LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA BAĞIŞ KAMPANYASI

Gencebaydan beklentilerimizi, isteklerimizi bu bölümde paylaşıyoruz.

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
gursoy

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA BAĞIŞ KAMPANYASI

Post by gursoy » 11 Jun 2007, 15:28

Sayın Orhan Gencebay, Popstar Alaturka programında "sevgili gönül dostları" nız bizlere sürekli anlamlı mesajlar iletiyorsunuz. Bizlerde (ailece) sizi ekrandan hayranlıkla dinliyoruz. Sayın Orhan Bey size ulaşabilmeye çalışmamın sebebi başlatılan Lösemili Çocuklar Yardım Kampanyası konusunda bize ufacık bir yardımda bılunmanız. Sayın Osmantan ERKIR'a ulaşamadığım için bu hayırlı işe katkıda bulunmanızı ve gelecek Pazar günü yayınlanacak Popstar Alaturka Yarışma Programında Osmantan Erkır Beyin yapılacak Yardım Kampanyasından ve hesap numaralarından bahsetmesini sağlamanız. Sizi bilgilendirmek amacıyla konu ile ilgili özeti veriyorum: Sevgili Ulusal Medya Mensupları ve dostlar,

İzmir Tepecik Hastane'sinde hayat mücadelesi veren ve maddi imkansızlıklar nedeniyle hayata tutunmak için yeterince direnç gösteremeyen 22 bebek ve gencimiz için, Barış Akarsu tarafından 23 Haziran Cumartesi Akşamı saat 20.00 de, Bodrum Kale'sinde, geliri bu çocuklarımıza gidecek olan yardım konseri verilecektir.

Muğla Valiliği'nin 2860 sayılı kanun çerçevesindeki 30/05/07 tarihli 512 ve 01/06/07 tarihli 523 sayılı oluru, izni ile ve denetimi ile bu organizasyon yapılmaktadır...

Barış Akarsu'nun http://www.baris-akarsu.com

adresli WEB sitesinde, Forum bölümünde BAG Özel kısmında başlattığimız '' hayırlı bir iş'' ve '' yiğit bebek aslanlar gibi yaşayacak '' başlıklı forumlarda izleyebileceğiniz bağış kampanyası gelirleri de Valilik izniyle aynı hayır işinde değerlendirilecektir... Üye olmadan Forum sayfasına direk tıklayarak bu forumlara BAG Özel bölümünde ulaşabilirsiniz...

Bu doğrultuda Valilik izni ve denetimi ile açılan bağış toplanacak hesap
detayı şöyledir...

Lösemili Çocuklar Yardım Hesabı
Ziraat Bankası 202 Bodrum Şubesi, 48167467-5001

Yaşamlara yaşam katacak anlamda duyarlılığınız ve
bu hesaba yatırabileceğiniz bağışlarınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca, 23 Haziran akşamı Bodrum Kale'sinde Saat 20.00 den itibaren Barış Akarsu tarafından verilecek olan yardım konserine tüm medyamızı ve dostlarımızı da bekliyoruz.

Yetkili Kurul adına,
Metin Sözüçetin

Sayın Orhan Bey bu anlamlı kampanyada yanımızda olmanızı bizi desteklemenizi canı gönülden diliyorum. Bu konuda yardım edip edemeyeceğiniz konusunda mail gönderirseniz sevinirim. Saygılarımla..

Post Reply