetleri buysa insanlar buna dur demeli.

murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 02 Apr 2007, 20:38

Hayır dubai tower değil daha kapsamlı daha geniş herşeyi içinde barındıran daha büyük bir AKM olacakmış...
Hani gencebay sadece sanatçı duyarlılığı ile acaba ne olacak diye araştırmış sonunda bu bilgilere ulaşmış..
Yoksa 3-4 sene sürer sonra gencebay orada yeni proje üretir yada konser verir diye ümitlenen arkadaşlar var yok öyle birşey...Kendimizi kandırmayalım...
Olay sadece oranın yıkılıp acaba başka bir ikiz kule mi olacak meselesidir.
Hayır AKM yıkılıp her ihtiyaca cevap veren daha kapsamlı daha büyük bir tesis olacağıdır..
Gelelim fan meselesine ,,,,,Bizim arkadaşlar da bizi orada koçlar gibi temsil eder...Gencebay da böyle bir organizasyonada cevabsız kalamaz diye düşünürüm hele ebrunun fan,larından sonra hiç kalamaz...
İstanbul ve çevresinde yaşayan kardeşler...İşte size Gencebayı hem görme ,hem tanışma,belki diğer konuları görüşme fırsatı diye düşünüyorum...
Hani gecenin sonunda belkide fotoğraf toplu olarak vs vs vs...
Evet top sizde arkadaşlar...Haftaya yada diğer haftaya mutlaka sizleri orda görmek isterim...Yeterki iyi organize,iyi zamanlama, programın yapımcısı o.t.erkır da kayıtsız kalamaz çünkü ortada bir e.gündeş fan olayı varsa gencebayında mutlaka olmalıdır...
Şimdiden başarılar diliyor ve sabırsızlıkla sizleride o ekranda görmek istiyorum..
saygılarımla

genex
Site Admin

Post by genex » 02 Apr 2007, 20:50

hadi popstar alaturkaya gidiyoruz desem kaç kişi gelir sizce? daha önce denemedik mi? kaç kişi geldi? :lol: :lol:

komik bir öneri olur hiç kalkışmayalım. hee biz yaparız bu fanclub ın altında kalmayız diyorsanız buyurun hep birlikte gidelim.

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 02 Apr 2007, 20:59

Buna benzer bir konu önceden tartisilmisti. O zaman ne dediysem hala ayni fikirdeyim: Ucuz seyler bunlar. O taraftar mantigi ile bir görmüyorum ben kendimi sahsen, aramizda aksini düsünen arkadaslar var ise o da olabilir elbet, ama bana ters geliyor. Ebru´nun hayranlari naralar atmis, biz de gidecekmisiz.. Bosversenize arkadaslar. Sonra Gencebay´a orada o ucuz destek görüntülerini verince ne olacak? En fazla bir tanisacak, tebessümlenecek, ama hersey yine eski tas eski hamam devam edecek.. Bizi takan mi var?

Kendisi o igrenç, ...ktan ortamda asagilanmaya, mikrop dolu laflara, güya esprilere maruz kalmaya devam etsin.. O halinden memnun, derdimdi benim.

genex
Site Admin

Post by genex » 02 Apr 2007, 21:10

bence sorun hayranlık gösterisi değil. aslında mesele birlik olabilmek o da bizde yok işte.

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 02 Apr 2007, 22:33

Ne Yapılabilir Peki Hüseyin Kardeşim??? :?:
Onu Anlamak Sanattır

idam_mahkumu
Site Admin

Post by idam_mahkumu » 02 Apr 2007, 23:44

ben istanbulda olsam yapacağımı biliyorum da işte.. Antepden anca bu kadar, kolum o kadar uzun değil :) ..

Evet, yine söylüyorum.. Dünyada Sanatçısını en çok seven, sayan, değer veren Hayran kitlesi "Gönül Dostu" olarak nitelendirdiğimiz gönül ailemize mensup kitllerdir.. Yani Dünyada Hayranı olduğu insana sadakat ile bağlı tek hayran kitlesi bizizdir.. Ama dünyada Hayranlarını en çok ezende Orhan abi olsa gerek..

