Beterin beteri...

Kapanmış konulardan yararlanabilmeniz için arşiv bölümüne taşınmaktadır.
sahan61
Kıdemli Üye

Post by sahan61 » 07 Feb 2007, 19:58

Yoo Orhan Gencebay'ın yönetildiği felan yok.Sadece kendisine yapılan saygısızlıklara cevap vermiyor.Bu ilk değil daha öncede bunları yaşadı Orhan Gencebay.Ama karakteri nedeni ile kendisine saygısızlık yapanları muhatap almıyor.O gün Orhan Gencebay Bülent Ersoy'a cevap vermiyerek halkın gözünde bence haklı duruma düştü.Çünki halk kimin ney olduğunu çok iyi biliyor.
Şu Koskaca Alemden Yalnızlık Aldığımı, Nihayet Öldüğümü Nerden Bileceksin?

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 07 Feb 2007, 20:54

şimdiye kadar yıllardır haksızlıga ugradı kardeşim gencebay ama susutu sonucta kim haklı cıktı gencebay o nası davranacagını bilmedi mi yıllardır BİLDİ HAMDE COK İİ ....sevgiler

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 07 Feb 2007, 20:57

yönetilme konusuna kismen hatta belkide tamami ile katiliyorum orhanim nickli arkadasin yorumuna yani..

sanat danismanlari bilmem ne danismanlari..vs vs vsv yakin dostlar aile vsvs...

teklifler,akil vermeler,şöyle daha guzel olur yollu mantik yürütmeler bir sekilde insani bir seylere yönlendirir..ki sanat danismaninin işi bu bir anlamda..

vs...vs...vs...vs...

ketenpereye geldim rprtajinda demişti zaten,galiba,sanirsam herhalde :D ben neye imza attim karsima ne cikti gibisinden..yanlis hatirlamiyorsam...

yani yine vs.vs.vs.vs.vs..

Erhan
Deneyimli Üye

Post by Erhan » 08 Feb 2007, 15:18

Oh be.Eğer Orhan Abinin gözleri dolmus olsaydı o akşam bu siteden uzaklaştırılma pahasına düz geçecektim popstarla alakalı herşeye başta Bülent denen yaratığa....

Ben Orhan abinin yöneltildiği (çok ağır bi tabrle değil tabi...) fikrindeyim...Bunu ta başta popstar meselesi ilk ortaya çıktığında da söylemiştim ama bazı arkdaşlardan ciddi tepkiler aldım.Görüyorum ki artık bunun söylenmesi tepki almıyor.Bu da bu tezi savunanların çok olduğunu ve savunmayanlarında diyecek bişiyleri olmadığını ya da artık savunacak dermanlarının kalmadığını gösterir....

PARAM OLMASADE BENİ SEVEBİLİR MİSİN?

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 08 Feb 2007, 15:23

sevdiginiz,saygi duydugunuz,deger verdiginiz sembol olarak gördügünüz insanlari hicde beklenmedik ve istenmedik ortamlarda görünce insan etkileniyor..bu hayatin bir kurali..üzülüyor..

ister bu kişi dinlediginiz bir sanatci olsun..ıorhan abiniz olsun...abiniz dayiniz amcaniz kardesiniz ablaniz yengeniz teyzeniz halaniz..ögretmeniniz,hocaniz patronunuz vs v sv sv

fark etmiyor...

allah hayır etsin sonumuzu..

valllahi dünyanin sonuna geldik..

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 08 Feb 2007, 22:25

bu konu sizce uzamadı mı bence güzel seyler konusalım artık bos yere konusmayi ben sevmiyorum bence daha güzel iyi seyler konusalım sevgiler...

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 08 Feb 2007, 22:49

nerden baktiginiza bagli..

neyse..

saygilar..

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 09 Feb 2007, 14:03

takip etmesem yazmam yazmam murat kardeş.......

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 09 Feb 2007, 14:23

genbay wrote:takip etmesem yazmam yazmam murat kardeş.......

takip etmiş olmaniz, insanlarin yorumlarini sitemlerini boş konusma olarak yorumlamaniza izin vermez.. :wink:

zaten hep takip ediliyoruz..sagimiz solumuz her yanimiz melek dolu...adim adim yaziyor..yaptiklarimizi.. :D selam olsun onlara...

neyse..

aslında haklısınız..güzel seyler konusmak gerek..ancak insanlar burda bir şekilde paylasiyor duygularini fikirlerini...birden bos diye nitelendirilirse..biraz tuhaf kacar o yüzden tepki verdim...yoksa sesimi cikarmazdim...amacim tartişmak degil tabi...

saygilar genbay kardeş.... :wink:

cumanız mübarek olsun...
:wink:

selamlar.....!!!!!

genbay
Kıdemli Üye

Post by genbay » 09 Feb 2007, 16:57

sen stüne alındın murat basıt bir konu ben sadece guzel seylerden bahsedelim demek istiyorum insanları yönetmek ne hadime isteyen istediği yazar sevyeli bir sekilde tabii ama her konuyuda uzatdıkca muhabbetin keyfi konu uzuyor

güzelikler gonul dostlari sevgi saygı eksık olmasın...

sabır taşı
Kıdemli Üye

Post by sabır taşı » 09 Feb 2007, 17:10

kendi namima tepki vermedim..alinmadim.. :D

bazi seyler konusulmali..o anlamda tepki verdim..neyse..

saygi bizden... :wink:

Locked