Gönül Dostluğu Nedir? Nasıl Olmalıdır?

Diğer Gönül Dostları İle Tanışma Fırsatı.

Moderator: Yöneticiler

genex
Site Admin

Post by genex » 04 Nov 2006, 11:57

Sevgili Hasan her yazdığınız harfi harfine okuyorum merak etme. İzliyorum tartışmalar nereye varacak kim göründüğü gibi olacak yada olduğu gibi görünecek diye. Biraz daha sabır...
Last edited by genex on 05 Nov 2006, 10:55, edited 1 time in total.

ss-sirius
Deneyimli Üye

Post by ss-sirius » 04 Nov 2006, 23:46

Forum amacından uzak kullanıldıkca Hüseyin abinin yapacağı hiç bir şey yok..Paylaşım-Bilgi aktarımı-Tanışma olması gereken forum amacı Sabah yayınlanan kadın programlarına dönmüş..Yani ne oldugu belirsiz.(Benzetmemi sadece yüzeysel alın)...

Hüseyin abi sadece ihtiyacım olanı alıp cıkıyorum forumdan bu yüzden pek online değilim forumda :?

İnşallah amacına dönecek forumumuz...Sana bir gönül dostu ve kardeş olarak hep desteğim sürecek Hüseyin abi.
Müziksiz hayat bir hatadır!! (Niche)
Hatasız kul olmaz!! (Orhan GENCEBAY)

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 06 Nov 2006, 20:13

ss-sirius wrote:Sana bir gönül dostu ve kardeş olarak hep desteğim sürecek Hüseyin abi.

Yanındayiz Hüseyin !

orhanım
Yeni Üye

Post by orhanım » 27 Nov 2006, 14:53

arkadaslar bende yeniyim ama insanoğlu kimin nasıl davranışlarını biz belirleyemeyeceğimiz için öyle bir olanağımız olmadığı için her zaman çıkacaktır böyle insanlar
bizim elimizde değilmi bunları yok etmek birlik olup onları layık oldukları yerlere yönlendirmek.
kendinizi üzmeden yaşamanız dileğiyle...
SANMAKİ İNSANLAR HİÇ MUTLU OLMAZ ŞUNU BİLİN MUTLULUĞA ÖLÇÜ BULUNMAZ ÜMİDİN ÜMİTTEN ANLAMIN ANLAMDAN YAŞAMIN YAŞAMDAN FARKI VAR

GoNuL__DoSTu

Post by GoNuL__DoSTu » 30 Dec 2006, 14:53

İnşallah bende kazanırım bi gönül dostu bu sıtede.Daha yenı kayıt oldum :)

genex
Site Admin

Post by genex » 30 Dec 2006, 17:27

GoNuL__DoSTu wrote:İnşallah bende kazanırım bi gönül dostu bu sıtede.Daha yenı kayıt oldum :)

Gönlün açık olduktan sonra girmek isteyen çok olacaktır sevgili kardeşim, merak etme.

Birlik olmanın güzelliğini yaşamak ne güzel şey, ortak zevkleri paylaşmak. bir insana aşık bir sürü kişi ama bu aşkı sevgiyi paylaştıkça daha da artıyor.

Post Reply