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 03 Apr 2007, 01:51

Hüseyin....
duygularını aynı duygularla paylaşıyorum.
Kaç kişiyiz ya ?.
öz eleştirilerine (mazide) kızmıştım .Şimdi sana hak veriyorum.
Ne desen ordayım yani.....

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 03 Apr 2007, 17:34

vay be amma dertliymişiz bu konuda ömer ne yaparız anlat kardeşim fikrini söyle

ayrıca bir kalkışalım bakalım ne olacak görelim

bunun haricinde arkadaşların dediği gibi orda show derdimiz yok biz zaten işin bu yönüyle ilgilenmeyiz bize trs olur oraya gidersek gencebay la konuşma imkanı yakalarız dertlerimiz isteklerimizi iletiriz hatıra fotosu çektiririz amacımız bu olmalı bence tabii ki en buyuk sonucu birlik olduğumuzu gösterırız ve tanışma imkanı yakalarız

ayrıca gencebay ın tabii ki yeni akm de bir programı olmayacak ben onu hiciv amacı ile yazmıştım

saygılar

genex
Site Admin

Post by genex » 03 Apr 2007, 19:38

Gencebay'ın aynı kategoriye koyulduğu başka bir sanatçının fansitesinin uye sayısı : 23161

ve işin garip tarafı çoğunluğu aktif üye, bilmem kaçıncı organizasyonu yaptılar. Restoran kapatmalar, kafe doldurmalar....vs.

sakın Gencebaycılar onlarla aynı kategoride değildir savunması yapmayın. Artık öz eleştiri vakti geldi geçiyor. Biz sayı olarak çoğalma derdinde değiliz bu açık ancak bizim mevcut sayımızın yüzde kaçı aktif? her konuya yazı yazsın anlamında sormuyorum bunu.

Aktivite lafımıza bile tepki vermiyorlar, katılmayacağını bile söylese şöyle olsa katılırım böyle olsa daha güzel olur bile denilmiyor.

Gelin gerisini siz düşünün.

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 04 Apr 2007, 01:37

Yani ..... (hiç sevmediğim bir düşüncene katılıyorum kelimesi-tek hece gibi )

:(

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 04 Apr 2007, 20:39

Rahmet günahtan ağar.
Kanaat nefsi boğar.
Zıtlaşmayak kin doğar.
Gelin birlik olalım...

Bir sus diyek ellere,
Güller dikek çöllere,
Maya çalak göllere,
Gelin birlik olalım...
Onu Anlamak Sanattır

idam_mahkumu
Site Admin

Post by idam_mahkumu » 04 Apr 2007, 22:17

geriye tek çare çalıyor..

İşin Şakası Kalmadı BEYLER

Taksim meydanında yürüyüp sesimizi duyuralım.. Gerekirse!

Kimse Gülmesin!

genex
Site Admin

Post by genex » 04 Apr 2007, 23:32

Bakın, geçen sene gündeme gelen 4 ağustos kutlamasını tekrar hatırlatmak isterim.

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 05 Apr 2007, 14:10

Biz bir nevi takipçisi oldugumuz sanatçi ne ise, onun aynasiyiz.. Belli konularda tavir olarak yani..

Niye Gencebay ile ayni kategoriye sokulan bazi kisilerin - ki bu belli kisileri sevmedigimden veyahut asagiladigimdan degil, büyük begeniyle dinledigim bir çok çalismalari vardir - hayranlari çok daha aktif, çok daha girisken diye düsünürüz hakli olarak.. Fakat bir baktik mi, bu ve benzeri icracilar ve sanatçilar hayranlarini hiç bir zaman sadece kendilerinin albümlerini sIkI sIkI dinleyen bir dinleyici kesim olarak görmemistir, bu kisileri bu icracilar ve sanatçilar dogrudan kaale alip konserler vermistir. Diger etkinlikler de cabasi olmustur..

