KOSAVALI ERMİR SARKILARI YENİ

Yaptığınız Çalışmaları Bizimle Paylaşmak İstermisiniz ?

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

KOSAVALI ERMİR SARKILARI YENİ

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 29 Jun 2006, 18:56

KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 30 Jun 2006, 09:15

Valla ne denir ki. Hakikaten hoş. Ben bunları Gencebay sevgisinin bir sonucu olarak görüyorum arkadaşlar ve duygulanıyorum. En az bu kardeşimiz kadar sesi Orhan Gencebayvari olan birçok gönül dostu da tanıdım, biliyorum. Hepimizin sesi az çok Gencebayvari'dir, dinleye dinleye, özümseye özümseye yerleşir bu ve içteki Gencebay'ın dışavurumu olarak yansır. Fakat, bu örnekte olduğu gibi, ilerlemiş örneklere de rastlanıyor :)

Şimdi, sesin Gencebayvari olması farklı, ses sanatçısı olmak farklı tabii. Yorum isteyen, çalışma isteyen, bilgi isteyen işler bunlar. Önemli olan bunların bir saygı ifadesi olarak kalması. Yoksa Ayhan Toprak, Bahadır Aydoğan gibi örnekleri de gördük piyasada...

Paylaştığın için sağol kardeş. Emir kardeşimiz acaba neden bize katılmıyor, forumda yazışmak isteriz. Meselâ, bağlama çalmayı biliyor mu?
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

cvp

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 30 Jun 2006, 21:40

sevgılı yasak resım soner kardesım oncelıkle verdıgın ornek ve gosterdıgın ılgıye tesekurler kendısı bıldıgınız gıbı kosava da oturuyor ve kosavanın kucuk gencebayı dıyorlarmıs kendısıne bır gun yerel bır radyoda sarkı soyledım dıyor butun kosava ayaklanmış gencebay kosavaya geldı dıye ve radyonun onune gelmısler kendısı suan norvecte okuyor bu hafta okulu bıtıyor ve kosavaya donuyor suan derslerın yogun olmasından dolayı ınternete gıremıyor ama kosavaya donunce sureklı ınternette gorunecegını soyledı bızlerı ozledıgını de ılettı ve herkese slm soyledı bu arada sorunun cevapını veereyım kendısı baglama calmayı bılıyor hem soyluyor hem calıyor artı bır suru kendı bestesıde var onlarıda yakında yollayacak baya guzel sarkılar oldugunu soyluyor. BERHUDAR OL imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR.
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

genex
Site Admin

Post by genex » 30 Jun 2006, 22:45

Ermiri tanıyoruz Eşref kardeş daha önce bu şarkılardan bazılarını OrhanGencebayVe.Biz de yayınlamıştık, uzun zamandır kendisinden haber alamıyorduk verdiğin bilgiler için teşekkürler.

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

cvp

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 30 Jun 2006, 23:36

EVET BILIYORUM HUSEYIN KARDES TANIDIGINIZI KENDISINI 4 TANE SARKISINI DAHA ONCEDEN FORMDA YAYINLAMISDINIZ BUNLAR YENILERI VE ARKASIDA GELIYOR KENDISI 200 DEN FAZLA GENCEBAY SARKISI YORUMLADIGINI SOYLUYOR KOSAVAYA EVINE GIDINCE SARKILARI YOLLAYACAK VE BIZDE BU SARKILARI SEVGILI GONUL DOSTLARI KARDESLERIMLE PAYLASACAGIZ KENDISINI AMACIDA BU GONUL DOSTLARI KARDESLERIM DINLEYIP BIR GORSUNLER VE BEGENIRLERSE NE MULU BANA DİYOR. BERHUDAR OLUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF TOPRAK UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
KUŞÇUBAŞIEŞREF

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 01 Jul 2006, 11:46

TEBRİKLER VE TEŞEKKÜRLER...
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

cvp

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 01 Jul 2006, 23:55

BERHUDAR OLUN YUREKTEN OLSUN SEVGİDEN DOLSUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF
KUŞÇUBAŞIEŞREF

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 08 Jul 2006, 20:53

ERMİR KARDEŞİME BURADAN SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM.

Post Reply