KONSER

Gencebaydan beklentilerimizi, isteklerimizi bu bölümde paylaşıyoruz.

Moderator: Yöneticiler

TeSTeRe
Yeni Üye

KONSER

Post by TeSTeRe » 27 Jun 2006, 14:07

ben orhan gecebayin bi konser vermesini isterdim

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 27 Jun 2006, 15:42

Her zaman söylediğim gibi, bu yaştan sonra konsere harcayacağı zaman ve enerjiyi, diğer projelerine (bağlama konçertosu, Londra Senfoni Orkestrası, kitap, Gencebay Müzik Akademisi) harcamasını tercih ederim. Konser nedir ki Gencebay Müzik Akademisi'nin yanında? Önemsiz, boş iş.
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 27 Jun 2006, 18:05

haklısın soner...ama önce yeni albüm.... :D

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 27 Jun 2006, 19:52

Ben albüm de istemiyorum Murat abi.
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

Gönül_Dostu
Kıdemli Üye

Post by Gönül_Dostu » 27 Jun 2006, 19:59

yasakresim wrote:Her zaman söylediğim gibi, bu yaştan sonra konsere harcayacağı zaman ve enerjiyi, diğer projelerine (bağlama konçertosu, Londra Senfoni Orkestrası, kitap, Gencebay Müzik Akademisi) harcamasını tercih ederim. Konser nedir ki Gencebay Müzik Akademisi'nin yanında? Önemsiz, boş iş.

düşüncelerine katılıyorum soner benimde beklentilerim bu yönde.ama bunların yapılabileceği hakkında umutsuzum

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 27 Jun 2006, 20:11

yasakresim wrote:Ben albüm de istemiyorum Murat abi.

seni iyi anlıyorum soner...bakma pişmiş kelle gibi güldüğüme...

:cry:
kısmetden öte köy yok....bende umutsuzum....

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 28 Jun 2006, 00:29

Gencebayın binlerce dinleyeni arasından, burada toplanan ender gönüldostları bile hemen her konuda ayrılıyor...
Neden böyle oluyor bilmiyorum....
Konser konusunda, vermeli/vermemeli diyenler...
Proje konusunda illa kaset/ senfonik çalışma diyenler...
Dizide oynamalı diyenler vs... :? :?

Artık beklentilerimiz öyle bir düzeye ulaştı ki, ne istediğimizin farkında olamamaya ve neyi neden istediğimizi bilememeye başladık...

Bende çok birçok şeyin olmasını istiyorum ama bu forumda bile az kişi olmamıza rağmen her konuda böylesine zıt görüşler ortaya çıkınca hiçbir şey istememek ve sadece ruhumuza işleyen o Gencebay şarkıları ile yaşama devam etmek geliyor içimden...
Neden, çünkü istediklerimin olmayacağını çok iyi biliyorum, en azından anladım artık....
Olsaydı bundan yıllar yıllar önce temelleri atılırdı bir çok projenin...
Ve bizler burda, fikir ayrılığına düşmek yerine, bu projelerin nasıl daha çok geliştirilmesi gerektiğini tartışırdık..
Ama böyle değil maalsef...
olmalı/olmamalı
vermeli/vermemeli..

Nedense hep probleme odaklanıyoruz...
:(

Sevgiler saygılar dostlar...
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 28 Jun 2006, 00:38

erhancım...iki arada bir derede yorumlar yapılmasının tek nedeni maalesef gencebay hocadır....burhan abi bu dedigimi okuyunca bana hak verecektir...

cıkıyor koncerto diyor....yıllar gecti cıt yok.....vs vs vs vs

anladın dimi kardeş....haklısın dediklerinde...şöyle bakalım birde..herkes farklı talep istiyor...bunu kullanmasını bilirsek bu bir zenginliktir....farklı talepleri birleştirir liste yaparsak otomatikman birleşmiş oluyoruz dimi :wink:

ama buda çare değil....

orhan abi benden bu kadar diyemiyor....lafı dolaştırıp duruyor...saygımız var.....

saygılar....

bir_zaman_aglayip
Kıdemli Üye

Post by bir_zaman_aglayip » 28 Jun 2006, 02:10

Ya abiciğim istekleri liste halinde getirsek ne değişecek ki....
Gencebay mutlaka açıklamalar yapacak şu ve bu diyerek..
Belki de bizler bunları duyunca isteklerimiz bir bir sıralanıyor ve bunlar gerçekleşmeyince isyan ediyoruz....

