Bakın Ne Diyorum!!!

Diğer Gönül Dostları İle Tanışma Fırsatı.

Moderator: Yöneticiler

Post Reply
Erhan
Deneyimli Üye

Bakın Ne Diyorum!!!

Post by Erhan » 19 Nov 2007, 15:49

Arkadaşlar ben Erhan,19 yasındayım,Adıyamanlıyım.Allahın izniyle Cerrhapaşa Türkçe Tıpı da kazandım bu sene.İstanbuldayım.Adıyamanda bizim Savaş abimiz var.Bir mekanı vardı gidip orda saz,darbuka,def,bazen keman,org vs de gelirdi;giderdeik çalardık söylerdik,konusurduk velhasılı kelam bir mekanımız bir meşgalamiz vardı.İstanbulda da böyle bir mekan varmı:Gönül dostlarının takıldığı tanıstığı.Yoksa böyle bir şey yapamazmıyız.
İstanbulu seçmemde etkili olan bir faktörde işte konserler,gönül dostlarıyla tanısmak,iyi bir saz eğitimi almak(kaldırabilirsem konservatuar),iyi bir saz almak için para kazanmak ve iyi bir saz almak vs.Bu istediklerimi yapmamda bana yardım edermisiniz....Varmısınız:Daha güzel daha iyi bir hayat için :D :D :D

ss-sirius
Deneyimli Üye

Re: Bakın Ne Diyorum!!!

Post by ss-sirius » 27 Nov 2007, 02:04

Erhancım hoş geldin İstanbula.. Mekan ayarlaması için bazı arkadaşlarla uğraşıyoruz.. Sen istekli ol yeter.. Zamanla olacak bunlar. Güzel bir mekan yapmaya calısıyoruz..(henüz araştırma aşamasındayız)
Müziksiz hayat bir hatadır!! (Niche)
Hatasız kul olmaz!! (Orhan GENCEBAY)

Erhan
Deneyimli Üye

Re: Bakın Ne Diyorum!!!

Post by Erhan » 27 Nov 2007, 14:01

Hadi bakalım...Ben elimden geleni yaparım her türlü yardımı maddi manevi...Yeterki birlik olalım...

Post Reply