Ortak Gencebay Sohbet Sitesi

Bu forumu ortak kullanan Gencebay siteleri hakkında tanıtıcı bilgiler

Moderator: Yöneticiler

genex
Site Admin

Ortak Gencebay Sohbet Sitesi

Post by genex » 19 Jan 2005, 14:28

Dostlar Ortak sohbet sitemiz http://www.gencebaysohbet.com adresinde deneme yayinina başlamıştır. Lütfen girip deneyin hoşunuza giden gitmeyen herşeyi bizimle paylaşın. Fikirlerinizle bu uygulamaya bir şekil vereceğiz.

görüşlerinizi bekliyorum

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 07 Feb 2005, 01:21

Henüz girmedim.Bu mesajdan sonra gircem.
Bu fikir bile beni heyecanladırdı.Rüyamdı...

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 07 Feb 2005, 01:24

İlk deneme izlenimim:
Zemin,duvar kağıdı yani düz olsun.Yazdıklarımız,yazılanları iyi seçelim.

martt
Kıdemli Üye

Post by martt » 14 Mar 2005, 00:49

Mustafa sohbet sitesinin eski hali daha güzeldi :(
NE GÜÇ YETER NE DİL SENİ ANLATMAYA
ÖMRÜM YETMEZ BELKİ BİR SEN DAHA BULMAYA
YARINIM SENİNLE DİYEBİLSEYDİM
SENİNLE YAŞAYIP SENİNLE ÖLSEYDİM
GÖRSEYDİN ANLARDIN SEVMEK NE DEMEK
KADERİ TA BAŞTAN ÇİZEBİLSEYDİN

genex
Site Admin

Post by genex » 01 Oct 2005, 15:12

Sohbet sitesi yeni bir döneme girmiştir.

hepinizi beklerim

genex
Site Admin

Post by genex » 03 Oct 2005, 10:28

Dostlar ee hadi, kimse gelmiyor. yine bir ilgisizlik dönemine mi giriyoruz nedir?

Gencebay_NL
Kıdemli Üye

Post by Gencebay_NL » 04 Oct 2005, 19:47

Huseyin kardes gunun yada haftanin bazi gun ve saatlerinde girelim her zaman giriyorum kimse olmuyor.
Diger arkadaslarda benim gibidir herhalde zaman bakimindan bir ayarlama yaparsak gonlumuzce sohbet ederiz.
dusunsene bir cok gonul dostu bir arada sohbet ediyor ne guzel olurdu valla canli canli :)
selamlar
Karanliga Kufur Edecegine Bir Mumda Sen Yak !

http://gencebaynl.spaces.live.com/

idam_mahkumu
Site Admin

Post by idam_mahkumu » 05 Oct 2005, 12:27

Evet, Sonunda Sohbet sistemimize gün doğdu. Biz elimizden geleni yapalım, taktir allah'ın. günün belirli bir saati olabilir, evet.

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 06 Oct 2005, 20:57

hayırlı olsun..elinize saglık

genex
Site Admin

Post by genex » 08 Dec 2005, 11:41

Sohbet sistemi sesli, yazılı, görüntülü hale getirilmiştir.

Orhan Gencebay Resmi Sitesinden girildiginde de bizim sohbet sitesi acilacaktir.

Doya doya sohbetler için hepinizi bekliyorum.

HASAN
Kıdemli Üye

re

Post by HASAN » 17 May 2006, 13:57

Hayırlı olsun.Yüreğine sağlık
Onu Anlamak Sanattır

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 10 Jun 2006, 21:21

"Sitemiz şu anda bakımdadır" yazan yere http://www.gencebayforum.com ile http://www.gencebaysohbet.com sitelerinin linkleri eklense, orhangencebayvebiz.'e gidenler hiç olmazsa eli boş geri dönmezler... Diğer sitelere de faydası olur.
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

genex
Site Admin

Post by genex » 10 Jun 2006, 23:36

Bazen dışarıdan bakılıp yorum yapılması benimde göremediğim yada görüpte henüz yapamadığım ekslikleri ortaya çıkarıyor.

linkleri giris sayfasina ekledim.

isocity
Site Admin

Post by isocity » 21 Jun 2006, 23:02

bence chat sayfasının girişinin deişme zamanı geldi.. 2 gündür ismini cismini duymadıgımız insanlar girip enteresan muhabbetler geliştiriyorlar... chat sayfasına giriş sadece gencebaysohbet.com sitesi sayesinde olsun.. sohbete gelenlerin ne sohbet sitesinden ne forumdan haberi var... kimi mp3 peşinde kimi özel muhabbet derdinde.. mustafanın üyeleri çoğunluğu... bu foruma bir kelime yazı yazmamıs adamla ben chatte konussam ne konusmasam ne...

