popstar alaturka 3 :((

Yaptığı, katıldığı TV programları.

Moderator: Yöneticiler

senfonik
Kıdemli Üye

popstar alaturka 3 :((

Post by senfonik » 02 Sep 2007, 11:20

arkadaşlar son dönemde popstarın reklamlarını duyuyorum ama jürisi hakkında bilgim yok..acaba sevgili kralda varmı bu yeni dönem ve jüride? inşallah yoktur kabus geri dönmesin:((
SENFONİK ŞİİR VE BAĞLAMA KONÇERTOSU İLE YANIP TUTUŞUYORUM..
SEVGİLİ KRAL HAYALMİ GERÇEKMİ BU SÖZLER..
UYANDIR BİZİ..

mecnun murat
Kıdemli Üye

Re: popstar alaturka 3 :((

Post by mecnun murat » 02 Sep 2007, 12:16

evet popstar alaturka 3 yakında baslayacak.juri gene aynı aldıgım habere göre...
İSTE ŞU DÜNYAYI 'ZAMANI DURDURAYIM'

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 02 Sep 2007, 17:00

nerden musallat oldu şu popstar belası başımıza ya :( orhan baba hayatının geri kalan bölümünü popstar jüriliği yaparak doldurmaya karar verdi galiba:(

turanamac
Kıdemli Üye

Post by turanamac » 03 Sep 2007, 15:30

senfonik wrote:arkadaşlar son dönemde popstarın reklamlarını duyuyorum ama jürisi hakkında bilgim yok..acaba sevgili kralda varmı bu yeni dönem ve jüride? inşallah yoktur kabus geri dönmesin:((

malesef .. malesef..tam bir kabus..işin en kötü tarafıda elimiz kolumuz balı hiç bir şey yapamıyoruz..aslında daha önce yaptığımız gibi rahatszlığımızı ifade eden maiileri arkadaşlar orhan gencebaya programda elden iletseler en azından durumumuzu ifade etmiş oluruz ama bilemiyorum ki..yine o bi laf et de bende sana atşlayayım tarzı konuşmalar ..sen oysan ben buyum tarzı büyüklenmeler.had bilmez tavırlar..yine başlıyor kabus yanii..inşallah bilmediğim bir ayrıntı vardır ve orhan gencebay bu yeni jüri de yoktur ..

saygılar...

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 03 Sep 2007, 21:25

Bize ne oluyor ki..? Biz niye üzülüyoruz ki? Çagiran memnun, giden memnun.. Demekki Orhan Gencebay´i zerrecik kadar bile rahatsiz etmiyor aleyhine gelisen olaylar ve igrenç satasmalar ve tahrikler. Yoksa bir insan üçüncü kez de katilir mi bu programa...?? Demek oluyorki kendisi gayet memnun halinden.. Bize de oturup yerimizde susmak düsüyor.. Madem memnun Gencebay o büyük ve degerli ortamdan, diyecek pek birsey kalmiyor..

Popstar´in bir günahi yok.. Popstar´in ne oldugu dün de belliydi, bugün de aynen o..; Bir Pazar aksaminin, yarim bir günün resmen harcanmasi, degerlendirilmemesi... Yarim bir günlük ucuz ve kalitesiz "eglence" insanlara... Asil kabahat bunlari bile bile israrla bu programa katilan gencebay´dadir. Gencebay buna dogrudan katilacak, aktif bir rol alacak.. Yine ve yeniden.. Yazik..

Avrupa´ya o kadar özeniyor millet.. Bari Avrupa´nin güzelliklerine özensinler.. Mesela "prime time" dedigimiz vakitler insanlara ögretici, bilgilendirici, düsündüren ama ayni zamanda zevkli ve insanin ilgisini çekmeyi bilen programlar yayinlasinlar... Hiç kimseye faydasi olmayacak, aksine bir çok insanin hayalini kiracak, milyonlarca insanin ise beynini uyusturacak dangalak yarisma programlari degil..

Bu baglamda biz ne istiyorduk Gencebaydan, beyler?? Yineeeee ve yeniden...! AKADEMI... Bir müzik akademisi.. Al sana egitici bir kurulus diyelim.. Ya da sanatsal eserler... Adlarini hepimiz biliyoruz... Ama yoo..

