NEDEN KARŞI ÇIKILIYOR?

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
turanamac
Kıdemli Üye

Post by turanamac » 16 May 2007, 19:59

:) :) :) :) :)

saygılar...

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 21 May 2007, 02:55

Est...
Soner buralarda. inatla seyirci kalıyor.

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 21 May 2007, 20:38

Abi, o zaman O'nu tanıyan arkadaşlar rica etsinler de Soner arkadaş geri dönsün. O kadar bilgili bir insanı, gönül dostunu kaybetmek istemeyiz değil mi?

Bunlar yazmamdaki asıl sebebe gelince; Soner arkadaşımızla çok şeyler paylaşıp, fikir alış-verişinde bulunabileceğimize inanıyorum. Kendisinin forumdaki yazılarını ve fikirlerini okumuştum. Ne kadar bilgili olduğunu söylememe gerek yok. Umarım geri döner...
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

burhansenkal
Kıdemli Üye

Post by burhansenkal » 22 May 2007, 01:26

Bence dönmez.
Çünkü özde Gencebay cı.
doğruları söylerse benim gibi düşman ilan edilecek....

murat yaşar
Kıdemli Üye

Post by murat yaşar » 22 May 2007, 18:16

Buzdağı arkadaşımız doğru söyler...Soner gibi burhan gibi arkadaşlarımız
(neyseki burhan kardeş hala bizimle)getirdiği eleştiriler nedeni ile bu forumda düşman ilan edildiyse bu forumda yeri geldiğinde hepimizin eleştirileri oluyor..Bu durumda bizlerde o bahsi edilen düşman katagorisi
içinde değerlendirilebiliriz...
Kim hangi sıfatla bu değerlendirmeleri yapıyor ise bizlerde bırakalım o zaman..Bi kaç arkadaş istediği gibi yazsın söylesin o zaman...
Yeri geldiğinde bende dozu kaçmış eleştirilerden dolayı bu forumda bikaç kişi tarafından uyarıldım...Ha ben söylediklerimin herzaman arkasındayım
o ayrı konu..
Fakat ben bazen cevap verme gereği bile duymadım...Sadece uzaktan seyirci kalıp ortalık karşmasın,bu forumda çatışmalar olmasın istedim...
Fakat bir iki kişi çıkıp sürekli aynı yaygarayı çıkarıyor avukatlığa soyunuyor...
Bu forumda gencebayın avukata ihtiyacı mı var...?
Bu forumda herkes sonuna kadar gencebayı savunur zaten...Bu demek değildir ki bu arkadaşlar eleştiri getiremez...
Bizler iyiye iyi,kötüyede iyi diyemeyiz...Bence bu eleştiri getiren insanlara değil de birazda eleştirinin doğuş sebeblerini,nedenlerini,niçinlerini irdelememiz gerekmez mi...???
Haksızlığa hepimiz karşıyızda bu eleştirilerin doğruluk payı var mıdır bunu sorgulayıp öyle yorumlarımızı yazsak daha doğru olmaz mı...
Eleştiriye tahammül yoksa bizlerde bırakalım burhan kardeş...Soner doğru söylediği için bu köyden kovulduysa bizlerde kovulmadan bırakalım
birilerinin yeri daralmasın...
Burda bir iki kişi hangi sıfatla birilerini düşman ilan ediyor ise bırakalım onlar hiç olmassa dilediği gibi yorumlarını yapsın..Bizler bir yerlerde elbet buluşuruz...Kendini gerçek gencebay hayranı olarak lanse edenler nasılsa o gözlüklerini birgün çıkarıp gerçeği görürler diye ümit ediyorum...

Soner gitti,burhan gitmek üzere ....Bence o birilerini anti-gencebaycı olarak lanse eden şahıs şimdi daha mı mutludur...Hayır...bence hayır...
Eğer hemen toparlanmassak bu zincir uzar gider.
Çok samimi olarak söylüyorum eğer burhan arkadaşımızda giderse bende tepkimi gitmekten yana kullanarak ayrılacağım...
Geçmiş olarak zaten bu forumda yeni sayılırım ama soner ve burhanın yorumlarını ve daha ismini şimdi sayamayacağım üç beş kalemi ben 2.5 yıldan beri takip ederim...
Ve kimlerin Gerçek hayran olduğunu bilirim....

saygılar

gonuldostu
Deneyimli Üye

Post by gonuldostu » 22 May 2007, 22:38

1- gencebayın avukata elbette ihtiyacı olmadıgı gibi sizin gibi aklıl hocalarınada ihtiyacı yoktur. neyin dogru neyin yanlış oldugunu bırakın kendisi bilir. tekrar söylüyorum 40 yıldır sizlemi vardınız.size yol gösterin diyenmi oldu. kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz
2- bakıyorumda kendi kendinizi kahraman ediyorsunuz. dedigim gibi gencebay adını kullanarak ve sözüm ona eleştiri yaparak kahraman olma olma yolundasınız.hatta son yazılarınıza bakınca yara almış gazi gibisiniz
3-bu forumda ben hiçbir zaman gencebay hakkında olumlu yada olumsuz yazı yazmadım.sadece sizin deyişinizle sizin eleştirinize cevap verdim.
4- benim bu forumdaki bulunma amacım sizlere gencebay hakkındaki gelişmelerden haberdek etmekti birde yanlış bildiginiz bazı seyler hakkındaki bilgileri düzeltmekti. ama bazı çok bilmiş kişiler nedendir bilmem ama kendilerini daha çok biliyor sanarak beni eleştirdiler
5-bu yazıyla cevap verdigim sevgili arkadaşlar sizinle her yerde tartışırım. yalan yanlış neyin ne oldugunu bilip bilmeden kalkıp burda gencebay hakkında övgü ve yergi yapmayın.

Buz Dağı
Kıdemli Üye

Post by Buz Dağı » 22 May 2007, 23:00

Aman diyeyim. Aman abi, siz durun. BURHAN abi sana söylüyorum; sakın gitmek gibi bir şey düşünme. Ben sizin aranızda değildim ama hep takip ediyordum. Seninde yazdıkların çok kaydadeğer ve önemli. Bu forumda zaten eskilerden fazla kişi kalmadı, bari sen kal be abi.

Murat abi; söylediğin gibi sen fazla eski olmayabilirsin, ama yorumların, görüşlerin ve düşüncelerin çok güzel. Çok şeyler paylaşabiliriz. Gitmeyin abi... :( :( :(

2-3 kişiye kızıp ta gitmeyin. Gitmeyi buranın iyi bir yer olmadığını söyleyenler düşünsün... :x
BUGÜN BİR GARİPLİK VAR Kİ ÜSTÜMDE
SENİ ARIYORUM...

isocity
Site Admin

Post by isocity » 22 May 2007, 23:03

forum müdavimlerinin birçoğu alaturkastar programının gereksizliğini açıkça beyan etmişler zaten. bir diğer kısımda orhan baba işini bilir demiş. bende orhan baba bildiği yolda devam etsin diyor ve affınıza sığınarak tartışmaya son noktayı koyuyorum...

Locked