Bunlari bir konser taraftari oldugum için yazmiyorum, o konuda görüslerimiz belli. Ama bakin mesela bir konsere; Orada sanatçinin bir hayrani olarak diger hayranlarla iç içesin, bir birlik, ortak bir sevgi var, karsinda ise sevdigin sanatçi ve mest eden sarkilari.. O büyülü ortamdan kim etkilenmez? O büyülü ortama kim doyar? Insanlar o büyüye kapiliyor, o büyünün etkisini paylasmak istiyor.. Haliyle de bundan yep yeni birlikler doguyor, insanlar, yani hayranlar, birbiriyle tanisiyor ve kaynasiyor, gelecekte bir sürü etkinliklerin temelleri o tanismalar ile atiliyor.. Elbette "karsi cephelerde" aktiflik olur.

Bize bakin? Konser veren yok.. Tamam, kabul.. Ama yillardir bir çuval dolusu projenin sözü var, fakat ortada ise kos koca bir hiç.. Yakinlasalim Gencebay ile desen, kendisi orali degil.. Hiç yoksa kariyeri adina - öneri bile degil - bazi hatirlatmalarda bulunsan (projeleri ile ilgili), herzaman ki gibi tebessümlenir, ama esasta gözüken bir gelisme olmamaktadir, takan yoktur bizi.. Yillarin tespiti bu. Yani uzun lafin kisasi; bizleri birbirimiz ile tanistiracak, bir araya getirmeye vesile edecek hiç bir etkinligin, organisazyonun, projenin Gencebay tarafindan gerçeklestirilmesi olasi degil su an itibariyle.. Bundan sonra bunlar adina ne olabilir?

Bir futbol forumlarina falan bakin, ara ara ben takip ederim.. Takim bir maç oynadi mi forumlar dolup tasiyor.. Ama sezon aralari forumlar sinek avliyor.. Bu sadece futbolda degil, bu örnek bir çok konu için geçerlidir.. Gencebay için de bir yil degil, artik 3-4 yil da bir bir sezon basliyor, o sezon da bir ay falan sürmüyor.. Gerisi ise sezon arasi. Çünkü konser vermiyorsun, verdigin proje sözlerini yerine getirmiyorsun, artik albümü bile eski sIklIkta yapmiyorsun.. Sadece sevk kiran dangalak yarismalara ve dangalak davetlere katiliyorsun..

Bize ne düsüyor.. Yilda bir bir bulusma etkinligi düzenlemek.. Ama ona da katilim yukarida ki saydigim hususlar disinda gerek müsait olamamaktan, uzak olmaktan dolayi malum sekilde oluyor..

Bu bulusma duyurulari zaten bu sitelerden yapiliyor.. Fakat bakarsak, gönül dostlarinin bir çogu da zaten bu sitelerden habersiz.. Niye? Çünkü Gencebay durgun.. Yani olay dönüp dolasip bir yere variyor: Gencebay cephesi durgun oldu mu, bizler de ister istemez durgun oluyoruz.. Olay bu... Zaten bu gidis o gidis ise, ancak ölümü hayran kitlesine bir canlilik getirecektir.. (Allah gecinden versin). Burada tabiiki bu sitelerden bile bihaber olan gönül dostlarinin çogunlugundan bahsediyorum.. Yani yüzbinlerden...
Last edited by SerdarYilmaz on 06 Apr 2007, 00:42, edited 1 time in total.

genex
Site Admin

Post by genex » 05 Apr 2007, 20:18

aynen katılıyorum, durum apaçık budur.

idam_mahkumu
Site Admin

Post by idam_mahkumu » 06 Apr 2007, 09:20

SerdarYilmaz wrote:Biz bir nevi takipçisi oldugumuz sanatçi ne ise, onun aynasiyiz.. Belli konularda tavir olarak yani..

Niye Gencebay ile ayni kategoriye sokulan bazi kisilerin - ki bu belli kisileri sevmedigimden veyahut asagiladigimdan degil, büyük begeniyle dinledigim bir çok çalismalari vardir - hayranlari çok daha aktif, çok daha girisken diye düsünürüz hakli olarak.. Fakat bir baktik mi, bu ve benzeri icracilar ve sanatçilar hayranlarini hiç bir zaman sadece kendilerinin albümlerini sIkI sIkI dinleyen bir dinleyici kesim olarak görmemistir, bu kisileri bu icracilar ve sanatçilar dogrudan kaale alip konserler vermistir. Diger etkinlikler de cabasi olmustur..