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 21 Jun 2006, 23:14

İsmail kardeş haklı.Gerçi suç bizlerde kimse yokki kardeşim orda.Boşunamı yapıldı diye sormaktan kendimi alamıyorum.Hem sohbet sitesi diye tutturun hemde kimse gelmesin.İş miş bahane yazıklar olsun demekten başka bir şey demek gelmiyor içimden.
Onu Anlamak Sanattır

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 22 Jun 2006, 13:50

isocity wrote:bence chat sayfasının girişinin deişme zamanı geldi.. 2 gündür ismini cismini duymadıgımız insanlar girip enteresan muhabbetler geliştiriyorlar... chat sayfasına giriş sadece gencebaysohbet.com sitesi sayesinde olsun.. sohbete gelenlerin ne sohbet sitesinden ne forumdan haberi var... kimi mp3 peşinde kimi özel muhabbet derdinde.. mustafanın üyeleri çoğunluğu... bu foruma bir kelime yazı yazmamıs adamla ben chatte konussam ne konusmasam ne...

Ne o İsmail, önce ilgisizlikten yakınıyorduk, şimdi de ismini cismini duymadığımız insanlar geliyor diye şikâyet ediyoruz. :)

İlgi ve kalabalık istiyorsak, bu kalabalığın her üyesinin Gencebay konusunda buradaki 5-10 kişi gibi olmasını beklemek imkânsız...
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

isocity
Site Admin

Post by isocity » 22 Jun 2006, 14:32

evt soner söylediğinde haklısın belki ancak sohbet sitesinin amacı nedir. bunu sorgulamalıyız.. ben günde 4-5 kişi ile tanısıyorum ve bir gördügümü kolay kolay bir daha görmüyorum.. belki nick deiştiriyorlar.. her 5 kişiden 2 si mp3 istiyor benden.. her 5 kişinin 4 ü forumdan ve chat sayfasından bihaber.. başka kanallardan giriyorlar.. daha dün birisi girmiş sen kimsin diyor bana.. yine bir başkası ben biriyle özel konusacaktım diyor.. chat sayfası randevu yerimi arkadasım.. :) sohbet sayfası bu muhabbetler ile nereye varacak bunu sorgulayalım... orası tanısma yeri mi olacak sadece?... benim son dediğim noktaya dönersek yine söylüyorum bu foruma bir kelime yazı yazmamıs adamla ben chatte konussam ne konusmasam ne...

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 22 Jun 2006, 18:29

isocity wrote:evt soner söylediğinde haklısın belki ancak sohbet sitesinin amacı nedir. bunu sorgulamalıyız.. ben günde 4-5 kişi ile tanısıyorum ve bir gördügümü kolay kolay bir daha görmüyorum.. belki nick deiştiriyorlar.. her 5 kişiden 2 si mp3 istiyor benden.. her 5 kişinin 4 ü forumdan ve chat sayfasından bihaber.. başka kanallardan giriyorlar.. daha dün birisi girmiş sen kimsin diyor bana.. yine bir başkası ben biriyle özel konusacaktım diyor.. chat sayfası randevu yerimi arkadasım.. :) sohbet sayfası bu muhabbetler ile nereye varacak bunu sorgulayalım... orası tanısma yeri mi olacak sadece?... benim son dediğim noktaya dönersek yine söylüyorum bu foruma bir kelime yazı yazmamıs adamla ben chatte konussam ne konusmasam ne...

İSMAİLE SONUNA KADAR KATILIYORUM....DÜN ANLATTIĞI OLAYA BENDE ŞAHİT OLDUM....RESMEN BAŞKA NİYETLE GİRDİĞİNİ BELLİ EDERCESİNE GÖRÜNTÜ VERİYOR......İSMAİLLE BEN TERKETTİK HEMEN SAYFAYI :D

ERKEKLİĞİN YÜZDE 99'U KAÇMAKTIR....TABİ BÖYLE ŞEYLERDEN... :D

BİZ ORADA MÜZİK BAĞLAMA VE BUNUNLA BAĞLANTILI MUHABBETLERMİ YAPACAĞIZ YOKSA BU TÜR ŞEYLERLEMİ UĞRAŞACAĞIZ..

BENİM ÖNERİM..BU TÜR RENKLER VEREN İNSANLAR OLUNCA HEMEN BANLAMAK.....

SİZ NE DERSİNİZ BİLMİYORUM.....
HERKESİN FİKRİNEDE SAYGI DUYARIM....

genex
Site Admin

Post by genex » 22 Jun 2006, 23:41

Arkadaslar sohbete uye olun dedim sizi admin yapayim dedim hala uye olmadiniz. Bu tip kisileri hic dusunmeden atin siteden. Belli bir sure sonra kalite artacaktir.

ss-sirius
Deneyimli Üye

Post by ss-sirius » 05 Aug 2006, 19:46

Arkadaşlar artık chatte olacağım..bütün herkezi bekliyorum..İlgisi olmayan kişiler artık sohbette olmayacaklar...Gencebaycıları bekliyorum..

By Sirius

Post Reply