Bende Varım

Diğer Gönül Dostları İle Tanışma Fırsatı.

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
Trabzon

Bende Varım

Post by Trabzon » 07 Apr 2007, 22:55

Eskimeye yüz tutmuş son yılımızın güzel bir bahar akşamından tüm gönül dostlarıma sevgilerimi selamlarımı bir borç bilirim..

Uzun zamandan beri ziyaretçi olarak takip ettiğim siteye artık daha fazla dayanamayıp üye olmayı kabul görüp sizlerle tanışmanın bana mutluluk vereceğine inanmaktayım..

Bütün Gencebay sitelerini yakın takibime almama rağmen geleneğimiz ve kökenimiz olan Duygu paylaşımlarından esintilenerek forum sitesinin paylaşımın olabileceği tek mekan olduğuna da kanaatimi getirdikten sonra üye olmaya karar verdim. İnanıyorum gönül dostlarımla aynı duyguları paylaşmak beni daha da mutlu edecektir. Neden bu site diye soracak olan dostlarıma soru almadan cevabımdır.

Peki Neden Orhan Gencebay..

7 yaşımda ağabeyim sayesinde tanıştığım anlamını bile bilmediğim Orhan Gencebay şarkıları yıllar sonra İlk aşık oluşumda "Bir Görüşte Aşık Oldum" İlk ayrılığımda "Güle Güle Sevgilim" İlk yalvarışımda "Gitme" şarkılarıyla anlam buluyordu. Anlayacağınız kendimi ne zaman mutsuz hissettiysem tek derdimi dinleyen Orhan Baba, Mutluluğumu paylaşan Orhan Baba.. Ne mutlu onun duygularını anlayana ve anlatana..

Şimdilik bu kadar.. Anlatacak o kadar mazim varki :). Bu yaşta şuna inanıyorum.. Hayatımın her köşesinde Orhan Babadan bir kesit vardır.
Dünya Bir Dert Hanesiyse Ben Çilemi Doldurmuşum.. Bir Mektepse Eğer Hayat Istırapla Okumuşum..

genex
Site Admin

Post by genex » 07 Apr 2007, 23:02

Aramıza hoş geldin.

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 07 Apr 2007, 23:10

Hoş Geldin Kardeşim.Burası Ortak Mekanımızdır.
Onu Anlamak Sanattır

Gencebay_NL
Kıdemli Üye

Post by Gencebay_NL » 07 Apr 2007, 23:37

Hosgeldin Evet hayatimizim her kose basinda Orhan abi cikar karsimiza
sanki bazi seyler onunla anlam bulur.
O yasamin ta kendisi
Bizim gibi oda hayatin kendisine asik. :)
Karanliga Kufur Edecegine Bir Mumda Sen Yak !

http://gencebaynl.spaces.live.com/

asakallı
Deneyimli Üye

Post by asakallı » 09 Apr 2007, 11:07

hoş geldin kardeş aramıza

Post Reply