Biktim artik... Zaten son Popstar´a Gencebay´in baglama performansinin yer aldigi bölümü disinda hiç bakmamistim.. Simdi tamamen boykot ediyorum.. Isterse Gencebay çiksin canli canli bir mini konser versin... Bakmayacagim, nah buraya yaziyorum.. Benim vaktime zamanima yazik...

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 04 Sep 2007, 08:24

SerdarYilmaz wrote:Bize ne oluyor ki..? Biz niye üzülüyoruz ki? Çagiran memnun, giden memnun.. Demekki Orhan Gencebay´i zerrecik kadar bile rahatsiz etmiyor aleyhine gelisen olaylar ve igrenç satasmalar ve tahrikler. Yoksa bir insan üçüncü kez de katilir mi bu programa...?? Demek oluyorki kendisi gayet memnun halinden.. Bize de oturup yerimizde susmak düsüyor.. Madem memnun Gencebay o büyük ve degerli ortamdan, diyecek pek birsey kalmiyor..

Popstar´in bir günahi yok.. Popstar´in ne oldugu dün de belliydi, bugün de aynen o..; Bir Pazar aksaminin, yarim bir günün resmen harcanmasi, degerlendirilmemesi... Yarim bir günlük ucuz ve kalitesiz "eglence" insanlara... Asil kabahat bunlari bile bile israrla bu programa katilan gencebay´dadir. Gencebay buna dogrudan katilacak, aktif bir rol alacak.. Yine ve yeniden.. Yazik..

bu sözlere kimsenin bir itirazı olamaz herhalde...

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 04 Sep 2007, 15:28

evt anlaşılıyorki kesin olmamakla beraber jüri üyeliği durumu söz konusuu demek..tüh yaaa ..yine niteliksiz işsler devam tam umutlanmıştım film müzikleri albümünden sonra amaa..:((
UYANDIR BİZİ..

genex
Site Admin

Post by genex » 05 Sep 2007, 19:16

Jüri üyeliği kesin.

Diğer üyelerde bildiğim kadarıyla aynen duruyor.

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 07 Sep 2007, 12:26

eyvahlar olsun..bizim projeler yine yattı başka bahara...!!artık kaç tane bahar kaldıysa??
UYANDIR BİZİ..

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 09 Sep 2007, 11:53

3 gün önce burdan yarışmaya katılan bayan arkadaşımdan acı haberi aldım..gencebay elemelerde varmış yani onun sınavından geçmiş o gün..ikinci elemeye çağırmışlar ..arkadaşım için sevindim fakat gencebayın bu kadar ketenpereye getirildim sözleri ardından 3,kez yarışmada olması düşündürcü..???

aslında geç kaldım 2 ,elemeye giderken şahsım ve sizlerin adına dokunaklı bir mektubu kendi elleriyle ona teslim için vericektim aama yetiştirmedim..:((

ah kral ah..
acaba ne düşünür ne istersin aklından geçenleri ilersi için ne düşündüklerini bir bilsek..!!
UYANDIR BİZİ..

oner1903
Yeni Üye

Post by oner1903 » 10 Sep 2007, 02:16

aldıgım bı habere gore kralın pop starda olma nedenı borsa da cok para kaybetmıs ve pop starda da para ıcın oldugu...babanın orda olması yazık.eger kı boyle bı yarısmada jurılık yapacaksa hepsı adam gıbı adam olmalı ve turkıyenın en buyugune saygı duymalılar.tum gencebay hayranlarına saygılar.

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 10 Sep 2007, 15:35

evet arkadaşlar bu işin içinde kesinlikle maddiyat yatıyor bunun başka mantıklı açıklaması olamaz tabii en doğrusunu tabii gencebay biliyor

berhudar olun

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 11 Sep 2007, 12:24

doğru popstar olmamalıydı!!:(
UYANDIR BİZİ..

