Orhan abimizin Fobilerinden biri

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Post Reply
musduzen
Yeni Üye

Orhan abimizin Fobilerinden biri

Post by musduzen » 03 Feb 2005, 18:45

Gencebay, asla asansöre binmiyormuş...
Asansöre asla binmez ve gerektiğinde 20 kat merdiveni bile tırmanarak çıkarmış...

dilenci
Yeni Üye

Post by dilenci » 04 Feb 2005, 18:19

ilginç, ama ben gözlerimle asansöre bindiğine şahit oldum. imza günü vesilesiyle kısa bir de sohbetimiz olmuştu o gün. belkide böyle bir fobisi vardı amadaha sonraları bu fobisini yenmiş olabilir.

musduzen
Yeni Üye

Post by musduzen » 04 Feb 2005, 21:25

Daha sonra yenmiş olabilir tabii bende bir magazin sitesinde gördüm. yazıyı.

HASAN
Kıdemli Üye

re

Post by HASAN » 17 May 2006, 17:26

Herkesin tabi kendine göre bi fobisi oluyor.
Onu Anlamak Sanattır

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 05 Feb 2007, 13:00

mustafa bey selamlar kralorhangencebay.com daki çalışmalarınızın başarı ile devam etmenizi temmeni ediyorum fobiyle ilgili konu açtığınız için buraya yazıyorum ben 28 aralık akşamı popstar da baba yla konuşma imkanı yakaladım bunu kişiliği forumları nda babayla konuştum başlığı altında okuyabilirsiniz herkesin rahatsız olduğu bir konu var ben artık buna belki gönül dostları kızacak ama fobi diyeceğim orhan abi nin canlı perfonmansını bizlere göstermeklten kaçınması ben bu isteğimi kendisine ilettiğimde yüzünde öyle bi ifade oluştuki sanki mahçup olmuş gibiydi fakat uzun uzun konuşma imkanım olmadı eğer olsaydı bunun gönül dostlarında ne kadar büyük bir özlem olduğunu sağ da solda insanların gencebay ın sesine güvenmediği gibi söylentiler dolaştığını ve yıllarca sizi dinleyen sizin şarkılarınızla yaşayan gönül dostlarınıza çok büyük haksızlık yaptığınız söyleyerek belki ileri gidecektim ama fırsat bulamadım bana göre artık bunu yüksek sesle dile getirerek orhan abi ye baskı yaparak bunu gerçekleştirmesini sağlamalıyız

nikrizruyası
Deneyimli Üye

Post by nikrizruyası » 05 Feb 2007, 13:05

zaman çok kısa ben kendi düşüncemi söyleyeyim eğer bunu dolu dolu yaşamassam gözlerim açık gidecek herkesin de aynı şekilde düşündüğünü umuyorum bunu size yazmamın sebebine gelince sizler büyük bir forum sitesinin yöneticilerinisiniz bu konuda sizleri eylem yapmaya ve gencebay a bu konuda baskı yapmaya davet ediyorum artık baba bizleri mahrum etmsin o temiz sesinden sazının üzerinde parmaklarının dans etmesınden çok şey ıstemıyoruz ki....

Post Reply