LEYLA İLE MECNUN'UN GİRİŞ KISMI

Yaptığınız Çalışmaları Bizimle Paylaşmak İstermisiniz ?

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
asteca
Yeni Üye

LEYLA İLE MECNUN'UN GİRİŞ KISMI

Post by asteca » 02 Feb 2007, 03:44

BUYRUN ARKADAŞLAR BEĞENİLERİNİZE SUNARIM .

LİNK:

http://www.youtube.com/watch?v=YTKHcn9if_g
Last edited by asteca on 06 Feb 2007, 23:41, edited 1 time in total.

Gönül_Dostu
Kıdemli Üye

Post by Gönül_Dostu » 02 Feb 2007, 11:01

paylaşım için tşkrlr.
parmakların iyi,ama biraz daha çalışmalısın.sazında da akort ve perde ayarları iyi değil sesler yanlış çıkıyor,yoksa daha güzel olacak,herşeye rağmen başarılı
sağolasın.

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 02 Feb 2007, 18:00

akin abiye katiliyorum..

calişmalarinda basarilar arkadasim..calistikca cok daha iyi olacaksin...ins..ayni hizda devam..ins..

asteca
Yeni Üye

Post by asteca » 04 Feb 2007, 00:22

ya akın abicim haklısın aslında daha güzel bir sazla çalınabilirdi ama saz buluyorum kamera bulamıyorum birde sazım biraz eski (maun ağacından yapılma)

elektro saz çalma hayaliyle yanıp tutuşuyorum birde pek bilmiyorum nerden nasıl bulabilirim. Eğer bu konuda verebileceğiniz tavsiyeler varsa çok sevinirim.

Umarım gönderdiğim videolarla canınızı sıkmıyorumdur.Sadece siz değerli gencebay dostlarının hoşgörüsüne sığınarak ve müzikle ilgili eleştrilerinizi dikkate değer bulduğum için sizlerle paylaşıyorum.

Üşenmeyip yorum yazdığınız için teşekkürler.

sağlıcakla kalın

Gönül_Dostu
Kıdemli Üye

Post by Gönül_Dostu » 05 Feb 2007, 11:27

asteca wrote:ya akın abicim haklısın aslında daha güzel bir sazla çalınabilirdi ama saz buluyorum kamera bulamıyorum birde sazım biraz eski (maun ağacından yapılma)

elektro saz çalma hayaliyle yanıp tutuşuyorum birde pek bilmiyorum nerden nasıl bulabilirim. Eğer bu konuda verebileceğiniz tavsiyeler varsa çok sevinirim.

Umarım gönderdiğim videolarla canınızı sıkmıyorumdur.Sadece siz değerli gencebay dostlarının hoşgörüsüne sığınarak ve müzikle ilgili eleştrilerinizi dikkate değer bulduğum için sizlerle paylaşıyorum.

Üşenmeyip yorum yazdığınız için teşekkürler.

sağlıcakla kalın

sazın eski olması o kadar önemli değil,önemli olan ince ayarların yapılması.
nedir bunlar,
1.eşik ayarı
2.perde ayarı
3,tellerde paslanmışsa akort tutmaz,telleri en az 3-4 ayda yenilemek gerekir,yada nemli bir pamuk yada bezle silersiniz
eğer bu işlemler yapılmazsa saz yeni de olsa problem olur.

eloktro saz çalmak istiyormuşsun hangi şehirdesin bilmiyorum,eloktro saz müzik aletleri satışı olan yerlede olması gerekir,yoksa da siparişle temin edilir,her bütceye göre sazlar vardır elbet,
eloktro sazlar 300ytl civarından başlar yada uygun boyutta bir saza 2 manyetik taktırabilirisin.

gönderdiğin videolar niye sıksın canımızı asteca kardeş,aynen devam et.
yalnız bir tiyo vereyim sık sık değilde ara sıra, 2-3 ayda bir kayıt gönderirsen senin için daha iyi olur.çünkü bende öyle yapıyorum,ve böylece daha çok ilgi görürsün ok :)

asteca
Yeni Üye

Post by asteca » 05 Feb 2007, 12:57

Abi Ben Kütahyalıyım ama Bursada okuyorum .Burda sordum 700 ytl fiyat söylediler elektro için.Eğer senin yazdığın fiyata bulursam hemen alırım yanınada bi tane küçük amfi ooh.o zaman üç gün aralıksız çalarım herhalde:)

Bu arada tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.Bunları uygulayacağım.

Saygı ve Sevgilerimle...

Gönül_Dostu
Kıdemli Üye

Post by Gönül_Dostu » 05 Feb 2007, 17:45

asteca wrote:Abi Ben Kütahyalıyım ama Bursada okuyorum .Burda sordum 700 ytl fiyat söylediler elektro için.Eğer senin yazdığın fiyata bulursam hemen alırım yanınada bi tane küçük amfi ooh.o zaman üç gün aralıksız çalarım herhalde:)

Bu arada tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.Bunları uygulayacağım.

Saygı ve Sevgilerimle...

bursa da bıçakcılar çarşısında Ali yeşilli abimizin müzik aletleri satış yeri var selamımızı söyle esk.den tavsiye üzrine geldim dersin.uygun fiyatta bir elokro saz ayarlasın.
sağlıcakla kal

asteca
Yeni Üye

Post by asteca » 06 Feb 2007, 02:55

Abi Allah razı olsun.Bursaya gittiğimde ilk işim olacak.Çok Teşekkür ederim

uyger35
Deneyimli Üye

Post by uyger35 » 06 Feb 2007, 16:46

paylasımınız ıcın tesekkur ederım.

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 16 Feb 2007, 00:16

BERHUDAR OL imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

Post Reply