Yine de herşeye rağmen, Gencebay dinlediğini iddia eden birçok kişiye göre kendimi farklı görüyorum, bu bile bana yeter...
Gencebay felsefesinin çemberine girdik bir kere ve çıkamıyoruz...
Bu öyle bir yerki güzellikler adına herşey var.. :)
HA BEN SANA YOLLANMIŞIM, HA MUHAMMED MİRACA

TeSTeRe
Yeni Üye

Post by TeSTeRe » 28 Jun 2006, 03:05

abi bence problem orhan babadan kaynaklaniyor
alsin eline baglamasini trt de bi programa ciksin calsin soylesin bizlerle kaynassin, kayiplardan ciksin artik son yillarini bizlerle gecirsin
cumle alem saz nasil calinir bi gorsun benim tek istedigim bu

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 28 Jun 2006, 11:59

erhan :D haklısın

misal: Orhan Gencebay çalarken arabadan inilmez...!(insan ve insanlığa ait değerler unutulmaz) :wink:

bu bile yetiyor... :wink:

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 28 Jun 2006, 14:31

Konser zamanı geçti diyorum artık.Kendisi rahatsız zaten.Siyaset Meydanına katıldığında Gençlerle birlikte Batsın Bu dünya ve Kaderimin Oyununu söylerken boğazını sürekli tutuyordu.
Onu Anlamak Sanattır

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

CVP

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 28 Jun 2006, 23:52

SEVGILI GONUL DOSTLARI INSALLAH GENCEBAY BUTUN GONUL DOSTLARININ ISTEK VE ARZULARINI TEZ ZAMANDA GERCEKLESTIRI AMA YINEDE BU İSTEKLER BITMEZ BILRSINIZ HEP ISTERIZ ONUN ICIN BIRAZDA GENCEBAYA HAK VERELIM DEGIL MI YILLARDIR UGRASIYOR MUZIK ICIN VE COK BUYUK İŞLERE İMZA ATTI VE ATIYOR ZAMANNI OLSA ISTEDIKLERIMIZI YAPMAZ MI YAPAR CUNKI GENCEBAY BAYA YOGUN VE ARTI ARTIK YORULDU ESKISI GIBI DEGIL AGIR AGIR VE MUKEMMELLIK PESINDE HERZAMAN OLDUGU GIBI GENCEBAYIN HERZAMAN BIR BILDIGI VARDIR NE OLURSA OLSUN HERSEYI DUSUNUR BERHUDAR OLUN imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

isocity
Site Admin

Post by isocity » 29 Jun 2006, 00:24

walla bence ne yaparsa yapsın.. zaten yapmış yapacagını bu zamana kadar.. ben bu saatten sonra ne yapsa kardır düşüncesindeyim.. belki yeni albüm, senfonı, saz kaseti , konser , dizi , kitap , okul ne olursa olsun...

ben onuda anlıyorum.. 60 yıldır elınde sazı birşeyler yapıyor.. insan her zaman aynı heyecanı hissedemezki.. uygun ortamını buldugunda istedigi herşeyi yapacaktır...

nazmicanberk
Yeni Üye

Post by nazmicanberk » 29 Jun 2006, 01:51

isocity wrote:walla bence ne yaparsa yapsın.. zaten yapmış yapacagını bu zamana kadar.. ben bu saatten sonra ne yapsa kardır düşüncesindeyim.. belki yeni albüm, senfonı, saz kaseti , konser , dizi , kitap , okul ne olursa olsun...

ben onuda anlıyorum.. 60 yıldır elınde sazı birşeyler yapıyor.. insan her zaman aynı heyecanı hissedemezki.. uygun ortamını buldugunda istedigi herşeyi yapacaktır...

AYNEN KATILIYORUM.AMA BENİMDE BAZI BEKLENTİLERİM YOK DEĞİL;)
EĞER ACILARIN ZEVKİ OLSAYDI OLAMAZDI KİMSE BENDEN BAHTİYAR...

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 29 Jun 2006, 16:53

isocity wrote:walla bence ne yaparsa yapsın.. zaten yapmış yapacagını bu zamana kadar.. ben bu saatten sonra ne yapsa kardır düşüncesindeyim.. belki yeni albüm, senfonı, saz kaseti , konser , dizi , kitap , okul ne olursa olsun...

aynen...ismail...

bu arada yeni avatarın konusuyor...denizler dile gelir inş.... :wink: :wink: :D

isocity
Site Admin

Post by isocity » 29 Jun 2006, 19:26

eywallah kardeş.. :oops:

genex
Site Admin

Post by genex » 29 Jun 2006, 22:31

ismail tam sınav stresini yaşamaya başlamışsın :lol:

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 30 Jun 2006, 14:24

hakikaten yarın sınav var...sınava girecek herkes için başarı niyaz ediyorum...önce sana ismail kardeş....

HASAN
Kıdemli Üye

Post by HASAN » 30 Jun 2006, 20:40

Sınav stresi kötü oluyor.Başarılar yanınızdayız kardeşlerim
Onu Anlamak Sanattır

Post Reply