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 11 Sep 2007, 17:44

maddiyattan başka bişey açıklayamaz zaten böyle saçma sapan bir yarışmada olma sebebini.malum artık korsan yüzünden albümlerde satmıyor.gencebay konser veren bir sanatçı da değil.dolayısıyla artık böyle programlara çıkmaktan başka çaresi kalmadı hayatını idame ettirmek için.acı ama gerçek.

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 11 Sep 2007, 19:48

Bu maddi zor durum sanirim bir akademi olayinin veya semfoninin ne kadar mümkün ol(ma)diginin da bir göstergesidir kanimca...

Ümidim kalmadi artik. Kendisi bilir Gencebay... Bilgi paylasilinca degerlidir.. O ise buz daginin görünmeyen kismini saklamaya niyetli.. Diyecek birsey yok.

genex
Site Admin

Post by genex » 11 Sep 2007, 23:38

Borsada kaybettiği parayı popstarda çıkaracağını düşünmek çok saçma. Doğru belki işin içinde para var ama kurulan bağlantı saçma geldi bana.

senfonik
Kıdemli Üye

Post by senfonik » 12 Sep 2007, 18:08

ben onu bunu bilmem bahane bulmasın projeler için bundan sonra ne zaman ne sağlık problemi ilgilendirmiyo beni..günelerini saatlerini şuan 1000 lerce insanı değerlendirmek için jüride harcıyor yazık..onun orda değil şuan stüdyosunda veya ofisinde senfoniyi konçertoyu notaya alarak icraaya geçirme durumnda olması lazımdı ..
yazık sevgili kral şu müzik alemine sadece hatasız kul olmaz batsın budünyayı bırakıp anılıp gideceksin..
bir solo bağlama albümün bile olmadan ..ne kötü ne düşündürücü bir durum..!!!
anlamak istemiyorum bahane kabul etmiyorum ne para ne pul ..!!bu gurur meselesi sanat için sanat olmalı..:(
UYANDIR BİZİ..

murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 22 Sep 2007, 20:50

herkesin kendince haklı sebepleri vardır mutlaka. yıllardır sadece albüm satışlarından elde edilen gelir ve ne konser ne gazino olayları olmayan biri için popstardan elde edilen gelir bence yabana atılmamalı...

en son borsadan yediği darbelerden sonra belkide zararını çıkarmayı düşünüyor fakat bütün yapılan bu eleştirilere aynen katılıyorum.

SANAT, SANAT İÇİN YAPILMALI...

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 30 Sep 2007, 00:50

Bu konuya en çok karşı olanlardan biriyim...

Ama daha önce açtığım konular GENCEBAY cephesince pek umursanmadığı için 3. Popstar hakkında birşey diyemedim.

Ketenpereye biz getirildik, yani GÖNÜL DOSTLARI...

Maddi açıdan çok şey kazandı ama manevi anlamda çok daha fazlasını kaybetti bence. Bir çok insan artık yanında bulunan seviyesiz insanlarla O'nu aynı kefeye koyuyor...

Sözlerini unuttu(!!), vaktini böyle harcıyor...

Yazık değilmi???
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 30 Sep 2007, 08:27

Buz Dağı wrote:
Maddi açıdan çok şey kazandı ama manevi anlamda çok daha fazlasını kaybetti bence. Bir çok insan artık yanında bulunan seviyesiz insanlarla O'nu aynı kefeye koyuyor...

Yazık değilmi???

kesinlikle çok doğru bir tespit.maddi açıdan belki çok kazandı ama manevi açıdan o kadar çok şey kaybetti ki.bunu yakın çevremde bir çok kimseden birebir gözlemledim.ve manevi açıdan olan bu kayıplarını hiçbir maddiyat kapatmaya yetmez.en basitinden o basit programı sanat projelerine yeğleyerek;yani maddiyatı sanattan öne alarak sanatçı duyarlılığına sahip saygın orhan gencebay imajını yerle bir etti.belki birileri bana kızabilir ama insanlar tarafından algılanan bu.o popstar sayesinde orhan babayı tanıdım gibi laflara da sakın itibar etmeyin.onlar ya çoluk çocuk ya da asla bir orhan gencebayı gerçek değeriyle anlayamayacak insanlar.öyle bir kazanç da yok hani.

Post Reply