Bunlari bir konser taraftari oldugum için yazmiyorum, o konuda görüslerimiz belli. Ama bakin mesela bir konsere; Orada sanatçinin bir hayrani olarak diger hayranlarla iç içesin, bir birlik, ortak bir sevgi var, karsinda ise sevdigin sanatçi ve mest eden sarkilari.. O büyülü ortamdan kim etkilenmez? O büyülü ortama kim doyar? Insanlar o büyüye kapiliyor, o büyünün etkisini paylasmak istiyor.. Haliyle de bundan yep yeni birlikler doguyor, insanlar, yani hayranlar, birbiriyle tanisiyor ve kaynasiyor, gelecekte bir sürü etkinliklerin temelleri o tanismalar ile atiliyor.. Elbette "karsi cephelerde" aktiflik olur.

Bize bakin? Konser veren yok.. Tamam, kabul.. Ama yillardir bir çuval dolusu projenin sözü var, fakat ortada ise kos koca bir hiç.. Yakinlasalim Gencebay ile desen, kendisi orali degil.. Hiç yoksa kariyeri adina - öneri bile degil - bazi hatirlatmalarda bulunsan (projeleri ile ilgili), herzaman ki gibi tebessümlenir, ama esasta gözüken bir gelisme olmamaktadir, takan yoktur bizi.. Yillarin tespiti bu. Yani uzun lafin kisasi; bizleri birbirimiz ile tanistiracak, bir araya getirmeye vesile edecek hiç bir etkinligin, organisazyonun, projenin Gencebay tarafindan gerçeklestirilmesi olasi degil su an itibariyle.. Bundan sonra bunlar adina ne olabilir?

Bir futbol forumlarina falan bakin, ara ara ben takip ederim.. Takim bir maç oynadi mi forumlar dolup tasiyor.. Ama sezon aralari forumlar sinek avliyor.. Bu sadece futbolda degil, bu örnek bir çok konu için geçerlidir.. Gencebay için de bir yil degil, artik 3-4 yil da bir bir sezon basliyor, o sezon da bir ay falan sürmüyor.. Gerisi ise sezon arasi. Çünkü konser vermiyorsun, verdigin proje sözlerini yerine getirmiyorsun, artik albümü bile eski sIklIkta yapmiyorsun.. Sadece sevk kiran dangalak yarismalara ve dangalak davetlere katiliyorsun..

Bize ne düsüyor.. Yilda bir bir bulusma etkinligi düzenlemek.. Ama ona da katilim yukarida ki saydigim hususlar disinda gerek müsait olamamaktan, uzak olmaktan dolayi malum sekilde oluyor..

Bu bulusma duyurulari zaten bu sitelerden yapiliyor.. Fakat bakarsak, gönül dostlarinin bir çogu da zaten bu sitelerden habersiz.. Niye? Çünkü Gencebay durgun.. Yani olay dönüp dolasip bir yere variyor: Gencebay cephesi durgun oldu mu, bizler de ister istemez durgun oluyoruz.. Olay bu... Zaten bu gidis o gidis ise, ancak ölümü hayran kitlesine bir canlilik getirecektir.. (Allah gecinden versin). Burada tabiiki bu sitelerden bile bihaber olan gönül dostlarinin çogunlugundan bahsediyorum.. Yani yüzbinlerden...

sana katılmamak mümkün değil serdar..

Eğer gerçekten taksim meydanında yürüyecek olursak, 20 kişi bile gelmez diyorum... Üzerimizde ölü toraprağı var vesselâm. Bu durumumuzun yegane sebebini açıklamışsın zaten...

Ama gerçekten işin şakası kalmadı.. Kutlama değil bizimkisi.. Gönül yangını bir yerde..

"Feryada gücümüz yok!" "Feryadsız duy bizi orhan abi..." Dememiz lazım..

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 06 Apr 2007, 15:30

HERKEZ KUSUR ARİYOR BEGENMİYOR KİMSEYİ

Post Reply