Yeni Albüm mü? (Şaka mı Bu?)

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
Locked
murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 22 Jun 2007, 18:10

ŞAKA MI BU....????

Bugünkü milliyet gazetesinde samsuna annesini ziyarete giden gencebayın

daha sonra rahmetli yıldıray çınarın mezarınına gidip dua ettikten sonra kısa bir röportajı var ve aynen şunu söylüyor:Yeni albüm yakında...

İNANAMIYORUM....GERÇEK Mİ....??YOKSA GAZETECİNİN İŞGÜZARLIĞIMI

DOĞRUSU BİLEMEDİM...

AYRICA SİNEMA FİLMİ,DİZİ FİLM,AKADEMİSİ VE PROJELEREDE KISACA DEĞİNMİŞ....

HAYDİ HAYIRLISI......

topraktan bir can
Kıdemli Üye

Post by topraktan bir can » 22 Jun 2007, 19:52

yeni albüm mü?bu ne sürat?yakından kastı 2-3 seneyse bilemem:) şaka bir yana benim hatırladığım kadarıyla gencebay yargısız infazın son şarkılı albümü olacağını söylemişti.film müzikleri de yeni çıktı.acaba 2. film müzikleri mi diyeceğim ama yeni bir eserle ilgileniyorum demiş.ya da acaba bağlama albümü mü?ben bu işi çözemedim arkadaşlar varın siz çözün :lol:

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 22 Jun 2007, 21:38

Neler oluyor arkadaşlar, neredeyiz, dünyada mı?

Allah'ım sen aklımı koru... :shock:
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

genex
Site Admin

Post by genex » 22 Jun 2007, 23:30

Ya bi durun :D Gencebay 2007 ye hızlı girdi dediysekte o kadar da değildir herhalde :lol: :lol:

Sorar öğreniriz nedir bu işin aslı diye. Gerçekse ne desek boş :roll: :? :shock:

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 23 Jun 2007, 01:33

Abi Allah için bir öğrenin şu konuyu.

Pes. Baba bu kadar hızlı gitmezdi. Birdenbire Formula 1 pilotu gibi oldu. Allah nazardan saklasın...

Acaba diyorum, bizim forumu takip mi ediyor? :roll:

Şayet böyleyse bu bizim için çok güzel bir şey. :D

Aklım iyice karıştı. Biri beni çözsün. İmdaaaaaaaaaaatt... :x
SENİ ARIYORUM...

genex
Site Admin

Post by genex » 23 Jun 2007, 11:50

Buz Dağı wrote:Acaba diyorum, bizim forumu takip mi ediyor? :roll:

Arkadaşlar daha önce bu konudan bahsetmiştik; gerekli konularda kendisine bilgi veriliyor. Kendisi bizzat takip etmesede forumumuzdan,bizlerden haberdar.

murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 23 Jun 2007, 17:41

Valla kardeş bizler okuduğumuz gazetedeki haber üzerine yaptık bu yorumları....Şaşkınlığımız bundandır...Şu işin sırrını bir bilebilsek..Mesele okta mı..?? Yayda mı..???
dokuz bilinmiyenli bir denklem gibi..(abartım galiba).. :lol: :lol:

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 23 Jun 2007, 21:32

Abartmadın abi. GENCEBAY'ı çözmek zor iş. Bu da O'nun hayranı olmanın ayrıcalıklarından biri. Ah ah... Aklım iyice karıştı. Şu konuyu çözelim arkadaşlar, yardımcı olun. Yoksa O'nun bu hızına şaşırmaktan kafa kalmayacak bende. Zaten sıcaklarla boğuşuyoruz.... 8)
SENİ ARIYORUM...

kdeniz
Yeni Üye

Post by kdeniz » 24 Jun 2007, 20:19

Ben geçenlerde görüştüm kendisiyle. Yeni albüm hazırlıklarına başladığını söylemişti. Hatta "yine bizi 3 sene bekletmezsiniz inşallah" diye gülüşmüştük. Single (ya da adı her neyse) tarzı 2-3 şarkılık albümler yapacağını ve bu yüzden de çok bekletmeyeceğini söyledi. Aynen eski 45lik plaklarında olduğu gibi. Hatta bu konuda da bir ilk olacağını belirtti.
Ümit bekleyiştir, hasret aramak,
Sevmek bulanık bir denize dalmak...

SerdarYilmaz
Kıdemli Üye

Post by SerdarYilmaz » 24 Jun 2007, 22:33

Aydinlattigin için sagol kdeniz. Ayrica haber için tesekkürler Murat abi.

Güzel haber gerçekten. Sahsen benim Gencebay´dan bekledigim su: Projeleri üzerinde yogunlamasi, arada da kendisini fazla yormayacak, zamanini çok fazla almayacak single tarzi küçük çalismalar yapmasi. Böyle durumlarda bence daha kaliteli eserler de çikar. Malum içerik 2-3 sarki olunca eser seçimlerindeki titizlik de malum.. Hele bahsettigimiz kisi Gencebay olunca.. Bu yüzden gerçekten bayagi kaliteli çalismalar bekliyorum.

Hayirlisi. Gencebay bu sene bir baska aktif. Film Müzikleri albümünü çikartti, (gerçi ben ne alabildim onu ne de dinlkeyebildim), bu da diger projelerin habercisi olsun.

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 24 Jun 2007, 23:34

İyice heyecanlandım şimdi. Doğru, bundan sonra 2-3 şarkılık albümler yapacaktı. Kimbilir ne kadar kaliteli, ne dehşet şarkılar çıkacak ortaya.

Daha öncekiler de tabiki çok güzeldi, ancak, albüm 2-3 şarkılık olunca, eser sayısı az olduğu için daha da üstüne düşülür diye düşünüyorum.

Hayırlısı...

Bu arada forumumuzdan haberdar olduğu için çok sevindim. Bilgi için teşekkürler Hüseyin abi... :D
SENİ ARIYORUM...

genex
Site Admin

Post by genex » 25 Jun 2007, 16:43

Gencebay henüz albüm çalışmasına başlamamış. Bu açıdan hemen bir albüm beklentisine girmeyelim malum albümler daha yeni. Hem kendiside çok yoruldu biraz tatil yapıp dinlensin abimiz.

Bencede 2-3 şarkılık single olması çok daha doyurucu çalışmalar sunması için iyi bir yöntem olacaktır. Ancak ben Serdar'ın "zamanini çok fazla almayacak single tarzi küçük çalismalar yapmasi" sözüne katılmıyorum. Çünkü Gencebay tek şarkılık albüm bile yapsa bu mükemmeliyetçilikle mutlaka fazlasıyla uğraşacaktır.

suzan

Selam

Post by suzan » 20 Jul 2007, 22:35

kdeniz..kardes okuduklarim gercekmi gencebayla gecen konustum dediniz inanamadim,ben kendisini görmeyi cok istiyorum nasil ulasabilecegimi yada bana bir yol göstermenizi rica ediyorum saygilar suzan..

sabır taşı
Kıdemli Üye

Re: Yeni Albüm mü? (Şaka mı Bu?)

Post by sabır taşı » 04 Sep 2008, 21:19

haberin ardından,bir yıldan fazla bir zaman süreci geçmiş..albüm yok.. :D

Locked