BEN DOGARKEN ÖLMÜŞÜM ESKİ VERSİYON

Telif kapsamına girmeyen paylaşımlar

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

BEN DOGARKEN ÖLMÜŞÜM ESKİ VERSİYON

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 26 Sep 2006, 22:24

KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

mecnun murat
Kıdemli Üye

Post by mecnun murat » 26 Sep 2006, 23:51

KILIÇ KARDESIM ALLAH RAZI OLSUN.
İSTE ŞU DÜNYAYI 'ZAMANI DURDURAYIM'

serhat_izmit
Kıdemli Üye

Post by serhat_izmit » 27 Sep 2006, 02:04

Abicim teşekkür ederiz. Ancak bu değişik bir versiyon değil, "Batsın Bu Dünya" albümündeki bildiğimiz hali, tek farkı bir bayan aralarda şiir okumuş. Yine de teşekkürler...
"Yaptıklarım Türk müziğinin devamıdır."
"Müziğime arabesk denmesi çok saçma..."
Orhan GENCEBAY

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 27 Sep 2006, 10:25

evet bılıyorum serhat kardes sıırlı bır versıyon oldugu ıcın ekledım zaten BERHUDAR OL imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF
KUŞÇUBAŞIEŞREF
MSN ADRESIM HACKERLENMISTIR (ELE GEÇİRİLMİŞTİR) kuscubasiesref_1@hotmail.com adresinden gelen emailleri açmayın kesinikle yoksa sizinde msn giderr... YENİ MSN ADRESIM kuscubasiesref_1873@hotmail.com

yasakresim
Kıdemli Üye

Post by yasakresim » 28 Sep 2006, 19:49

Tek fark sadece şiir değil. Batsın Bu Dünya albümündeki versiyona ek, altyapıda biraz fark var. Kaydın kaynağı nedir acaba?
::::::
Image
"Türk ulusunun, yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, pozitif bilimdir."
Atatürk, 1933

KUŞÇUBAŞIEŞREF
Kıdemli Üye

Post by KUŞÇUBAŞIEŞREF » 28 Sep 2006, 22:08

sevgılı gonul dostu soner kardesım tek ben dogarken olmusum degıl. bu ebatta yapılmıs artı sıır konulmus askımız duası eserı var sıır ve artı muzıkte degısıklık. kimi sarsın ellerım, sen hayatsın ben ömur ve sevmenın zamanı yok eserlerını degısık ve hareketlı dedıgımız sekıller katmıslar. bı kacının basınada sıır eklemısler. suan hepsı bende var ama kaynagı tam olarak mechul. bır arkadas aracılıgı ıle geldı bana. bende DJ ler yapmıs olabılır.. bende sız gonul dostları için paylasıma sundum. belkı fıkrı olan bır yardımcı olabılır dıye. ama sen bılmessen baska kımsenın de kolay kolay bılecegını zannetmıyorum soner BERHUDAR OL imza T.M.KUŞÇUBAŞIEŞREF BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR....
KUŞÇUBAŞIEŞREF

Post Reply